Benefietconcert voor restaurant De Klok Lustrum Gilde der beHOEDers Ontspannende voetreflexmassage voor KWF Kankerbestrijding REGIO 14 INGEZONDEN MEDEDELING Easyslim.nu werkt! Behandelingen verwijderen vet en trainen spieren UITKIJKPOST 3 OKTOBER 201 LIMMEN - Dat afslanken ook anders kan, bewijst Easyslimnu. Al meer dan vijftig vestigingen door heel Nederland volgen het voorbeeld van Karin Hut-van Meerten, die Easyslim.nu in 2015 in Nederland introduceerde. Karin van Twuyver opende in Limmen op 1 november 2017 de deuren. De meeste mensen denken bij het woord 'afvallen' aan strenge diëten en/ of veel sporten. Daardoor is het niet voor iedereen een haalbare kaart om die overtollige kilo's kwijt te raken. Via behandelingen bij Easyslim.nu is afvallen echter voor iedereen binnen handbereik. Bij Easyslim.nu vinden klanten geen fitnessapparaten, maar behandelkamers waar zij aangeslo ten worden op een geavanceerd apparaat, door middel van pads op het lichaam. Hiermee worden vetcellen geleegd via ultrasound, en op hetzelfde moment worden de spieren getraind via elektrostimulatie. Hierdoor gaat afslanken snel en zonder enige inspanning. "De spieren worden veel inten siever getraind dan in de sportschool, en zonder gevaar op blessures. Ook cellulite wordt minder, en de huid strakker," aldus Van Twuyver. "Vaak hebben mensen al van alles gedaan om af te vallen. Het is geweldig om te zien hoe ook deze klanten met de week slanker worden. En bovendien krijgen zij meer zelfvertrouwen." Wilt U op een gemakkelijke manier afvallen en uw spieren verstevigen? Bel of mail even voor een proefbehandeling en intake. Nu 39,00 euro (gel dig tot 20 oktober). Easyslim.nu - Schipperslaan 4H, Limmen tel. 06-85852603 EGMOND AAN ZEE - Het Gilde der beHOEDers viert op zon dag 28 oktober haar 20-jarig bestaan in Egmond aan Zee. Het gilde richt zich op de regio Alkmaar/Kennemerland en stelt zich ten doel het dragen van de klassieke herenhoed te bevor deren. De gildebroeders hebben zich verplicht de hoed te dragen in de openbare ruimte tussen Allerheiligen en Pasen. Het Gilde der beHOEDers is in 1998 opgericht door enkele Egmondse hoedenliefhebbers. De oprichters hebben een streng regle ment opgesteld, de zogenoemde Standregelen, en het Gilde kent ceremoniën bij de hoedenopzet- ting, de hoedenafzetting en bij de introductie van nieuwe leden. De Gildebroeders verheugen zich weer op de komende winterperi ode, als hun hoed het hoofd weer warm houdt. BeHOEDen is hun motto! Gedurende het jaar ontmoe- ten de broeders elkaar voor een etentje, uitje of thema-avond. Het Hoedenjubileum vindt plaats op zondag 28 oktober en begint om 14.00 uur. Het feest begint met een feest rede, de officiële hoedenopzetting en de inwijding van nieuwe leden, gevolgd door een amusante en leerzame causerie door Wil Gorter van het hoedenmuseum 'Zet hem op' over alles wat met hoeden en het gebruik ervan te maken heeft. Het wordt als openbaar feest afge sloten met een aangeklede proe- verij. Liefhebbers van de klassieke hoed zijn van harte welkom. Voor de Gildebroeders is hun hoed een hoofdzaak, zij hebben dan ook geen hoge hoed op van petten, klakken en mutsen. Kijk voor meer informatie en aan melding voor het feest op www. behoeders.nl. EGMOND AAN ZEE - Sporthal de Watertoren staat zaterdag avond 6 oktober in het teken van een benefietconcert, waar van de opbrengst gaat naar res taurant De Klok en de familie Bes. Medio augustus ging het restau rant, dat een van de oudste restau rants in Egmond aan Zee was, in vlammen op. Om de brand te kun nen blussen, moest het pand wor den gesloopt. Een strop voor de ondernemers. Ook de familie Bes van de naastgelegen winkel in o.a. strandartikelen heeft door de brand veel rook- en roetschade opgelopen en is nog gesloten. De brand heeft mooie initiatieven teweeggebracht: een crowdfun- dingsactie waar al snel veel donaties binnenkwamen, er werden arm bandjes verkocht en lege flessen verzameld. En dan is er zaterdag 6 oktober nog het benefietconcert in Sporthal de Watertoren. Dat het volle bak wordt zaterdag is duide lijk. De organisatie van het benefiet concert heeft veel steun gekregen van inwoners en ondernemers. De animo om aanwezig te zijn, is groot. Dat is wel te merken aan de voor verkoop van de kaarten, die 5 per stuk kosten. "Uiteraard kan je op de avond zelf ook nog een kaartje kopen", zegt Dieter Broek, een van de organisatoren van de avond. Ook is het mogelijk een vrienden- of sponsorpakket te kopen. Tijdens de avond is er een grote loterij met zo'n 300 prijzen, die beschikbaar zijn gesteld door onder nemers uit Egmond en de regio. Zo kan je bijvoorbeeld een week vakantie in Zeeland of Frankrijk AKERSLOOT - Altijd al eens een ontspannende voetmas sage willen beleven? Het kan binnenkort! Op zaterdag 6 en zondag 7 oktober komen Jolanda van Velzen en Rinske van der Eng in actie voor KWF Kankerbestrijding. Voor 5,00 (maar meer mag natuurlijk ook) krijgt u een ontspannende voet massage. De opbrengst wordt volledig gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding. Jolanda van Velzen en Rinske van der Eng volgen de 3-jarige opleiding tot VoetreflexPlus™ Therapeut bij Total Health Academy. Zij hebben het eerste jaar met succes afgerond en zijn nu gediplomeerd voetreflex masseur. De massage is tevens de stageopdracht voor hun tweede leerjaar. Wilt u deze massage eens mee maken of bent u al bekend met voetreflexzonemassage? Dan is dit uw kans. Kom alleen of samen met een vriend/vriendin/partner/zoon of dochter. 6 en 7 oktober, in de Bollenschuur aan de Buurtweg 49 in Akersloot. Meer informatie en aanmelden kan op de website www.voetreflexa- kersloot.nl, of stuur een mail naar Jolanda van Velzen (j.vanvelzen@ hotmail.nl) of Rinske van der Eng (rinske@voetreflexakersloot.nl). Wees er snel bij, want vol is vol! winnen, maar ook een fiets en ver zorgde diners behoren tot het prij zenpakket. De avond begint om 18.30 uur. Bij binnenkomst krijgen bezoekers een borreltje 'zeewater' en worden zij ontvangen door Ab Glas en Gerrit Gravemaker met hun accordeon. De avond start met een Egmonds gedeelte met optredens van de Zaalneelden, Addy Glas en de Skarrebekke. Het duo Margreet en To praat alles op ludieke wijze aan elkaar. Vanaf half negen komen de bands So Be It, Rits Rats en Memphis in actie. De gedupeerde eigenaars van res taurant De Klok en de familie Bes zijn de genodigden deze avond. Bijzonder is dat de medewerkers van De Klok gedurende de avond de gasten van de gesponsorde tafels zullen bedienen. Dieter: "We ver wachten een bijzondere avond en het doel is zoveel mogelijk geld op te halen." Bedrijven of particulie ren die nog willen sponsoren of een vriendentafel willen 'kopen', kun nen contact opnemen met Dieter via 06-11623357. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Dekker en Dekker, in het sportcafé van Sporthal de Watertoren en op de avond zelf aan de deur. Hoedje af. Aangeleverde foto Het pand van De Klok tijdens de sloop. Aangeleverde foto Jolanda van Velzen (l) en Rinske van der Eng (r) masseren op 6 en 7 oktober voor KWF. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 14