Iedereen wint bij het Showhero Di Fiorentina Theater k Tien vragen aan... {(tiriikpaniU Wi Vervolg van voorpagina: Uitkijkpost zoekt lezers die hun mening durven geven Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 17 OKTOBER 2018 Een drukte van belang tijdens de opening van het seizoen dit jaar, maar wie zal het ijsseizoen volgend jaar openen? Foto: Erik Boschman (c) de VIP-gasten en zij serveren de hapjes. Het hele team van Marco Borsato uit The Voice of Holland is van de partij: Maan, O' G3NE, Sanne Mallant en Bart Brandjes treden op en natuurlijk is Juriaan Singels er ook. Iedereen kan zich vast zijn spontane optreden op het terras bij Di Fiorentina herinneren in 2015 waarmee hij geld ophaalde om zijn eerste cd te produceren. Onvergetelijke momenten Stichting Showhero is een orga nisatie die inziet dat ieder individu talenten heeft. Zo ook mensen met een beperking. Showhero zet zich daarom in om deze mensen de kans te geven om in de schijnwerpers te staan, onvergetelijke momenten te laten beleven en dromen te laten uitkomen. Ed van Baar sponsort het Showhero evenement in de Cultuurkoepel met liefde: "Ik heb altijd al een zwak gehad voor deze doelgroep, de jongeren zijn zo fijn om mee te werken, heel warm en oprecht". Hij is niet van plan om het bij één keer te laten, hij ziet het Showhero Di Fiorentina Theater als een jaarlijks terugkerend eve nement. "Misschien wel in samen werking met de Cultuurkoepel en de omliggende horecazaken op het terrein van het Witte Kerkje". Ed straalt ervan, hij ziet het helemaal voor zich. Winactie: raad wie het volgend jaar het ijsseizoen opent In april werd het ijsseizoen fees telijk geopend door Maan, iedereen kan zich vast herinneren dat het zo druk was dat Heiloo compleet vast liep. Er stond een grote tent buiten en heel Heiloo en omstreken kwam kijken. "Volgend jaar kunnen de inwoners van Heiloo en omstreken weer een daverende openingsact van het ijsseizoen verwachten", ver telt Ed. Wie er komt optreden wil hij nog niet zeggen. "Dat mogen jullie raden", vertelt hij. "Vanaf woens dag kan er via de Facebookpagina van ijssalon Di Fiorentina geraden worden wie het ijsseizoen opent. Zaterdag 20 oktober verloot ik tien toegangskaarten voor het Showhero Di Fiorentina Theater onder mijn volgers die het goed geraden heb ben". Houd de Facebookpagina van Di Fiorentina dus in de gaten! Het Showhero Di Fiorentina Theater vindt plaats op zaterdag 27 oktober, de zaal gaat open om 19.00 uur. Kaarten zijn verkrijg baar bij IJssalon Di Fiorentina, Kennemerstraatweg 380 in Heiloo of via de site van de cultuurkoepel: www.cultuurkoepelheiloo.nl Toegangskaarten zijn 62,50 euro inclusief 3 consumpties en hapjes van Keuken met Karakter. De kos ten voor een VIP-arrangement voor 2 personen inclusief diner, drank jes en een VIP-plaats bij de catwalk bedragen 295 euro. Jongeren met een Wajonguitkering betalen voor een toegangskaart 15 euro. Tekst: Margreeth Anema De voorbereidingen namen ander half jaar in beslag. De Showhero artiesten hebben geoefend met zan geres en actrice Sanne Mallant, die o.a. musical-en zanglessen geeft bij Muziek- en Dansschool Heiloo. De Keuken met Karakter heeft een heerlijk menu samengesteld voor Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. •Pf.-L'- Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 I 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Wat vind jij van onze berichtgeving over de paaltjes op de Stationsweg? Is het oké als Uitkijkpost ingezonden brieven zonder afzender plaatst? Lijkt het jou leuk om over dit soort stellingen na te denken en er je mening over te geven? Meld je dan aan voor 'Uitkijkpanel', een panel dat het mogelijk maakt mee te denken over Uitkijkpost in de breedste zin van het woord. Een keer per kwartaal ontvang je een e-mail waarin we je vragen een aan tal stellingen of vragen (maximaal 4) te beantwoorden. Met behulp van de antwoorden krijgt Uitkijkpost een beeld hoe de krant wordt gewaardeerd. En waar mogelijk verandering of verbetering nodig is. Van tijd tot tijd worden de stellingen en reacties daarop in de krant besproken. Als jij het interessant vindt om met ons mee te denken, meld je dan aan via de registratieknop onder het kopje 'contact' op onze website www.uitkijkpost.nl. 1. Waar ben je geboren en getogen? Geboren in Beverwijk en getogen in Heemskerk. Vanaf 1995 woon ik met mijn vrouw Miranda met veel plezier in Heiloo. Samen hebben wij twee zoons, Bor en Caz en een dochter Lara uit een eerder huwelijk. Om mijn vrouw te plezieren, heb ik 'het' nog even geprobeerd in Hoorn. Een geweldige stad om met de zeilboot 'aan' te doen, maar na drie weken werd ik overvallen door een enorme heimwee! We wonen we nu al meer dan tien jaar aan de Westerweg. Een heerlijke straat, die eigenlijk wel laan mag heten, met die prachtige oude Christine Buisman-iepen, die beeldbepalend zijn voor de hoofdgroenstructuur binnen Heiloo. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan nu hebben? Kok, piazollo of rector. Mijn hobby is nog steeds mijn werk. Heerlijk! Maar ik had misschien ook wel een goede chirurg kunnen worden. Ooit me aan gemeld voor geneeskunde maar niet ingeloot. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik zou graag Ricardo Semler willen ontmoeten. Semler is een bewierookte topondernemer in Brazilië. Bij zijn bedrijf Semco gooide hij het roer radicaal om. Hij ontsloeg tweederde van het management en stelde als per- soneelsmanager een pedagoog aan. Hij gaf werknemers direct vertrouwen, vrijheid en verantwoordelijkheid. Er gold slechts één regel: als het werk maar op tijd klaar is. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Ik heb een heerlijke jeugd gehad in Heemskerk. Veel buiten, in de duinen, slootje springen, naar het strand en zomers naar het openluchtbad de Waterrakkers. Vanaf de brugklas zat ik dagelijks tussen de paarden, door een vriend wiens vader bedrijfsleider was op de manege. Uitmesten, voeren en in het weekend de duinen in. En in de vakanties, met circus Boltini mee. De dochters van Boltini kregen les van de vader van mijn vriend. We sliepen in zo'n enorme caravan en in de pauze maakten we voor een paar gulden Polaroidfoto's van kinderen en een chimpansee. Je riep dan met een enigszins Duits accent: 'Foto mit Schimpansen'! Iets later op de middelbare school was ik roadie van de band Cockney Pride. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Mijn achtertuin! Niet omdat hij zo bijzonder is, maar een plek waar we heerlijk genieten van ons gezin en onze vrienden. Maar ook al het groen in Heiloo. Iedere dag als ik op de fiets door het Heilooërbos naar mijn werk in Alkmaar rijd geniet ik van daarvan. Dat doe ik ook één keer per jaar van het Witte Kerkje, als die gevuld is met stralende leerlingen (en familie) als ze hun diploma ontvangen. Zeer bijzonder. 6. Waar kunnen we je 's nachts voor wakker maken? Alleen als we samen op reis gaan of als er een andere noodzaak is. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ooit van mijn opa gekregen, op 13-jarige leeftijd: "Probeer te luisteren voordat je praat", zei mijn opa. "Iedereen die de moeite waard is om mee te praten, is de moeite waard om naar te luisteren." 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik vroeger duiker wilde worden bij Jacques-Yves Cousteau, die de zee bestudeerde en alle daarin voorkomende levensvormen. Alle films heb ik minstens drie keer gezien. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Hans doet het geweldig, hij is erg zichtbaar in Heiloo, onze eigen 'Heilooër olie'! Maar als ik dan toch wat mag roepen is het o.a. jongerenhuisvesting. Jongeren moeten zich buiten Heiloo oriënteren voor een huis. Dat is jam mer. Ook heb ik mij verbaasd over de wegversmalling op de Stationsweg. Regelmatig staan er 'dikke' vrachtwagens, die de supermarkten komen bevoorraden en de doorstroming flink verstoren. Niet echt een verbetering. Voor de rest is Heiloo bijna af! 10. De persoonlijke vraag van Jacqueline de Vré: "Jij hebt een verrassende carrièreswitch gemaakt, kan je daar iets meer over vertellen?" Toen duiker worden niet lukte, ben ik naar de hotelschool gegaan. Op 26-jarige leeftijd heb ik een restaurant geopend met als doelgroep zakenlie den uit Beverwijk en omgeving. Hier leerde ik onze huidige burgemeester kennen (toen nog wethouder gemeente Velsen) en leerde ik koken! Niet alleen door het dagelijks 'te doen', maar vooral door overal te eten en stage te lopen bij de 'grote' cuisiniers in binnen- en buitenland. In ons restaurant hadden we leerlingen in dienst die ik coachte en het koksvak leerde. Eigen lijk doe ik dat als rector ook. Tieners proberen te begrijpen, te coachen en te helpen bij hun ontwikkeling. Een prachtige job die ik iedere dag met heel veel plezier doe! Ik geef de vragen door aan Ton Mosheuvel. Mijn persoonlijke vraag aan Ton: "Ik heb in mijn werk veel met jongeren te maken en ik weet dat jij in Rotterdam directeur bent geweest bent bij de jeugdverslavingszorg/ psychiatrie en forensde tussen Heiloo en Rotterdam. Vind jij dat dat waar je mee bezig bent geweest in Rotterdam typische grotestadsproble- men zijn of dat dit ook in Heiloo speelt?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3