Tien vragen aan... Sinterklaashuis in 't Loo Edward Geesken Kleurwedstrijd Sinterklaas in Het Hoekstuk - -■ v\ jfec r 3 :a 33L i^JI Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! HÊrTHCFKSTUK -■••V [h AA n - J «ïiy - I - _--J-r -1-- Op deze woensdagmiddag wordt het Sinterklaashuis in 't Loo geopend. De Pieten hebben hard gewerkt om er iets moois van te maken. Natuurlijk zijn alle kinderen van harte welkom om het huis te bezoeken. Zelfs Sinterklaas komt op deze middag vast een kijkje nemen. UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 201 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren op de Vossenakkers in Heiloo, waar ik vrijwel mijn hele jeugd heb gewoond. Een rustige straat, waar je heerlijk buiten kon spelen. Op mijn 16e verhuisden we naar de Ringweg. Totaal andere buurt, maar wel lekker dicht bij HSV. Vanaf m'n 23e op mezelf, op kamers op de Heeren- weg en Holleweg. In die periode leerde ik mijn vriendin Daniëlle kennen en samen wonen we nu alweer 26 jaar op De Waard. We hebben 3 dochters, Michelle, Nicky en Fenna. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Dan was ik profvoetballer geworden en had ik nu een mooie functie bij een grote Europese voetbalclub in een warm land. Het is allemaal wat anders gelopen, maar ik ben zeer tevreden met mijn huidige leventje. Ik werk al bijna 27 jaar bij de gemeente Amsterdam als adviseur informatiebeheer en doe daarnaast wat dingen bij mijn cluppie HSV. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik heb niet echt een grote held of zo. Momenteel lees ik het eerste boek over Wim Kieft en binnenkort begin ik aan het nieuwe boek. Wat een bijzondere man. Een geweldige spits, maar ook een grote twijfelkont die foute keuzes heeft gemaakt. Ik heb een enorm zwak voor hem en zou Wim gewoon de hand willen schudden om hem het allerbeste te wensen. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy HEILOO - Kleur je ook mee voor Sinterklaas? Bij de winke liers in Het Hoekstuk kun je nu een kleurplaat ophalen. Zoek je mooiste stiften of potloden op en maak er wat moois van. Als je klaar bent, lever je de kleur plaat bij een van de winkels in Het Hoekstuk weer in. Let op, dit kan uiterlijk tot donderdag 22 november. Op zaterdag 24 november komt Sinterklaas omstreeks 15.00 uur samen met de strooipieten en dj- piet naar Het Hoekstuk. Sinterklaas reikt dan persoonlijk de prijzen uit aan de winnaars van de kleurwed- strijd. Voor iedere leeftijdscatego rie zijn er heel veel leuke prijzen te winnen. Bijvoorbeeld een geheel verzorgd kinderfeestje aangebo den door Monkeytown Alkmaar of een bezoek van de ijscokar van Di Fiorentina, die maar liefst 100 ijsjes komt uitdelen, waar jij maar wilt. Snel ophalen dus die kleurplaat en goed je best doen. Wie weet win jij zo'n mooie prijs! r J'-th - Sb i- V j'. --"i rT-*Vv_' r. m 1 b* Volg de Uitkijkpost ook op Haal snel je kleurplaat op en doe mee! Aangeleverde foto 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Heerlijk voetballen met mijn vriendjes in het 'houten speeltuintje' bij de Geestakkers. Fanatieke partijtjes op een grote zandvlakte met twee houten doeltjes. Wij waanden ons in een groot voetbalstadion. Daarnaast waren de jaarlijkse zomervakanties met mijn ouders, broer en zus naar 'onze' camping in de Dordogne fantastisch. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Dat moet je in mijn geval in een bepaalde context zien. Ik loop regelmatig hard met ons loopgroepje De Bikkels en we eindigen dan vaak op het bruggetje aan het begin van Ypestein (noordkant). Het zal wellicht door de vermoeidheid komen, maar uitgeput hangend over/aan de brugleuning heb je een mooi doorkijkje over het slootje. In de zomer, bij een laaghangend zonnetje, met al het groen en bloeiende waterlelies, is dat een prachtig plaatje. 6. Waar kunnen we je 's nachts voor wakker maken? Mijn dochters mogen (eigenlijk moeten) mij wakker maken om te vertellen dat ze weer veilig thuis zijn na het uitgaan. Eerlijk gezegd lig ik dan vaak al een poosje wakker, wachtend tot ze thuiskomen. Ik slaap erg licht en iedereen die mij nodig heeft mag me wakker maken. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? 'Houd de zonzij!' Dat is een groet van Frans, mijn vader. Probeer altijd het goede van de dingen in te zien, waardeer wat je hebt en behandel iedereen op een positieve manier. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik afgestudeerd verpleegkundige ben, al vermoed ik dat mijn diploma inmiddels wel is verlopen. Ik haalde mijn diploma in 1988, maar twijfelde of dit het voor mij zou zijn. Daarna heb ik nog een jaartje Biologie gestudeerd en moest vervolgens in dienst. Na even postbode te zijn geweest werk ik sinds 1992 bij de gemeente Amsterdam. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou proberen om als persoon hetzelfde te blijven als onze huidige burgemeester. Net zo betrokken, toegankelijk, energiek en zichtbaar. Een hele fijne man, die iedere keer als ik hem tref de moeite neemt om me even te groeten. Heel bijzonder! Ik zou extra sociale woningbouw (huur) voor jongeren regelen, sportverenigingen meer subsidie geven en ervoor blijven zorgen dat het dorp zo mooi groen blijft. En als ik het dan toch voor het zeggen heb, dan zou ik HSV een tweede kunstgrasveld geven. 10. De persoonlijke vraag van Esther Oostrom: "Jij bent bij HSV een drijvende kracht, die enorm veel plezier beleeft aan onder andere training geven en coachen. Had jij achteraf gezien niet liever het CIOS of de ALO gedaan zodat je van trainer/coach je beroep had kunnen maken?" Dit heeft eigenlijk nooit bij mij gespeeld. Ik zie het trainen en coachen vooral als een leuke vrijetijdsbesteding. Ik heb de teams van mijn dochters gecoacht omdat ik dat leuk vond om te doen en dan gelijk aandacht kon geven aan hun sportprestaties. Daar ben ik inmiddels mee gestopt. Dit is ook het laatste jaar dat ik de Overige Senioren van HSV nog train. Dan blijft alleen nog het uurtje trainen met de G-mannen van HSV over, wat vooral heel erg leuk is om te doen. Naast het feit dat mijn ambitie nooit veel hoger heeft gelegen, te weinig dus om er mijn beroep van te maken. Ik geef de vragen door aan Hans Leijen. Mijn vraag is: "Ik begrijp dat jij nog het enige bestuurslid bent van Stichting Dolfinn. Kunnen we in de toekomst nog wat verplachten?" HEILOO - Nog een paar nachtjes slapen en Sinterklaas is weer in het land. In winkelcentrum 't Loo is weer een mooi huis voor de Sint gecreëerd, waar de komende weken allerlei leuke activiteiten worden georgani seerd. Woensdag 21 november, 15.00 - 17.00 uur: opening Sinterklaashuis Zaterdag 24 november, 12.00 - 16.00 uur: Sinterklaaslichtje maken Lekker knutselen om het in huis extra gezellig te maken op sinter klaasavond. Kinderen mogen met een weckpotje en glasstiften hun eigen sinterklaaslichtje maken. Woensdag 28 november, 13.00 - 17. 00 uur: pepernoten bakken Maak van speciaal pepernoten- deeg je eigen pepernoten. In de oven van Bakkerij Hoetjes worden ze gebakken. Dat wordt smullen als ze klaar zijn! Zaterdag 1 december, 12.00 - 16.00 uur: creatief met foamclay Vandaag kun je een Piet maken van foamclay. De knutselpieten zijn er ook en helpen natuurlijk een handje mee als je dat wilt. Koopzondag 2 december, 12.00 - 16.00 uur: glittertattoo Als je wilt, zet tattoopiet een mooie glittertattoo. Je kunt kie- zen uit verschillende sjablonen. Sinterklaas komt ook even langs, met zijn Pieten natuurlijk. Woensdag 5 december, 13.00 - 17.00 uur: geheim Wat je deze dag in het Sinterklaashuis kunt verwachten, is nog geheim. Maar als je even langs komt, kom je vast al in de stemming voor pakjesavond. Pieten hebben hard gewerkt om het gezellig te maken in het Sinterklaashuis. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3