HEERLIJKE HERFST/ VerwenEvent Compufeibril vanaf 249,- Optometrisch onderzoek van 60,- voor 49,50 Contactlenzen jratis aanmeten n een maand op proef Bij aanschaf van Zeiss multifocale lazen Zonneveld bij Vastenhoven Mode Verkeersexpert: "Gevaar op de loer tijdens herfstachtig weer" Bij aankoop vanaf 150 krijgt u een paar sportieve handschoenen cadeau! optiek CASTRICUM - Op zondag 21 oktober viert Hilde haar HEILOO - Vrijdag 19 oktober organiseert Vastenhoven Mode een VerwenEvent voor haar klanten. Kom ook langs en laat je ver wennen met Fashion, Food en Fun! Er worden de hele dag mode- flitsen georganiseerd met 3 mannequins. Zij showen doorlopend de mooiste com binaties van de nieuwe col lectie. En bij aankoop vanaf 150.- krijgt u een paar spor tieve handschoenen cadeau. Ook op culinair gebied wordt u verwend met een high tea. Daarnaast is er een proeverij van heerlijke hapjes verzorgd door collega-winkeliers uit het winkelcentrum. En vindt u het leuk om inspiratie op te doen op het gebied van make-up en visa- gie? Dan is er een medewerk ster van parfumerie Mooi bij ons in huis om u te adviseren. En voor wie 's avonds wil winkelen is het van 17.00 tot 21.00 uur 'Ladies Night' met Bubbles Bites. Bovendien krijgt u, alleen tijdens deze koopavond, 20% korting op alle accessoires zoals tassen, riemen en sjaals! Het wordt een event dat u niet mag missen. Dus neem gerust uw vriendin, dochter, zus of buurvrouw mee, want het belooft een erg gezellige dag te worden. Leuk u weer te zien! Foto: aangeleverd verjaardag met een groot spektakel in Napoleontische sfeer, alsof het 1799 is. Op het Westerplein verrijst een legerkamp met solda ten- en officierstenten en een markt met activiteiten voor groot en klein. Meer dan tachtig re-enactors in 18de eeuwse kledij zorgen voor voorstellingen, demon straties en muziek. Op het plein oefenen Russische, Franse, Bataafse en Schotse soldaten. Er is zelfs een hoge officier te paard bij. Kinderen kunnen leren musket schieten. Op de markt tonen ambachts lieden hun vak, zoals de wapensmid, de musketbou wer en de uniformmaker. Er is zelfs een goochelaar en een kunstschilder. Kinderen vermaken zich met straatspel letjes of het grote spionnen- spel, en kunnen knutselen. In de Franse 'Salon de thé' is lekkers uit die tijd en dansles te volgen. Binnen is de Rus te bewonderen, die onlangs een gezicht kreeg. En wie jarig is trakteert; Hilde zorgt voor taart en een cadeautje voor jonge bezoekers (zolang de voorraad strekt). Ook in de herfstvakantie is het nog feest. Er is een fan tastisch kinderprogramma met kijkdoos maken, pan nenkoeken versieren, Hildes bioscoop, poppentheater en een verkleedhoek met 18de- eeuwse verkleedkleren. Hildes Verjaardag, zondag 21 oktober, 11.00 - 17.00 uur, entree 5,- (volw.), 3,- (kind 5 t/m 17 jaar); kortingen (zoals 65+, vouchers, vrijkaarten, MJK en jaarkaarten) zijn op deze dag niet geldig. www.huisvanhilde.nl REGIO - De donkere dagen staan weer voor de deur en dit brengt een hoop gevaar lijke verkeersmomenten met zich mee. Regen, gladheid en het feit dat het veel vroeger donker wordt zorgen voor veel onveilige situaties op de weg. "Fietsers hebben snel het idee dat ze goed zichtbaar zijn. Maar geloof mij, dit is echt niet waar. Vanuit een auto zijn fietsers zonder licht echt niet te zien. Laat staan met donkere kleding in de regen," stelt Mike van den Bos. Met zijn bedrijf driver-academy.nl verzorgt de verkeersspecialist al jaren rijtrainingen voor hulpdien sten, rijopleidingen voor particulieren en driver-events zoals antisliptrainingen. Op het gebied van verkeer is Mike van den Bos een echte expert en weet hij als geen ander welke gevaren er op de loer liggen tijdens herfstach- tig weer. "Belangrijk tijdens de herfstdagen is een goede zonnebril. Laagstaande zon is iets om goed rekening mee te houden. Afstand houden en de snelheid aanpassen is een must. Vergeet niet dat 93% van de ongevallen te wijten is aan menselijk falen," aldus Van den Bos. Het belangrijk ste van autorijden is dan ook vooral: fouten proberen te voorkomen en de fouten van anderen opvangen. "Dit kan alleen als je bezig bent met verkeer. En vergeet niet dat De laagstaande zon zorgt in de herfst voor meer ongelukken. Foto: Aangeleverd iedereen een speciale functie op z'n mobiel heeft voor tijdens de rit of op de fiets: een uitknop." Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Wij verzorgen de declaratie van je bril of lenzen OOGMEET VOORDEEL WEKEN! 30 NOV. Stationsplein 24, 1851 LN Heiloo, 072 533 12 75, www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 14