Gratis inloopspreekuur E X P 0 S 1 T I E SPORT 21 16jarige Kenneth debuteert bij Jong Ajax Gavin de Gelder, de nieuwe Tiger Woods van de Lage Landen, traint bij GCH Janneke Hogerheijde LU JONG Bij inlevering van deze advertentie 15% korting op de eerste behandeling Wij helpen mensen met vitaliteit die elders vastlopen" Volop winst voor meisjes Groen 1 TC Heiloo United DE UITKIJKPOST LEZEN? Elke dag het laatste nieuws online uit HEILOO - LIMMEN AKERSLOOT CASTRICUM Ga naar: TIBETAANSE HELENDE YOGA VNDRF. wlU)A Textielkunst Imperfecte lijnen met draad op verschillende soorten textiel werk laat zich niet op foto vastleggen, je moet het zien Bijzonder Kom kijken Kijk voor meer informatie op www.reactivated.nl of bel 06 - 49 10 48 27! UITKIJKPOST 31 OKTOBER 201 HEILOO - Mooi nieuws van de 16-jarige Kenneth Taylor, die zijn voetballeven begon bij de Kabouters van Foresters en al op 8-jarige leeftijd door Ajax naar Amsterdam werd gehaald. Kenneth maakte maandag 15 oktober in de 70e minuut van Jong PSV—Jong Ajax zijn debuut voor Jong Ajax. Een prachtig moment voor hem natuurlijk, er zijn men sen die minder meemaken op een maandagavond! Toen hij in het veld kwam stond Jong Ajax met 2-1 achter, daarna werd er niet meer gescoord. "Kenneth, van harte gefeliciteerd met deze mijlpaal, we wensen je nog veel meer mooie momenten," aldus de Foresters op Facebook. HEILOO - De meisjes van Groen 1 TC Heiloo United hebben bij zonder goed gepresteerd in de najaarscompetitie. Het team heeft alle zeven competitiewedstrijden gewonnen. Van de 42 gespeelde partijen werden er maar drie verloren. Knap gedaan door de mei den. Op de foto van links naar rechts: Julie Rotteveel, Liecke te Lintelo, Lonneke Zandstra, Isa van Weelderen, Liselore Blok en Emma van Dijken. Foto: aangeleverd HEILOO- De 18-jarige Gavin uit Uitgeest speelt al vanaf zijn achtste golf, sinds twee jaar zelfs fulltime. Hij zet alles op alles om de nieuwe Tiger Woods van de Lage Landen te worden. Hij speelt niet alleen in Nederland, dit jaar speelde hij bijvoorbeeld ook in Hongarije en Portugal. "Ik speel graag in Oost- en West-Europa, de absolute top doet mee aan deze wedstrijden en daar leer ik heel veel van," vertelt Gavin. De lat ligt hoog, hij is niet snel tevreden. Gavin staat 's morgens rond tien uur op, dan pakt hij zijn scooter en rijdt naar de golfbaan in Heiloo. Hij doet zijn warming-up op de driving range en daarna werkt hij zijn weke lijkse programma af. Op maandag gaat hij meestal putten, daarna nog even chippen en als relaxmomentje na zijn training werkt hij nog even de negen holes af. Hij heeft ook een mental coach, Mitchel Kevenaar. "De perfecte bal is namelijk niet het belangrijkst, het gaat om degene die zijn hoofd er het beste bij heeft." Elke wedstrijd wordt dan ook afgesloten met een evaluatie. Op donderdag krijgt hij les van Craig Deane, zelf oud-golfprofessional. Golfclub Heiloo: ook voor de betere speler ideaal Dag in, dag uit is Gavin te vinden op de golfbaan, hij traint zes uur per dag. "Je moet het zien als een full time job," vertelt Henk Schuijt van Golfclub Heiloo. Gavin traint, net als veel andere Uitgeesters, graag in Heiloo. "Het is een compacte en smalle baan met een hoge rough, ideaal voor de betere speler." Ook Gavin in actie tijdens een is hij enthousiast over hole 19, het clubhuis. "Ik golf mee met de heren en na de herenmiddag blijven we altijd nog even napraten op het mooie terras, dit gebeurt niet bij iedere golfclub." Een prachtig en emotioneel moment in zijn carrière vond plaats tijdens de ING Cup. Door een gelijke stand moesten er play-offs gespeeld worden. Met een uitzinnig publiek van 200 man, keiharde muziek en een bank met vips zoals Ruud Gullit en Frank de Boer in zijn kielzog moest Gavin de perfecte bal slaan. "Perfect was hij niet maar ik raakte de green en we waren door, alle spanning kwam er in één keer uit," aldus Gavin, die niet snel tevreden is. De Tour van Azië Zijn ultieme doel is om over twee jaar in de Tour van Azië te spelen. Foto: aangeleverd Niet die van Europa: "Ik ben geen slechtweerspeler en ik heb het gevoel dat de banen in Azië mij beter liggen," vertelt Gavin. Hij zal hiervoor veel wedstrijden moeten spelen. Tot nu toe doet Gavin alles low budget, hij houdt niet van poes pas. "Waar andere jongens in dikke hotels zitten logeer ik in een motel langs de snelweg," grapt Gavin. Hij speelt momenteel maar de helft van het aantal wedstrijden dat hij zou willen spelen wegens een gebrek aan sponsoren. Indien u interesse heeft om Gavin op de een of ande re manier te sponsoren dan kunt u contact opnemen via aenakantoor- degelder@gmail.com. "Met een golf- balsponsor zou ik al heel blij zijn," besluit de bescheiden Gavin zijn verhaal. Hij gaat de baan weer op, zijn dag zit er nog lang niet op. Tekst: Margreeth Anema Kijkje op www.lifeexperiences.life voor meer informatie. Lu Jong is een aloude Tibetaanse methode uit de Tan- trayana en Bön tradities. Het is een reeks bewegin gen die ontwikkeld werden voor zelfheling. Deze oefe ningen heffen blokkades op, zowel fysiek, mentaal als energetisch. Op deze manier kunnen wijdoeltreffend ziekte aanpakken, onze negatieve emoties transformeren en ons energieniveau verhogen. Lu Jong is geschikt voor elke leeftijd en bekwaamheid. Door Lu Jong leren we hier en nu te zijn. Het vergroot ons lichaamsbewustzijn en kalmeert de geest. Dit is het fundament van elke spirituele oefening. Hoewel Lu Jong erg eenvoudig is, kan het jouw leven veranderen. Torenstraat 38 - 1901 EE Castricum woensdag t/m zaterdag 10.00 - 17.30 en op afspraak www.andreweda.nl - 06-308 937 90 0251-65 86 00 Wie langer kijkt ontdekt telkens iets nieuws Dit Foto: Marc Brunekreef Eike maandag van 9:30-10:30 uur bij sportschool Get Fit Gym te Castricum

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21