Joep Schut, interieurmaker DONDERDAG 1 STAAN WIJ ZO 3AA t 20% KORTING OP DE GEHELE COLLECTIE UPDATE UPDATE Dit willen wij graag met jullie vieren! Om jullie bedanken voor 20 leuke ja geven wij deze hele dag (o.a. Ixxxl, zusss.Woonaccesso.res, Kleding, Woden sneakers, Peetje kinderkleding, Legend tassen etc...) t/m uur. 6 HEERENWEG 138 - 1851 KV HEILOO - TEL. 072 5334940 UITKIJKPOST 31 OKTOBER 201 Dat de beslissing om zelfstandig ondernemer te worden een goede keuze was, ziet Chiel Keet elke dag bevestigd. "Ons bedrijf groeit nog steeds. Het gaat zelfs zo goed dat we nu op zoek zijn naar een 1e autotech nicus om ons team te komen versterken." Die groei zorgt uiteraard voor de nodige dynamiek en verande ringen binnen het bedrijf. Dat geldt ook voor de wassa lon. Chiel: "We zijn inmiddels ook geschoold om naast een goede was- en poetsbeurt de auto te voorzien van diverse coatings die een variabele werking hebben van 3 maanden tot ongeveer 8 jaar." Om de groei en de uit breiding van de werkzaamheden te kunnen bijhouden is een gedegen expertise natuurlijk van groot belang, iets wat Chiel Keet zeer goed beseft. "Wij zijn continu bezig om te investeren in de ken nis en vakbekwaamheid van onze medewerkers en de middelen om onze klanten een blijvend goede service en kwaliteit te bieden. Medewerkers worden voortdu rend bijgeschoold met de nieuwste ontwikkelingen in de autobranche." Chiel streeft in alles naar perfectie. "Waar we nu druk mee bezig zijn is onze zichtbaarheid en bereikbaarheid te verbeteren, zodat klanten ons makkelijker kunnen vinden en sneller en vollediger geïnformeerd zijn over onze diensten. Ook willen we onze parkeermogelijkheid verbeteren. Daarnaast blijven we het belangrijk vinden om aan dacht te besteden aan het milieu," aldus Chiel. De Hoefsmid 26 1851 PZ Heiloo 072-7370199 www.apkserviceheiloo.nl info@apkserviceheiloo.nl De allround garage APK Service Heiloo is gevestigd op bedrijventerrein De Oude Werf. Eigenaar Chiel Keet werkte jaren als gediplomeerd auto monteur en besloot als zelf standig ondernemer zijn passie en kennis voort te zetten. Zijn vrouw Anoukh Stins is vanaf het begin betrokken bij het bedrijf en runt sinds de zomer van 2016 de Auto(was)salon. "Anders dan de naam doet vermoeden doen wij veel meer dan alleen de APK," aldus Chiel Keet. "Wij zijn een no-nonsense garagebedrijf en bieden alles wat een auto qua onderhoud en reparatie nodig heeft." De Autosalon levert daarnaast puur handmatig was- en poets- werk. Anoukh: "Bij een geauto matiseerde wasstraat is er altijd een risico van krassen in de lak en de wielen worden nooit goed schoon. Wij doen alles met de hand." Voor bedrijven en particulieren kan de auto in overleg ook wor den opgehaald en weer schoon afgeleverd. Binnen Heiloo zon der extra kosten! Apk service Heiloo is een erkend leerbedrijf en biedt ook werkplekken voor mensen met een afstand op de arbeidsmarkt. De Droogmakerij 37d 1851 LX Heiloo 06-23109462 www.joepschut.nl info@joepschut.nl In augustus 2018 is het bedrijf verhuisd naar een groter pand aan De Droogmakerij op de Boekelermeer te Heiloo. Het bedrijf groeide uit zijn jas met meer opdrachten en uitbreiding van het team met Bouke Blom en zoon Boy. Jonge jongens die Joep scherp houden. Met een vloer oppervlak van 360 m2 heeft het bedrijf nu een prachtige werkplaats met een kleine showroom en kantoor: "We zijn er supertrots op", aldus Joep. Joep Schut Interieurmaker werkt voorna melijk voor particulieren en maakt alles op het gebied van woninginterieur. Joep: "We maken alles op maat. Keukens, kasten, audio- en bad kamermeubels, een ombouw voor de haard of televisie, noem maar op. Klanten komen met een eigen idee dat wordt aangevuld met onze ken nis. Zo komen we tot een uniek resultaat naar volle tevredenheid van de klant. Persoonlijk contact is voor mij heel belangrijk. Tijdens het maakproces is de klant altijd welkom om in de werkplaats te komen kijken." Joep vindt het belangrijk om samen te werken met andere ondernemers in Heiloo. Zo werkt hij regelmatig samen met Stephanie Pater van Lifs aan de mooiste projecten waarbij Stephanie interieuradvies geeft. "Eind 2018 staan we met een mooie reportage in woonblad Stijlvol Wonen." Joep ziet de toekomst positief tege moet. "We genieten iedere dag van waar we mee bezig zijn. We werken heel hard en zijn dan ook zeer trots op dat wat we doen." Zonder 'stille kracht' Els, de vrouw van Joep, zou het niet mogelijk zijn het bedrijf te runnen. Els is multifunctioneel. Zij 'dicht' alle gaatjes en is van onschatbare waarde. "Alleen kan en wil je zo'n bedrijf niet runnen. Het is juist leuk om het samen te doen", aldus Joep. Dat een op maat gemaakt meubel stuk niet onbetaalbaar en onbereik baar hoeft te zijn, bewijst Joep Schut Interieurmaker. Met zijn jarenlange ervaring en zijn vakkundige manier van werken kan Joep ieder woon- idee, van ontwerp tot eindproduct, in elke gewenste stijl realiseren. "Het resultaat is direct zichtbaar en geeft altijd weer voldoening", aldus Joep. Hij werkt met hoogwaardige materialen zoals mooie houtsoorten, natuursteen, staal en glas en hanteert daarbij een uitstekende prijs-kwali- teitverhouding. Joep Schut verzorgt een opdracht van A tot Z. Indien nodig schakelt hij andere vakmen sen in voor specialistisch werk zoals elektra en loodgieterswerk. Een offerte waarin alle diensten op elkaar zijn afgestemd en worden opgeno men schept duidelijkheid en daar houdt Joep van. Zmlecorofc modeaccessoir". OPENINGSTIJDEN vrijdag 9 09.30 - 21.00 uur zaterdag °®"3021.30 uur a 09.30 -22.00 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 6