WRfST/ Herfstvakantie: wat is er te doen li vera Herfstvakantie actie IJsbaan De Meent Bauerfeind! Bring a Friend! Speciaal voor jou! In de Herfstvakantie 2e kaartje gratis!* Huis van Hilde in Castricum Op zondag 21 oktober viert Hilde haar verjaardag met een groot spektakel in Napoleontische sfeer, alsof 't het jaar 1799 is. Op het Westerplein verrijst een leger kamp met soldaten- en officier stenten en een markt met activi teiten voor groot en klein. Zondag 21 oktober van 11.00 - 17.00 uur, entree 5,- (volw.), 3,- (kind 5 t/m 17 jaar). Tuin van Kapitein Rommel in Castricum: Kabouterpad IJsbaan De Meent Bauerfeind in Alkmaar is weer geopend, ook in de herfstvakantie! AUERFEmi Korting geldt op het goedkoopste kaartje. www.demeentalkmaar.nl KOMsTjj IDE MEERT '7" LOO 6, 1851 HT HEILOO KERKWEG 27, 1961 JA HEEMSKERK REGIO - Tijdens de herfstvakantie is er van alles te doen in de regio. Heb je nog geen inspiratie, dan hierbij een aantal leuke tips: Daarnaast is er tijdens de herfst vakantie een fantastisch kinder programma met kijkdoos maken, pannenkoeken versieren, Hildes bioscoop, poppentheater en een verkleedhoek met 18de-eeuwse verkleedkleren. Voor meer infor matie: www.huisvanhilde.nl. Sportspektakel Heiloo in Sporthal het Vennewater Op dinsdag 23 oktober kunnen kinderen van 6-12 jaar van 10.00 - 16.00 uur lekker sporten, spelen, dansen en gek doen in Sporthal het Vennewater. Tussen 12.15 - 13.00 uur is er een vette disco, georganiseerd door jongeren van Jongerenwerk Heiloo. Meer informatie of aanmelden: Chantal Thomas: c.thomas@alkmaarsport.nl. Van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 oktober kan iedereen in de Tuin van Kapitein Rommel komen zoeken naar de paddenstoelen met kabouter waarin een beschrij ving van een spelletje verstopt zit. Leuk voor kinderen vanaf 3 jaar. Het kabouterpad is geopend van dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 15.00 uur. En op vrijdag van 10.00 tot 14.00 uur. Daarna vertrekken de kabouters weer. VV Alkmaar Voetbaldag voor echte voetbalmeiden VV Alkmaar organiseert op woensdag 24 oktober van 9.00 tot 15.00 uur een VV Alkmaar Voetbaldag voor meiden van 6 tot en met 16 jaar. De voetbaldag vindt op plaats op het sport complex van VV Alkmaar aan de Robonsbosweg 10. Inschrijven kan via www.vvalkmaar.nl/soccer- camps. Naast een dag vol voetbal- plezier maken deelnemende mei den kans om gescout te worden. Verder ontvangen de kinderen na afloop een deelnamecertificaat en een leuke VV Alkmaar goodiebag. Herfstklooien en CoderDojo#8 in Bibliotheek Heiloo Herfstklooien in de bieb, woens dag 24 oktober, 15.00 - 16.00 uur. Samen klooien is leuker dan alleen. Dus: komen jullie ook? We gaan aan de slag met materialen uit het bos. Aanmelden is niet nodig. CoderDojo 8, donderdag 25 oktober, 10.30 - 12.30 uur. Dit keer gaan we rijmen met Ozobotjes. Vooral leuk als je in groep 4 t/m 6 zit. Deelname is gratis, een toegangskaart is ver eist. Verkrijgbaar via www.biblio- theekheiloo.nl. Halloween in winkelcentrum 't Loo Op zaterdag 27 oktober viert win kelcentrum 't Loo Halloween met allerlei activiteiten tussen 12.00 en 16.00 uur. Zo rijdt er o.a. een Halloweentrein in en rond het centrum en kinderen kunnen een pompoen uithollen. Manege de Hoef in Egmond aan den Hoef: Halloween spooktocht Op zaterdag 27 oktober orga niseert Manege de Hoef in het kader van Halloween ook dit jaar een spooktocht voor alle jongeren uit de buurt. Iedereen mag mee doen, je hoeft geen lid te zijn van de manege of kunnen paardrijden. Vanaf 19:00 uur gaan de lichten uit en kan het griezelen beginnen. De tocht voert door de donkere stallen waar je onderweg allerlei enge figuren tegenkomt. Wil jij een spannende avond beleven? Kom dan langs op de Herenweg 130 in Egmond aan den Hoef. Aanbevolen leeftijd: vanaf 8 jaar. Gratis entree, aanmelden is niet nodig. Foto: Mike Bink fotografie ALKMAAR - Tijdens de zomerperi ode is ijsbaan De Meent Bauerfeind compleet gerenoveerd tot een van de meest vernieuwende duur zame ijsbanen van Nederland! Kom gezellig schaatsen! De Meent Bauerfeind is de ideale locatie voor een heerlijk dagje uit, voor jong en oud. Lekker rondjes schaatsen, meters maken, hard rij den of relaxt genieten met vrienden of vriendinnen, het kan allemaal. De Meent beschikt over een half overdekte 400-meterbaan en een ijshal van 30 bij 60 meter. Speciaal voor de jonge schaatsertjes zijn er ook schaatshulpjes zoals blauwe zeehondjes en vrolijk gekleurde stoeltjes te huur. Sportspektakel Op donderdag 25 oktober organi seert Alkmaar Sport de ICE Games in de ijshal. De toegang bedraagt 3,50 bij online aanmelding vooraf en 4,50 bij betaling aan de deur. Kinderen kunnen zowel schaatsend als op schoenen kennismaken met diverse activiteiten op het ijs. Samen schaatsen is veeL Leuker! Knip onderstaande bon uit en neem in de herfstvakantie gratis een vriend of vriendin mee. Kijk voor openingstijden en tarieven op de website, www.demeentalkmaar.nl. www.demeentalkmaar.nl Terborchlaan 301, Alkmaar 072 548 93 07 info@alkmaarsport.nl *Tegen inlevering van deze bon geldig van 20 okt t/m 29 okt 2018. IJSBAAN VAN D ~~s>! T H Deze actie is geldig van 22 oktober t/m 4 november 2018 en geldt op alle BH's, alle combinaties mogelijk. De korting wordt verrekend over de goedkoopste BH. De korting geldt niet op reeds afgeprijsde artikelen of in combinatie met andere aanbiedingen of acties. S BAUERFEIND

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13