Het is weer tijd voor surprises maken Savoy Jazzband bij Jazz Session Club Vredeburg Spectaculair Music Gala van Lamoraal van Egmont Sint-Nicolaas en Zwarte Piet stomen op naar Akersloot Aquarius brengt nieuwe musical REGIO 19 UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 201 Ben jij al klaar om je surprise te maken? Aangeleverde foto De Savoy Jazzband. Aangeleverde foto - r-ï'»-"i UITGEEST - Wat hoort er bij Sinterklaas? Natuurlijk, surprises! Vorig jaar hadden we de M&M surprise. Twee halve eieren of bal len van styropor (piepschuim) geel of rood verven, twee halve balle tjes styropor eronder plakken en je hebt de gele of rode M&M. Zo kan je van karton ook hele leuke surprises maken, bijvoorbeeld het boek van Sinterklaas, een toffee of een verfkwast. In onze winkel heb ben we allerlei soorten lijm, karton, styropor, crêpepapier, verf en nog veel meer materialen om een mooie surprise te kunnen maken. Hebt u vragen over een surprise? Wij pro beren u te helpen om uw surprise zo mooi mogelijk te maken. Maar houd er wel rekening mee dat ook wij niet alles kunnen bedenken. Bob Hes, Kerkweg 72, 1961 JE Heemskerk, 0251-241999, www. bobhes.nl. LIMMEN - De Savoy Jazzband staat zondag 18 november 2018 vanaf 16.00 uur op de planken in Vredeburg. Opgericht in september 2009 door een aantal doorgewinterde jazzmu zikanten, is de naam van de band afgeleid van de beroemde danszaal in New York 'The Savoy Ballroom'. Hier werd zowel zwart als blank publiek toegelaten, iets wat in die tijd niet gebruikelijk was. De naam past goed bij de band omdat de leden er - ondanks het verschil in karakter en klank - een mooi geheel van kunnen maken. Savoy is geen 'oude stijl' band, het repertoire van de band is zeer breed. Er wordt aandacht besteed aan bekende en minder bekende songs uit onder andere het American Songbook, maar er worden ook eigen arrangementen gespeeld van nummers van o.a. The Beatles en Sting. De nummers behouden hun betekenis, maar worden soms in een andere maatsoort, vorm, tempo of sfeer neergezet zodat er een ver rassend effect ontstaat. De band past zich qua volume en repertoire aan de locatie en gelegen heid aan. Niets hoeft, maar meezin gen mag! Dansen ook! De bezetting: Francina van Batum (zang), Marian Huiberts (saxofoon en zang), Hans Gosselink: toetsen, hammondorgel), Rieks Schreuder (bas, contrabas), Cees van Nieuwburg (drums en zang). EGMOND AAN DEN HOEF - Lamoraal van Egmont heeft afgelopen zaterdag 10 november groots uitgepakt met het Fysio Ronde Music Gala. In de sfeervolle Zuiderduinzaal heeft het publiek enorm genoten van een verrassend en afwisse lend programma van klassiek tot hedendaagse popmuziek. Het was een optreden van het orkest, maar ook vocale solisten Marco Smidt en Diana Hof (met achtergrond koor), en instrumentale solisten als Okke Wittebrood (bugel), Kate Horstman (viool) en Koen Alvarez (gitaar) hebben prachtige nummers uitgevoerd en het publiek geraakt. Speciale gast Jennie Lena, flnaliste van The Voice of Holland, heeft onder begeleiding van het orkest de zaal overweldigd met haar krachtige stem. Ze liet het publiek opstaan om mee te swingen en heeft daarmee de avond compleet gemaakt. Het Music Gala van Lamoraal van Egmont was een spektakel. AKERSLOOT - Na het succes van The Passion afgelopen jaar, maakt het Aquariuskoor uit Akersloot zich op voor een nieu we musical. Corrie Kerssens-Kaptein is wederom schrijver en regisseuse van het stuk. "Wij zijn al weer een poos aan het repeteren voor de musical Maria en Jozef 2.0. Een bekend verhaal in een modern jasje, zoals u van ons gewend bent," ver telt Corrie. Corrie heeft het verhaal een eigentijdse twist gegeven, en ook de muziek bestaat uit bekende Nederlandstalige popsongs, van Ali B tot De Dijk, met toepasselijke tek sten. Voor deze gelegenheid is het koor weer uitgebreid met project leden, die voor aangename variatie zorgen. Het plezier van zangers, muzikan ten, spelers en begeleiding spat er vanaf! Zij hebben er zin in, u toch ook? Het Aquariuskoor bezorgt u graag een heel plezierige avond in december! De voorstellingen zijn in de R.K.-kerk Sint Jacobus Major in Akersloot op zaterdag 8 december, vrijdag 14 december en zaterdag 15 december! De voorstelling start om 20.00 uur, de kerk is open vanaf 19.30 uur. Kaarten a 6 zijn te koop bij Novy Velzeboer, Julianaweg 40 te Akersloot. AKERSLOOT - Een dag na de landelijke aankomst van Sint- Nicolaas zal hij een bezoek brengen aan Akersloot. Op zondag 18 november zal Sint- Nicolaas samen met zijn Pieten om ongeveer 12.00 uur met zijn lokale boot de Ostara jachtha ven A.R.Z.V. binnenvaren. De Ondernemers Vereniging Akersloot (OVA) prijst zich weer gelukkig met de komst van de Sint. Het jaarlijks terugkerende evene ment is het paradepaardje van de OVA. Na het feestelijke onthaal in de haven onder begeleiding van dweilorkest Laadoeie zal Sint- Nicolaas zich door Akersloot laten rondrijden. Daarna brengt hij rond 12.30 uur een bezoek aan de katho lieke kerk van Akersloot. Daar zit de sfeer er goed in, want de aanwe zige band zal zeker de stemmen al hebben losgemaakt. Sint-Nicolaas zal bij zijn intrede dan ook uit volle borst worden toegezongen. Ook burgemeester Toon Mans en pastor Hudepohl zullen de Sint namens de gemeente en kerk in Akersloot begroeten. Alle kinderen die een tekening of ander werkstukje voor de Sint gemaakt hebben, kunnen deze aan de Pieten overhandigen tijdens de intocht. Voorzie deze wel van je naam en adres, want mis schien win je wel een prijs voor de mooiste tekening. Een feestelijk onthaal in de haven van Akersloot. Aangeleverde foto Okke Wittebrood op de bugel soleert tijdens het Gala het nummer 'Sorry' van Kyteman. Foto: Nathalie Peters Koopmans Het Aquariuskoor maakt zich op voor een nieuwe musical. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19