Start nieuwbouwproject De Linde Exclusief TB Parket 'Waar is Pietje nu?' COLUMN c BEDRIJF BELICHT 5 Formule 1 L y'>y.VV v Dick de Scally UITKIJKPOST 14 NOVEMBER 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Donderdagmiddag 8 november gaven wethouder Fred Dellemijn en de familie Kuyper het startsein voor de bouw van nieuwbouwproject De Linde Exclusief. Onder het toeziend oog van de toekomstige bewoners van het nieuwbouwproject werd als offici- ele handeling een stuk fundering gestort door de wethouder en Bas, Hilde, Jordy en Matthijs Kuyper. Het toeval wilde dat op het moment van de officiële start van de bouw de fundering van het huis van makelaar Bas Kuyper (Kuyper Blom) werd gestort. Voor alle toekomstige bewoners lag er een betonnen tegel van 40x40 cm. klaar, net gestort, waarin zij bij voorbeeld een handafdruk konden plaatsen. De tegel zal bij oplevering in het huis liggen zodat de bewoners zelf kunnen beslissen of zij de tegel eventueel in de tuin laten plaatsen. Daarna was er voor alle genodig den een gezellig samenzijn bij de Golf- en Countryclub Heiloo. Tekst: Yvonne van Stiphout Stijn en Ruben zetten hun handafdruk in de tegel van huis nummer 17. Foto: STiP Fotografie De Schrijnwerker 13 - 1851 PV Heiloo Tel: 072-2100109 - Mail: contact@vloeren-heiloo.nl www.vloeren-heiloo.nl (binnenkort wordt dit www.tbparketvloeren.nl) Stel je koopt een vloer, een van de belangrijkste onderdelen voor je nieuwe huis. Je gaat naar de winkel en een verkoper, strak in het pak, staat je te woord. Hij wil een zo duur mogelijke vloer aan je verkopen, het maakt hem niet uit of je een geluiddempende vloer wil of dat je een geschaafde bewerking misschien wel mooi vindt. Hij legt die mogelijkhe den ook niet uit want jij weet daar toch niets van. Na het sluiten van de deal zet je je handtekening en daarna? Daarna hoor je niets meer van de verkoper. Er komt een persoon van een ander bedrijf je vloer leggen en deze specialist ziet gelijk dat deze vloer totaal niet geschikt is voor jouw huishouden. Daar zit je dan met je vloer, een doemscenario. Bij Tom en Bas van TB Parket gaat dit anders. Zij hebben beiden bijna twintig jaar als freelance vloerenlegger gewerkt voor woonwinkels en kwamen vaak dit soort doemscenario's tegen. Door deze ervaringen besloten zij om zelf de vloe ren te gaan verkopen. Ze begonnen met een kar met voorbeelden waarmee ze langs de klant gingen maar nu hebben zij sinds een jaar een prachtige showroom op de Schrijnwerker in Heiloo. Vakmannen met een eigen showroom dus. Tom adviseert een echtpaar over de vloer die zij op het oog hebben. Hij neemt alle tijd voor ze. Hij luistert goed en vraagt bijvoorbeeld hoe de gezinssamenstel ling is in verband met het gebruik van de vloer. Hij vertelt over de mogelijkheden die TB Parket biedt en legt het verschil in geluid uit tussen een gelijmde vloer en een vloer met ondervloer door er een balletje op te stuiteren. Het echtpaar heeft hier te maken met een vakman met passie voor zijn vak, dat merk je gelijk. Een prettige bijkomstigheid is ook dat de mannen van TB Parket de vloeren heel scherp kunnen aanbieden. Over het algemeen zijn zij een stuk goedkoper dan andere bedrijven in de vloerenbranche, zij hoeven namelijk geen bedrijf in te schakelen om de vloer te leggen, dat doen zij zelf. Het product blijft uiter aard van de beste kwaliteit. Dit is ook heel prettig voor de klant, je hebt van het kopen tot het moment dat het laatste plintje wordt gelegd alleen te maken met Tom óf Bas, korte lijnen dus. Bij TB Parket kan de klant zelf zijn plank samenstellen: de breedte, de toplaag, de sortering (meer of juist minder noesten), de bewerking (geborsteld of geschaafd) en de afwerking kan zelf gekozen worden. In de showroom hebben de mannen een handig en overzichtelijk systeem bedacht met voorbeelden van de mogelijkheden. De mogelijkheden zijn namelijk eindeloos: hout, lamelparket, pvc of laminaat. Visgraatmotief of toch een plank met een hoge sortering noes ten, aflakken of juist mat houden. Als klant nemen de specialisten van TB Parket je bij de hand en zo leiden ze je op een makkelijke manier door het hele keuze proces heen. Momenteel doen de heren veel renovaties van Amsterdamse grachtenpanden en zijn er veel aanvragen uit de nieuwbouwprojecten in en om Heiloo, maar ze renoveren ook vloeren in oudere huizen, of geven de vloer een ander tintje als de bewoner verandering wil. "Alle klussen hebben hun charme, bij nieuwbouwwo ningen denken we graag mee vanaf het begin. Wij kunnen altijd een kijkje komen nemen als de klant dit wil om alvast een inschatting te maken van wat mooi en wat misschien wel niet mooi is," vertelt Tom. Bas vult aan: "We hebben in al die jaren al zoveel vloeren gezien in verschillende huizen én de reacties erop dat wij snel een goed beeld hebben of uw keuze ook past bij uw huis en gezinssamen stelling." De showroom is overdag en in de avonduren geopend op afspraak. Op woens dagavond is het inloopavond, dan kunt u altijd vrijblijvend even komen kijken. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - 'Waar is Pietje nu?' Deze voorstelling naar het gelijknamige prentenboek van Wim Dam en Marieloes Koopman wordt op zondag 18 november in Bibliotheek Heiloo gespeeld. De voorstelling gaat over het kanariepietje van Zwarte Piet, dat zoek is. Het vogeltje is gevlogen. Dus wordt het hele Pietenhuis op z'n kop gezet en blijken er heel wat vreemde vogels rond te vliegen. 'Opstaptheater' Naar het jeugdtheater, dat kan maandelijks in Bibliotheek Heiloo. De voorstellingen zijn geïnspireerd op actuele, bekende prentenboeken. De bibliotheek wordt omgetoverd tot een intieme theatrale omgeving waardoor de opstap voor jonge kin deren (2 tot 6 jaar) naar theater zeer veilig aanvoelt. Na afloop van de voorstelling is er nog een WizzWizz beleving in de Speelotheek: spe len met duurzaam speelgoed voor kinderen van 2 tot 8 jaar. Kaarten reserveren Kaarten a 5,- zijn te reserve ren bij Stichting Potitco via info@ potitco.nl of telefonisch (06 86608248), inclusief limonade en koffie/thee. De voorstellingen duren ongeveer 40 minuten. Assen of Zandvoort, that's the ques tion. De hoge heren, de teams, de eigenaren van de circuits, de bon den, de steden zelf, ze komen er niet uit. Daarom nomineer ik een andere plaats voor de Grand Prix 2020: Heiloo. Ik zal uitleggen waarom. Heiloo heeft een kant-en-klaar stra- tencircuit, dat met enkele kleine aanpassingen tot een wereldcircuit is om te bouwen. Op dat circuit hebben enkele plaatselijke racemon sters al geoefend, die dan in 2020 voor het echie mogen. Start en finish staan gepland op de Vennewatersweg, bij de ingang van het parkeerterrein naar de sporthal. Alle teams krijgen op het terrein een plek toegewezen waar ze kunnen sleutelen. Warming-up kan in de sporthal. Na de start gaat het rich ting het Malevoort. Op poleposition staat Max Verstappen, die tegen die tijd wereldkampioen is. Direct na de start (hoezo her rie?) volgt de spannende chicane (gewoon een soort bocht) in het Malevoort richting het Hoekstuk. De winkeliersvereniging kan daar grote reclameborden plaatsen. Daarna gaat het richting Zeeweg die overge stoken moet worden, waarna twee verduiveld lastige chicanes volgen die de toepasselijke naam 'Omloop' hebben. Via Belieslaan en Kerkelaan (we gaan ervan uit dat de spoorweg daar tegen die tijd ondertunneld is en de Kerkelaan vierbaans) stomen we op naar de Kennemerstraatweg. Rechtsaf langs het stadhuis, waar achter een afzetting ruimte is voor actievoerders die tegen zijn. Bij de stoplichten linksaf. Op de Kanaalweg gaat de race richting A9. Enkele wegversmal lingen zullen het uiterste van hun stuurmanskunst vergen, maar gelukkig is de dokterspost over het bruggetje vlakbij. Bij Roosendaal rechtsaf. Eventuele uitvallers of kapotte wagens kunnen direct bij de Afvalbrengplaats worden gedumpt en voort gaat het weer, naar de altijd lastige chicane in de Ypesteinerlaan (reclamebord Albert Heijn!) op naar de rotonde in de Kennemerstraatweg. Het Texacostation kan als pitch stop die nen (bijtanken, proviandering, was beurt). Een strakke baan van enkele honderden meters richting Egmond Binnen, dan de tunnel en in de verte komt de rondefinish in zicht. Iedere ronde telt ongeveer 6-8 kilometer, die de renners 12 keer moeten afleg gen. Of als ze willen meer. Ja, het is niet niks, zo'n Grand Prix! Er is één voorwaarde: dat ik de zwart-witte finishvlag mag hanteren. U ziet, alles is al aanwezig. Wereld, here comes Heiloo! Tom en Bas, de vakmannen van TB Parket. Foto: Margreeth Anema

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 5