Heiloo zet in op mini-schermen langs het spoor k Tien vragen aan 3 Bakkerij Puttier Sinds 7$$$ Vervolg van de voorpagina: Bedankt Heiloo! Bij IJssalon Pinoccio in Heiloo 2e bol GRATIS de gehele maand oktober Om iets terug te geven aan Heiloo krijgen alle klanten in oktober de 2e bol ijs gratis. 2/ De Verrukkelijke M *t.w.v. 8,95 aanbieding van Oktober Proef de herfst met onze heerlijke speculaas Like ons op facebook www.bakkerijputter.nl Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 3 OKTOBER 201 Schanskorf- of mini-schermen Bewoners hebben in 2017 al geko zen voor de schanskorf-schermen. Deze variant kreeg met meer dan 50% de voorkeur boven schermen van beton, aluminium en kokosve zel. De optie mini-schermen behoor de toen nog niet tot de keuzemo gelijkheden in de enquête. 11% van de bewoners maakte echter op het enquêteformulier een aantekening graag voor mini-schermen te willen kiezen. Inzet voor mini-schermen Het college is daarom in gesprek gegaan met de subsidieverlener en ProRail om de verschillende tijdlij nen op elkaar af te stemmen en de keuze voor mini-schermen moge lijk te maken. Afgesproken is dat vooruitlopend op de onderzoeks resultaten en een tweede bewoner senquête, het college in het concept saneringsplan alvast kiest voor de optie mini-schermen. Daarbij heeft het college de toezegging van de subsidieverlener gekregen dat deze keuze later gewijzigd kan worden als blijkt dat ProRail de schermen niet vrijgeeft of als uit de enquête blijkt dat bewoners toch liever de voorkeur geven aan de hogere schanskorf-schermen. De bewoner senquête wordt deze week onder de aanwonenden verspreid. Wethouder Rob Opdam: "Wij hebben ons maximaal ingezet om de optie mini-schermen op tafel te krijgen. Gevolg is wel dat wij de gebruikelijke vorm van partici patie hebben moeten omgooien. Uitgangspunt is altijd geweest om ons dorp zo mooi en leefbaar mogelijk te houden. Met de hui dige aanpak lopen wij geen risico op het vervallen van de subsidie en houden wij de regie op de vormge ving, planning, inpassing en aan- kleding van de railschermen. Het is nu nog wachten op groen licht van ProRail." Proces en planning Van 27 september tot en met 8 november ligt het concept sane ringsplan ter inzage in de hal van het gemeentehuis. Tijdens deze termijn kan iedereen schriftelijk of mondeling zienswijzen indie nen. De zienswijzen worden ver volgens verwerkt in het definitieve saneringsplan dat het college eind november vaststelt. Voor 1 decem ber moet dit ingediend worden bij het ministerie van Infrastructuur Waterstaat. Wanneer bewoners toch de voorkeur geven aan de schans korf- schermen dan wordt het hui dige proces afgebroken. Vervolgens wordt een nieuw concept sane ringsplan vastgesteld en ter inzage gelegd, waarbij gekozen wordt voor schanskorf-schermen. HEILOO - In maart van dit jaar opende IJssalon Pinoccio de deuren van de derde vestiging, in Heiloo aan de Stationsweg 74. Het eerste ijsseizoen is een geweldig succes geweest. Dit hebben wij te danken aan de klanten die ons een zeer warm onthaal en veel positieve reacties hebben gegeven. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Namens Sanne en het hele team bedankt voor het warme onthaal, Heiloo! Aangeleverde foto Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag advertentie op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op BJ Spaaractie oktober 2018 week 40 Speculaas Gevulde Koeken Week 41 Speculaas taartje Week 42 Speculaas Staaf Week 43/44 Honing Taai-Taai Moppen Stempels 3+1 gratis 8,95 5,95 per zak 3,95 Maandaanbieding Alle Meergranenbrood 2 stempels cadeau (half brood 1 stempel) 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren op de Kennemerstraatweg 265. Aan de overkant had mijn opa een slagerij. Toen mijn vader de slagerij overnam ruilden we met opa en oma van huis en gingen wij achter de slagerij wonen op Kennemerstraat- weg 482. Hier en aan de Oosterzijweg 1 heb ik mijn jeugd doorgebracht. In 2013 heb ik Heiloo voor Sint Pancras...wie had dat gedacht? Ik niet, maar het is toch gebeurd. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Dat kunnen twee dingen zijn. De jeugd van HSV is een uit de hand gelopen hobby, dus dan zou ik als jeugdcoördinator bij een profvoetbalclub werken. Niet voor de voetbaltechnische zaken, maar voor alles dat erbij hoort. Of ik zou in de horeca werken. Vroeger was er een biljartsociëteit boven de supermarkt aan de Westerweg. Toen de eigenaar ermee stopte, hebben vriendin Monique en ik serieus overwogen om daarin te stappen. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Niemand speciaal. Ik heb zoveel leuke lieve en fijne mensen om mij heen, familie, vrienden en collega's, waar ik voor mijn gevoel al te kort tijd voor heb. Al zou ik een kopje koffie drinken met George Clooney niet afslaan. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Toen ik op de lagere school zat wilde ik dolgraag schooljuf worden. Schooltje spelen heb ik heel veel gedaan in de tuin achter onze slagerij. Alle buurkinderen werden erbij gehaald; zij waren de leerlingen en ik was de juf! Tot en met de 2e klas van de havo wilde ik het onderwijs in, maar dat ben ik niet gaan doen, het werd een opleiding voor operatieassistent. Deze ommezwaai kwam door een voorlichting over de zorg op school. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Het Heilooërbos, en dan vooral in het voorjaar! Een andere mooie plek is het zicht over de HSV-voetbalvelden op een vroege ochtend, wanneer de zon schijnt, er nog niemand aanwezig is en alleen vogels gebruikmaken van de velden. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Ik moet 's nachts weleens mijn bed uit voor mijn werk, maar daarnaast kan je mij altijd wakker maken voor een heerlijk gebakje! En mijn kinderen mogen mij ook altijd wakker maken. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik kan er niet een bedenken. Zoals ik in het leven sta, komt door een hele fijne, gezellige jeugd. Met hardwerkende ouders en wij moesten als kinde ren al op jonge leeftijd meehelpen in de winkel of thuis, niks mis mee! De spreuken op de West-Friese kalender hebben mij weleens aan het denken gezet. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Met vriendin Joke heb ik een paar keer opgetreden als Blonde Greet en Zwarte of Rooie Riek, zangeressen van Amsterdamse liedjes (bij HSV samen met Paul Las van Bennekom). We hebben 'verskrikkelijke' lol gehad! Ook heb ik de vreemde gewoonte om mijn kauwgumpje uit mijn mond te halen als ik iets ga eten of drinken. Dat leg ik dan neer op het schoteltje, lepeltje, of de rand van het bord. Soms vergeet ik het later terug te stoppen in mijn mond of weg te gooien, met alle gevolgen van dien. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou proberen de zorg voor oudere inwoners te verbeteren, de vereen zaming tegengaan. Tijdens vakanties in Nieuw-Zeeland met vriendin Carol zijn we vaak op bezoek geweest bij haar moeder Nel (90 jaar). Zij woont in 'Ons Dorp' in Auckland: een kleinschalig woonpark waar mensen op leeftijd zelfstandig wonen, met in het midden het 'Zorgcentrum'. Ook is er ruimte voor dementerende ouderen en hun partner. In het 'Beatrix Pavil joen' vinden allerlei activiteiten en sociale contacten plaats. Zo wil ik wel oud worden. 10. Persoonlijke vraag van Henk Kaandorp: "Wat is er nodig om mensen te motiveren iets voor hun vereniging te gaan doen?" Helaas hebben alle verenigingen een tekort aan vrijwilligers. 'Vele handen maken licht werk', maar zo denkt niet iedereen. Als je lid wordt van een sportclub vind ik dat je een bepaalde verplichting moet voelen om ook iets voor deze club te doen. Met een persoonlijke benadering kun je jouw en thousiasme overbrengen op een ander en is er een grotere kans dat diegene ja zegt. Maar het is en blijft verdomde moeilijk. Ik geef de vragen door aan Jacqueline de Vre. Mijn vraag is: Voetbal staat centraal in jouw gezin, dat is wel duidelijk met al die voetbalgekke mannen om je heen. Jarenlang ben je trainster geweest van de HSV-minipupillen die van jou hun eerste loop- en traptechnieken heb ben geleerd. Na afloop mochten ze allemaal een snoepje pakken uit jouw beroemde HSV-trommeltje. Welke reacties of uitspraken van die kleine kids zijn je het meest bijgebleven?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3