VAN V U U www.vanvuurenmode.nl 12 Annet Haar Zaak M/V/X 25 jaar in Heiloo De broekenactie is begonnen! Interieuradviesdag bij Rozing Wonen Dromen KEURSLAGER BURGER esoC&L In Heiloo alleen verkrijgbaar in Het Hoekstuk bij de juiste temperatuur heerlijk mals smakelijk gekruid - De 2e broek is de broek met de laagste prijs. UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 201 grojis po/Jkeren. badmode noahmade- ponty S ook-grotere Lupmojden. Ga voor meer informatie en aanmelding naar www.rozing.nl of loop even binnen: Westerweg 261 in Heiloo. HEILOO - Op zaterdag 24 november organiseert woonwinkel Rozing Wonen Dromen de Inspiration Tour interieurad viesdag. Tijdens een persoonlijk interieuradvies van 45 minuten (waarvoor je je vooraf dient aan te melden) kun je al je persoonlijke interieur- wensen kenbaar maken en word je door een topstylist voorzien van een inspirerend advies. Na afloop ontvang je een handige 'styleguide' met jouw favoriete materialen waarmee je direct aan de slag kunt. Het advies (inclu sief styleguide) krijg je van Rozing Wonen Dromen cadeau! HEILOO - Op 5 december 1993 ging mijn meisjesdroom in vervulling. Ik opende mijn eigen kapperszaak in Heiloo. Ik kijk terug op een enerverende tijd waarin ik veel heb geleerd. Ik consta teer dat er ontzettend veel is veranderd in dit vak, vooral omtrent de regelge ving betreffende vakdiploma's. Ik ben blij dat ik tot de generatie kappers behoor die opgeleid is als vakbekwaam dameskapper en barbier. Nu is er zelfs sprake van kapsalons en barbershops met personeel zonder vakdiploma's. Hier geven klanten zich vaak onwetend over aan amateurs. Ik geloof in scholing en bij mij in de zaak worden klanten professioneel behandeld met hoogwaardige produc ten door topstylisten. Daarom is mijn zaak succesvol en staat als rots in de branding op een gouden stek in Heiloo, waar we vooral doorgaan met waar wij goed in zijn. U bent van harte welkom! ojJÓ&

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 12