Sportinstuif met sport én jeugddisco in de herfstvakantie Trainer TV Het Vennewater Europees in actie Jack Zeeman Nederlands kampioen modelspeedboot Bezorger worden van deze krant? SPORT 23 www.uitkijkpost.nl 0226 333311 Terriërs Jongens JDi herfstkampioen Teddybeer- en Kikkerdiploma's UITKIJKPOST 17 OKTOBER 201 Jack Zeeman met zijn modelspeedboot. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdagochtend was de beslissende hockeywedstrijd voor de Terriërs jongens JD1. De Terriërs stonden op de tweede plek in de poule en moesten spelen tegen de nummer 1, Rood Wit. Het JD1-team zag er professioneel uit in het nieuwe tenue, dat is gesponsord door Amson Kolhoff notarissen en Kivit inbraakbeveiliging. Vanaf het eerste fluitsignaal gingen onze jongens keihard van start. Al in de eerste minuut lag de bal in het doel van de tegenstander! Na 70 minuten spelen was de eind stand 4-1 en zijn de jongens herfstkampioen geworden. Na een ererondje over het veld, op naar de kantine voor een welverdien de limonade en daar werden de jongens verrast met een kampi oenstaart van Bakkerij Kaandorp! Voldaan gingen de spelers én de supporters weer huiswaarts. Veel dank aan de trainer/coach Jort van Kalkeren en René Hogeveen, die zullen proberen deze stijgende lijn door te zetten. Aangeleverde foto HEILOO - Dinsdag 23 oktober organiseert de buurtsportcoach van Heiloo een Sportspektakel in Sporthal het Vennewater in Heiloo. Dit Sportspektakel is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Tussen 10.00 en 16.00 uur kunnen zij meedoen aan een grote variatie sportclinics, terwijl zij zich tussendoor vermaken op diverse luchtkussens en met andere spor tieve activiteiten. Stichting Jeugd Heiloo organiseert om 12.15 uur een jeugddisco voor alle deelnemers. De toegang tot het evenement bedraagt 3,50 per kind. Het Sportspektakel wordt meer dere keren per jaar georganiseerd door de buurtsportcoach van Heiloo. Ook deze keer kunnen kin deren diverse sportclinics volgen, o.a. hockey, Panna Knock Out en capoeira. Van 12.15 - 13.00 uur organiseert Stichting Jeugd Heiloo een supervette disco in de sporthal. Daarnaast vermaken de kinderen zich bij de andere spelactiviteiten. De kosten bedra gen 3,50 per kind, hiervoor kun je ook meedoen aan twee sportclinics naar keuze. Informeer naar de spe- ciale tarieven die gelden voor BSO's en groepen. Dit kan via c.thomas@ alkmaarsport.nl. Dit deed hij niet onverdienstelijk, want de 65-jarige Jack mag zichzelf Nederlands kampioen noemen. En dat is hij niet voor het eerst. Zo'n dertig jaar geleden was hij ook Nederlands kampioen. Vorig jaar op het WK in Noorwegen eindigde hij van de 200 deelnemers niet hoger dan de 20e plaats. Jack oefent op de ijsbaan van Spaarnwoude. Daar liggen inmid dels veel losgeraakte onderdelen in de modder. De boten gaan hard, 120 kilometer per uur. Hij heeft zelf ook een modelspeedboot ontworpen, de Twitter. Het is een dure hobby, maar gelukkig heeft Jack de handig- HEILOO - Heilooër Jack Zeeman deed op 16 september mee aan de finale van het Nederlands kampioenschap modelspeedboot dat op de Zwaan in Wilnis werd georganiseerd. heid om alles zelf te repareren. Het is een gezonde hobby, want je bent veel buiten. Geïnteresseerden kunnen bij de redactie contactgegevens van Jack opvragen. ADVERTENTIE HEILOO - Van 17 tot en met 22 september werden in het Spaanse La Manga de European Senior Club Championships gespeeld. Net als vorig jaar deed tennistrainer Hüseyin Diktas van TV Het Vennewater uit Heiloo mee aan dit Europese toernooi. Hüseyin kwalificeerde zich eerder dit jaar met 'zijn' team van TV De Hout. Het team deed mee in de cate gorie heren 45 en was ingedeeld in een poule met Groot-Brittannië en België. Per wedstrijddag werden er drie enkel- en twee dubbelwed- strijden gespeeld. Het team van TV De Hout, bestaande uit Ronald van der Horst, Roy Boontje, Hüseyin Diktas, Daniël Meure, Kris Portael en Marck Limmen eindigde als tweede in de poule. De speelsterkte van het team ligt tussen 3 en 4, maar aan het toernooi deden ook catego rie 1-spelers mee. Uiteindelijk is het team als zesde geëindigd, een plek om trots op te zijn gezien het feit dat het deelnemersveld sterker was dan vorig jaar. Op de vraag of de mannen vooraf gaand aan het toernooi ook samen trainen, antwoordt Hüseyin: "We hebben jammer genoeg geen tijd om samen te trainen. Wel spelen we allemaal competitie. De wedstrijden van de poule waar wij in speelden, begonnen om 13.30 uur. Daarvoor speelden we wel gezamenlijk in om vast op te warmen." Hüseyin: "We zijn trots op deze zesde plek, maar natuurlijk eindig je liever hoger." Toch is winst niet alles waar het om draait. "Als trai ner is het niet alleen leuk, maar ook leerzaam om aan zo'n toernooi mee te doen. Hierdoor blijf ik als trainer fit en gefocust. Iedere tennisspeler speelt anders, dus ik blijf bijleren. En dat probeer ik dan, samen met mijn enthousiasme voor de ten nissport, weer over te brengen op de groepen die ik train bij TV Het Vennewater," aldus Hüseyin. Team TV de Hout v.l.n.r.: Marck Limmen, Kris Portael, Hüseyin Diktas, Daniël Meure, Roy Boontje, Ronald van der Horst. Aangeleverde foto Een sportinstuif met veel sport- en spelactiviteiten en clinics in sporthal het Vennewater in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - De jongste leerlingen van zwembad Loos hebben deze keer in eigen bad examen gedaan voor het Teddybeer- of Kikkerdiploma. Ze hebben laten zien hoeveel plezier ze al in het water beleven. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden voor het Teddybeerdiploma zijn: Sterre Otto, Rawi Pahari, Jente Verstappen en Jens Engel. Het Kikkerdiploma ging mee naar huis met Amber Wit en Alexander Huizinga. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 23