TREFPUNT AGENDA Zorg Goed voor Elkaar Beurs Wonen zonder Zorgen Doe de gratis rollator check Zondag middag activiteiten 8 TREFPUNT HEILOO Vrijwilligers informatie Punt Heiloo r >p elkaar VRIJWILLIGERSVACATURES TRAINING PERSOONSGEVENS EN PRIVACYBELEID cursus mandala tekenen trepfunt op zondag klassieke muziek op zondag repair cafe UITsTAPjEs MET DE TREFPUNT ExPREss Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, 072-5331297 www.trefpuntheiloo.nl info@trefpuntheiloo.nl VOOR UITKIJKPOST 24 OKTOBER 201 WELZIJN DICHTBIJ stimuleren participatie en sociale samenhang informatie, advies, ondersteuning en begeleiding inwoners aanbod zinvolle vrijetijdsbesteding verbinden vitale en kwetsbare inwoners In een gezellige sfeer geeft een groot aan tal organisaties op zaterdag 10 november in het Trefpunt informatie over mogelijke ondersteuning bij een lichamelijke of geestelijke beperking. Het Sociaal Team Heiloo is aanwezig voor uw vragen en er is aandacht voor ouders met bijzondere kinderen. Naast de verschil lende kramen zijn er gedurende de hele dag workshops en optredens. U kunt leren hoe u handmassage kunt geven, hoe u de conditie van de hersenen kunt verbeteren en u kunt meedoen met danslessen voor mensen met een motorische beperking. zaterdag 10 november Het Heiloo'se koor 'Notebook' zal om 10.00 uur de opening muzikaal omlijsten. De beurs is om 15.00 uur ten einde. De beurs kan voor iedereen interessant zijn en is vooral gericht op (toekomstige) hulpvragers en hun mantelzorgers van jong tot oud. Iedereen is welkom in het Trefpunt, ook voor een kop koffie of om mee te genieten van de muziek. Kijk voor het volledige programma beslist even op onze website www.trefpuntheiloo.nl U zult verrast zijn dat er zo veel organisaties meedoen aan deze beurs. Zorgen doen we Samen in Heiloo! Gratis entree. Westerweg 250 Heiloo (in de bibliotheek) Tel: 072 5320281, E-mail: info@vipheiloo.nl Website: www.vipheiloo.nl OPENINGSTIJDEN: dinsdag 10.00-16.00 uur woensdag 10.00-13.00 uur donderdag 13.00-16.00 uur vrijdag 10.00-13.00 uur Basisschool de Duif zoekt Overblijfhulpen met een passie voor het werken met kinderen. De Zonnebloem zoekt Intakers voor huisbezoek bij nieuwe gasten van de Zonnebloem. Vind jij het leuk om jouw vakkennis als online marketeer ook in te zetten voor een goed doel? Dan is Stichting Babyspullen op zoek naar jou! De Stolp Esdégé-Reigersdaal zoekt een vriendelijke oudere dame die voor gezelschap wil zorgen bij een vrouw van 70 jaar met een lichte verstandelijke beperking. Het Trefpunt zoekt 'aanpakkers' om het Trefpunt voor te bereiden op de ontvangst van al bezoekers, waaronder het klaarzetten en schoonhouden van de zalen. GGZ NHN- landgoed Willibrordus zoekt mensen die aansluitend aan de vieringen op zondagmorgen koffie en thee willen verzorgen voor de mensen die de dienst hebben bijgewoond. Kijk voor meer informatie en voor veel meer inspirerende vacatures op onze website: www.vipheiloo.nl. Woensdag 31 oktober 19.30-22.00 uur Locatie: Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 Heiloo Opgeven kan via www.vrijwilligersacademiebuch.nl In deze gratis training word je op weg geholpen met het opstellen van Privacybeleid, het bewaren van persoonsgegevens, het informeren van vrijwilligers hoe om te gaan met gegevens en het melden van datalekken. "MM Trefpunt Diensten heeft een groot aanbod om u te ondersteunen in uw thuissituatie. U kunt hierbij denken aan de boodschappen dienst, hulp bij vervoer, tuinon derhoud en hulp bij klusjes in en om het huis (Graag Gedaan). Er zijn maatjes die bij u thuis kunnen komen voor een spelletje of wat gezelligheid. Maar ook kunt u de steun van respijt hulpen inroepen als u als mantelzorger wat meer tijd voor uzelf nodig heeft. Meer informatie over deze diensten en de voorwaarden kunt u krijgen bij coördinator Claudia Spit. In het komende Repair Café, zaterdag 27 oktober van 10.00 tot 13.00 uur, staat de rollator in de schijnwerper. Ons enthousiaste team vrijwilligers staat klaar om uw rollator na te kijken en kleine mankementen te verhelpen. Bovendien is fysiotherapeut Ingrid Vel aanwezig en geeft tips over het lopen achter een rollator. Locatie Trefpunt, deelname is gratis, een vrijwillige bijdrage is van harte welkom. Eén keer in de 14 dagen is ons Zondagmiddag Café geopend. Hier kunt u samen spelletjes doen, maar ook gezellig koffie drinken of een wijntje nemen. De entree is gratis maar een vrijwillige bijdrage is welkom. Consumpties zijn voor eigen rekening. Het ZMC is geopend op 28 oktober. Documentaire over Japan - tussen Yin en Yang. Audio visuele presentatie van Ab en Cisca Abspoel op zondag 18 november, 14.00 tot 16.00 uur, entree 10,00 (reservering noodzakelijk) André Rieu Christmas around the world (op dvd). Een bijzonder fraaie, sfeervolle registratie van een Kerstconcert van André Rieu en zijn orkest, opgenomen in Duitsland. Zondag 23 december van 14.00 tot 16.00 uur. 5,00 incl. een glaasje wijn. Reservering van te voren is noodzakelijk. SNERTmAALTUD Vrijdag 2 november om 18.00 uur serveren de gastvrouwen/heren van het Trefpunt de jaarlijkse snertmaaltijd.. Dus onbeperkt erwtensoep (vers gemaakt door slagerij Burger), roggebrood met katen spek en vlaflip toe. Deelnameprijs 7,50. contactgroep PARTNERVERLiES Dinsdag 6 november om 13.30 uur is er weer een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partner- verlies. Het thema voor deze bijeenkomst is 'herfst'. Stemt de herfst je melancholiek of put je juist troost uit de schoonheid van de herfst? Voelt u zich aangespro ken? We vinden het fijn als u komt. Entree 5 inclusief consumptie. Voor meer informatie (072) 533 12 97 of karin.vanpolen@trefpuntheiloo.nl SAmEN eten tussen de middag Elke woensdag kunt u in het Trefpunt om 12.30 uur de warme maaltijd gebruiken. Voor woensdag 7 november heeft u de keus uit twee menu's. Prijs 8. Reserveren uiterlijk vrijdagochtend. Vrijdag 2 november om 9.30 uur start de workshop 'Mandala tekenen'. En verder om de veertien dagen les, totaal 10 keer. Een mandala is een cirkelvormige afbeelding, opgebouwd uit geometrische figuren rond het middelpunt. Cursusprijs 147,50. Op zondag 11 november van 13.30 tot 16.30 uur bent u weer van harte welkom in het Trefpunt om samen met anderen koffie of thee te drinken. Ook kunt u gezamen lijk spelletjes doen. U wordt welkom geheten door een gastvrouw en de koffie/thee staat klaar, aanmelden is niet nodig. Zondag 25 november van 10.30 tot 12.00 uur kunt u in het Trefpunt gezamenlijk luisteren naar klassieke muziek. Kent u het programma 'Muziek Mozaïek' van Willem Duys nog? Zo ongeveer. Gezellig aanschuiven, luisteren en genieten. Toegang is gratis (een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld). Opgeven bij de Tref punt receptie. Zaterdag 27 oktober tussen 10.00 en 13.00 uur staan de vrijwilligers van het Repair Café weer voor u klaar. Alles wat het niet meer doet, of waar wat mee is, is welkom. Toegang gratis (een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld). TwEEDEhANDs boEKENMARKT Zaterdag 27 oktober van 10.00 tot 13.00 uur is weer die gezellige boekenmarkt in het Trefpunt. Wellicht kunt u hier net dat ene boek vinden waar u naar op zoek bent. Toegang is gratis. Van tevoren aanmelden is noodzakelijk. Het volledige programma van de uitstapjes met de Trefpunt Express in de maand november staat op onze website en ligt voor u klaar bij de receptie in het Trefpunt. Hier volgt een kleine selectie uit het aanbod. Lunch bij 'Duinvermaak' op dinsdag 6 november; deelnameprijs 10 Zaandam (winkelen) op donderdag 8 november; deelnameprijs 8,50 Boodschappen doen bij Albert Heijn op donderdag 15 november, de TPE haalt u op en brengt u weer thuis; deelnameprijs 3, Keer op Keer in Limmen De kringloopwinkel is verhuisd vanuit Heiloo naar Limmen. In dit nieuwe pand kunt u lekker rondsnuffe len, kijken of er nog iets van uw gading bij zit. In overleg drinken we samen nog een kopje koffie of thee. Donderdag 1 november, vertrek om 13.30 uur. Deelname 4,50

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 8