Wethouder haalt tennisracket van zolder tijdens Week van Respect Beide GTH-teams naar NK trampolinespringen geopend Ctese 5' RunX Parkloop Inschrijving Midwinterduinloop PS ,-i SPORT 21 Paul Pesser darttoernooi in het Oosthonk mm -1 ïeen fËESy ontvangen? Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (Rodi verspreiding bv) UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 201 V.l.n.r. achter: Silke, Brechtje, Khee, Elise en Mila. V.l.n.r. mid den: Floortje, Felice en Lieke. V.l.n.r. voor: Sjoerdje en Sheila. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag werd de tweede plaatsingswedstrijd trampolinespringen voor teams gehouden. Beide teams van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) hebben uitste kend gepresteerd. Het team bestaande uit Floortje, Lieke, Felice, Silke en Mila wist zich naar de tweede plaats te sprin gen. Het andere team bestaande uit Khee, Sjoerdje, Elise, Sheila en Brechtje werd ruimschoots eer ste. Met de resultaten van de eer ste plaatsingswedstrijd en deze wedstrijd hebben beide teams zich geplaatst voor het NK teams. Naast de teamwedstrijd werd er ook individueel gesprongen door de meiden. Als eerste kwam Floortje in actie, zij sprong een mooie ver plichte oefening. Gelijktijdig spron gen op de andere trampoline nog vier meiden van GTH. Zowel Khee, Elise, Sjoerdje als Sheila wisten HEILOO - Bij Atletiekvereniging Trias (Maalwater 1 in Heiloo) vindt op zondag 25 november de RunX Parkloop plaats, de 3e cross in het Runnersworld Haarlem Crosscircuit 2018/19. Er kunnen verschillende afstan den worden gelopen van 1,5 - 9 km. Het tijdschema ziet er als volgt uit: - 10.30 uur G-atleten 1100 m; - 10.45 uur pupillen 1450 m; - 11.00 uur C en D 2000 m; - 11.15 uur A en B en senioren 3500 m Sprintcross; zich te plaatsen voor de finale, in de finale lieten ze allemaal een goede keuzeoefening zien en ze sprongen zich allemaal naar het podium. Bij de jeugd kreeg Sjoerdje het brons, Elise het zilver en Khee het goud. Ook Sheila sprong zich naar het goud bij de junioren. In blok twee sprongen pupillen Lieke en Felice. Felice liet een mooie verplichte oefening zien. Lieke wist zich met twee sterke oefeningen te plaatsen voor de finale en werd hier vierde. Op de andere trampoline sprongen de junioren en senioren de wed strijd, Silke scoorde voor twee keu rige oefeningen mooie punten. Mila sprong haar keuzeoefening sterk en scoorde hoge punten. Beide mei den gingen door naar de finale. Ook Brechtje wist zich voor de finale te plaatsen met twee strakke oefenin gen in de voorronde. In de finale sprongen de meiden goed: brons voor Mila, brons voor Brechtje en goud voor Silke. Voor meer info: www.gthgymnastics.nl. - 11.40 uur vrouwen 6200 m; - 11.40 uur mannen 9000 m. Individuele categorieën: Pupillen, CD-junioren meisjes en jongens apart. Sprintcross voor AB-junioren en senioren (junioren geboren in 2000, 2001, 2002 of 2003), meisjes en jongens apart. Je kunt je inschrijven op www. inschrijven.nl, zoek naar RunX Parkloop. Op de dag zelf kun je je in het clubgebouw opgeven voor een run. Zien we je dan? HEILOO - De week van 5 tot 11 november was de Week van Respect. Ook de gemeente Heiloo deed mee. Wethouders gaven deze week gastlessen op een basisschool en een sport club. De Week van Respect wordt geor ganiseerd door de REF (Respect Education Foundation). De REF werkt sinds 2006 aan inclusief bur gerschap: een veilige samenleving waarin jongeren zich thuis en geres pecteerd voelen. Het is van groot belang dat jongeren bijdragen aan de maatschappelijke verankering van een sociaal veilige omgeving, waarin plek is voor iedereen, onge acht afkomst, sekse, huidskleur, seksuele geaardheid of geloof, en waar iedereen deelneemt. In heel Nederland is deze week extra veel aandacht door bijvoorbeeld het geven van gastlessen op scho len en sportclubs door bekende Nederlanders. In Heiloo gaf wethouder Rob Opdam dinsdag 6 november een gastles op de tennisbaan. Gewapend met zijn eigen tennisracket en in trainingspak kwam de wethouder naar de tennisbanen van tennisver eniging De Dors. Samen met cli- enten van de GGZ speelde hij een aantal tenniswedstrijdjes. Ongeveer EGMOND-BINNEN - Op zaterdag 8 december orga niseert Le Champion de Midwinterduinloop in Egmond- Binnen, met afstanden van 7,6 en 16,8 km. Het parcours door het prachtige duingebied gaat over verharde en onverharde wegen en over een deel van het Egmond Halve Marathon- parcours. De winnaars per afstand bij zowel de vrouwen als de man nen komen in aanmerking voor de prijzen, beschikbaar gesteld door Runnersworld Zaandam. De start van beide afstanden is 650 meter van Dorpshuis De Schulp om 11.00 uur. Inschrijven Inschrijven voor de Midwinter- duinloop is nu al mogelijk bij Runnersworld in Zaandam, Haarlem en Alkmaar. Ook kan je op zaterdag 8 december vanaf 9.30 uur inschrij ven in de sporthal van Dorpshuis De Schulp in Egmond-Binnen. Het inschrijfgeld voor beide afstanden bedraagt 6 euro, dit is inclusief duin- kaart. Er kan contant of met pin betaald worden. Je kan niet online inschrijven. 12 cliënten zijn iedere dinsdag van 17.00 - 19.00 uur te vinden op de tennisbaan. Onder begeleiding van regiocoördinator 'Aangepast Sporten' Pascale de Hoogh slaan zij iedere week, weer of geen weer, een balletje met elkaar. Pascale: "Allen Bereikbaarheid Vanwege beperkte parkeergele genheid wordt i.v.m. de overlast van vorig jaar, aangeraden om - indien mogelijk - met de fiets te komen. Wie toch met de auto komt, wordt begeleid naar de parkeerplaats van de PWN en Gasterij Nieuw Westert aan de Oude Schulpweg, alsook zijn zeer gemotiveerd. Zelfs als er een pak sneeuw op de baan ligt gaan ze nog door met spelen. Het komt bijna nooit voor dat we binnen spelen, vorige week was een van de weinige keren". naar de parkeerplaats van de cam ping aan de Sint Adelbertusweg. Het is daarvandaan zo'n 15 minuten lopen naar de sporthal. Informatie via www.lechampion. nl/evenementen of trimloopcommis- sie@lechampion.nl. Het parcours van de Midwinterduinloop gaat door het prachtige duingebied. Aangeleverde foto ADVERTENTIE Wethouder Rob Opdam, uiterst links, speelt een wedstrijdje met cliënten van de GGZ. Foto: STiP Fotografie De RunX Parkloop Aangeleverde foto HEILOO - Dartvereniging Oosthonk houdt op zaterdag 17 november voor de negende keer het Paul Pesser darttoernooi. Het toernooi wordt gespeeld op de geboortedag van Paul Pesser, de man die alle Oosthonkers inspireerde en dat tot op de dag van vandaag eigenlijk nog steeds doet. Deelname als altijd 5,-, aanvang 20.00 uur, de deur gaat een uurtje eerder al open. Naast mooie prijzen zijn er punten te ver dienen voor de Sportwereld Heiloo ranking en voor de best presterende dame en heer een vermelding op de plaquette van dit toernooi.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21