Kermisrun 'on fire' Nieuwe serie meditatieve concerten Eva Boon C-.U"* HSV 1 gaat goed van start Goed bezochte 34e editie Amakloop m 3? REGIO/SPORT 23 j rJ Korenfestival in Limmen - - UITKIJKPOST 3 OKTOBER 201 LIMMEN - Op zondag 7 oktober organiseert de Stichting Dorpshart Limmen een korenfestival. Dit festival, waar zeven koren uit Castricum, Heiloo en Limmen aan deelnemen, wordt gehouden op 3 locaties ver spreid over Limmen. De locaties zijn 'Heeren van Limmen', 'Vredeburg' (bovenzaal, lift aan wezig) beide aan de Dusseldorperweg, en de protestantse kerk aan de Zuidkerkenlaan. Er wordt gezorgd voor alternatief/ludiek vervoer tus sen de locaties zowel voor koren/muzikanten als publiek. Deelnemende koren: Vokaal Kabaal, Skulpers, Limbeats, Lola's, September Blues, Cantare en Cascantar. Het repertoire van de koren is zeer gevarieerd, zoals pop, blues, shanty en klassiek. Aanvang (op alle locaties): 12.30 uur. Flyer met programma beschikbaar op de locaties. Let op: zowel entree als vervoer gratis. Afsluiting met samenzang koren/publiek: 17.30 uur. Tot ziens op 7 oktober! REGIO - Op 9 oktober geeft Eva Boon uit Heiloo weer het eerste van een serie meditatieve con certjes in Bakkum. Zoals bekend nodigen de stem en klanken van Boon uit om naar binnen te gaan en te ervaren 'wat is'. Boon: "Ik stem mij af op de aan wezigen en de plek, en laat me hierdoor inspireren. Ik geef me over aan het moment en laat zo de energie ontstaan." Zij maakt hierbij o.a. gebruik van haar stem, tanpura, schalen en drum. "Uit ervaring blijkt dat er vaak behoefte is om na afloop wat te kunnen delen met elkaar. Als facilitator geef ik nu ook die moge lijkheid, met een kopje thee erbij." De concertjes zullen plaatsvin den op de begane grond van het monumentale pand aan de Van Oldenbarneveldweg 32 te Bakkum, waar de kunstenaars Marina Pronk en Sabrina Tacci iedere vrijdag open atelier houden. Data: 9 oktober, 6 november en 4 december. Aanvang 19.45 uur, einde avond ongeveer 21.15 uur. Kosten: vrijwillige bijdrage. Info: eva.boon@live.com. LIMMEN - Zaterdagmiddag 8 september waren de weergo den de organisatie en deelne mers van de Kermisrun goed gezind. Popelend voor het lint stonden de deelnemers te wach ten op het startschot van pas toor Olling. Maar net voor de start viel een lokale bui voor de Heeren van Limmen. De brand weer moest twee fakkels blus sen voor het geval dat, en helaas moesten de deelnemers starten met een nat pak. Deelnemers en toeschouwers hebben genoten van de run door het water, kroos, prut, schuim en mod der met 15 obstakels. Ondernemers uit Limmen hadden de hindernissen bedacht en opgebouwd. 's Middags om 13.00 uur kwam de gemeente de hindernissen controleren op veiligheid en werd alles goedge keurd! Alle creativiteit was uit de kast getrokken om de hindernissen zo uitdagend, maar ook zo veilig mogelijk te maken. En dat was weer waanzinnig goed gelukt. De sfeer was feestelijk, vlaggen hingen uit, er was muziek langs het parcours en veel publiek dat de deelnemers aanmoedigde. Dit HEILOO - Nadat afgelopen week met 3-1 thuis was gewonnen van VV Assendelft mocht HSV 1 zon dag 30 september op bezoek bij VV Schoten. Al na 1 minuut scoorde Jelle Stam de 0-1 uit een dieptepass van Stefan Vogel. Het via de nacompe- titie gepromoveerde VV Schoten schrok even, maar herstelde zich. Via een snelle aanval in de 12e minuut werd een voorzet ingekopt, maar HSV keeper Indy Klamer tikte de bal tegen de lat. In de 23e minuut kopte Jelle goed door naar Arend 'Arie' Swart, maar ook hier redde de keeper van de geel/zwarten ten koste van een corner. Deze corner werd afgeweerd, maar even buiten het 16-metergebied werd een over treding geconstateerd door de goed leidende heer Poortier. De vrije trap van Dennis Houtenbos smoor de in de muur, de afvallende bal werd door Dennis met een prach tige lob bezorgd bij Arie, die de 0-2 binnenschoot. alles en het mooie weer hielpen de deelnemers om het uiterste uit zichzelf te halen. De organisatie wil nogmaals de vrijwilligers, de hin dernisbouwers, EHBO, brandweer, speaker en sponsoren hartelijk Hierna volgde een sterke periode van VV Schoten. In de 28e minuut werd een corner niet goed verwerkt en kwam VV Schoten terug in de wedstrijd 1-2. Een minuut later gevolgd door de gelijkmaker na weer slecht uitverdedigen: 2-2. HSV herstelde zich en in de 36e minuut scoorde Dillen Meijer met het hoofd na een knal op de dwarslat van Lars de Vré. Deze goal werd nog afge keurd vanwege buitenspel, maar 3 minuten later gaf Mats de Zeeuw een goede voorzet die door Jelle op de borst werd opgevangen, waarna hij met links de 2-3 inschoot. Ondertussen boterde het niet goed meer tussen de scheidsrech ter en zijn assistent van Schoten. Ook bij de 2-4 in de 62e minuut, toen Stefan Vogel heel beheerst een vrije trap van Mats intikte bleef de vlag omhoog, maar de scheidsrech ter wilde hier niets van weten. Kort voor het eindsignaal werd een voor zet van Lars door Dillen ingetikt die hiermee de eindstand van 2-5 bedanken voor hun inzet. Zonder hen is het organiseren van de Kermisrun niet mogelijk! Volgend jaar gaan ze er weer iets moois van maken. Bekijk vele foto's en video's op kermisrun.nl. op het scorebord zette. Door deze tweede overwinning in het jonge seizoen staat HSV 1 samen met SV Spartanen, Kolping Boys en SC Spirit aan kop in de 2e klasse A van de KNVB. VV Schoten krijgt volgende week weer bezoek uit Heiloo, onze goede buur De Foresters wel te verstaan. De Foresters 1 speelde zondag met 1-1 gelijk tegen de Zouaven. De Foresters 1 staat na twee wedstrij den keurig in de middenmoot en komt zondag 4 november om 14.00 uur op bezoek bij HSV. De heen wedstrijd tegen De Foresters is dit seizoen op 27 januari 2019. Deze data staan natuurlijk in de agenda's genoteerd van voetbalmin- nend Heiloo. Volgende week, zon dag 7 oktober, komt medekoploper SV Spartanen 1 op bezoek bij HSV. Op de website van HSV is een beeldverslag te vinden gemaakt door Paul Stam. www.vvhsv.nl. Kermisrun 2018 was een groot succes. Aangeleverde foto i Eva Boon. Foto: Marina Pronk AKERSLOOT - Onder een fris se maar aangename herfstzon was het afgelopen zondag pret tig hardlopen in Akersloot. Met totaal 185 deelnemers was de jaarlijkse Amakloop een groot succes. Om 10.00 uur werd begonnen met de jeugd, die onder aanmoedi ging van familie, buren en vrienden enthousiast van start gingen. Aan de finish kreeg iedereen een mooie medaille en waren er voor de win naars mooie bekers te verdelen. Uitslagen jeugd: Halve mijl jongens: 1e plaats Styn de Boer, 2e Luke van Luit, 3e Joes Vosse. Halve mijl meisjes: 1e plaats Eline Oppewal, 2e Sofie Bosman, 3e Katelyn Hoogewerf. Hele mijl jongens: 1e plaats Thijs Oppewal, 2e Mika Jager, 3e Jesper Bot. Hele mijl meisjes: 1e plaats Lenneke Pettinga, gedeeld 2e Lisa Manon van der Lee. Om 11.00 uur was het vervolgens de beurt aan de volwassen om te starten op de 5, 10 of 15 kilometer. Ook hier waren er op de verschil lende afstanden prijzen te verdelen voor de heren en dames, waar dan ook hard voor werd gestreden. Uitslagen volwassenen: Heren 5 km: 1e plaats Michel Drijfhout (22:09), 2e Frank van Geest (23:46) 3e Gerrit Mulder (24:39) Dames 5 km: 1e plaats Judith Krom van Hesselingen (22:58), gedeelde 2e Sonja Arens Pascale Schuilng (28:10) Heren 10 km: 1e plaats Maurik de Groot (36:39), 2e Oscar Wokke (37:14), 3e Maikel Koenis (38:37) Dames 10 km: 1e plaats Judith Tanis (45:30), 2e Anneloes van Brummelen (47:57), 3e Miranda de Graaf (52:26) Heren 15 km: 1e plaats Roy Frinking (56:59), 2e Sjors Groot (58:56), Paul Olij (1:03:45) Dames 15 km: 1e plaats Lindsay van der Meer (1:11:17), 2e Ria Stam (1:18:09), 3e Maaike Boekelaar (1:21:06) De jeugd werd enthousiast aangemoedigd door familie en vrienden. Foto: Siem Meijne

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 23