Heiloo verwelkomt Sinterklaas Top 3 cadeaus Top 3 meisjes Top 3 volwassenen Top 3 jongens UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2018 verdwenen! Hoe moest de Sint nu weten waar welk cadeautje moet worden gebracht? De Luilakpietjes die op het boek moesten passen lagen weer eens te slapen. Ze waren zo moe doordat ze de hele nacht doorgewerkt hebben. kleurwedstrijd. Thijs Timmer (5 jaar) was een van de gelukkigen. Op de vraag of hij echt zelf de kleurplaat zo mooi had ingekleurd ant woordde hij: "Ja, dat mooie kleuren heb ik van mijn papa geleerd." Naast Thijs mochten Sara Mogge (6 jaar) Cheng Heemstra (10 jaar) en Amber Luybé (8 jaar) ook een prijs in ontvangst nemen. HEILOO - Zaterdag 24 november was het dan ein delijk zover: Sinterklaas en al zijn Pieten kwa men aan in Heiloo. Burgemeester Hans Romeyn, alle wethouders en heel veel kinderen en hun ouders stonden klaar om de Sint te verwelko men. In ieder geval van één cadeautje wist Sint wel voor wie het was. Wethouder Fred Dellemijn mocht een PSV-bal in ontvangst nemen voor zijn kleinzoon Jort, die vrijdag 23 november in Eindhoven geboren is. Om 11.00 uur hadden heel veel kinderen zich verzameld voor het gemeentehuis in afwachting van Sinterklaas. Op het bordes stonden de burgemeester, de wethouders en Pieten al te wachten op de Sint. DJ-Piet zorgde voor de muziek en de kinderen en hun ouders zongen hun kelen schor. Daarna vertrok de stoet naar de Strandwal waar een groot feest losbarstte. En weer waren de Luilakpietjes in slaap gevallen. Gelukkig werden ze op tijd wakker om het grote Sinterklaasboek terug te geven aan de Sint. Om ze wakker te houden deden de Luilakpietjes een dansje met de Danspieten. Maar of dat helpt. Na het gemeentehuis liep de Sint samen met zijn gevolg over het Looplein om daar na per koets te vertrekken naar het Stationscentrum. Daar aangekomen reikte Sinterklaas vier prijzen uit aan de winnaars van de Eindelijk verscheen de goedheiligman. Alleen het grote ^Sinterklaasboek was Sinterklaas genoot zichtbaar van alle aanwezige kinderen. Foto: STiP Fotografie Tekst: Yvonne van Stiphout nemen van de 'dans' stukken vrij spelen en meerdere stuk ken in één beurt verplaatsen. Sint zat te denken, wat hij jou dit jaar zou schen ken. Het liefst shopt hij in Heiloo, ook voor een origi neel kado. Met deze tren dy top drie, wordt pakjes avond een party! korte verhaal én is een gratis liedje en recept toegevoegd. Dadoe is een creatie van Jim Bakkum Kirsten Michel. Zij brachten eerder al drie Dadoe-kinderboeken uit. Te koop bij Bruna voor 5,- en www.dadoe.nl. wijs meer over de natuur tij dens de wintermaanden. Te koop bij o.a. De Basseroet voor 13,95, en www. vierwindstreken.com. 2. Eigen 'headspace' Even niet 'aan' staan, maar rust in het hoofd. Luister muziek en trek je terug in de eigen headspace'. Alleen muziek horen en verder niets. Dat kan met de No Noise functie van de Skullcandy Venue kopte lefoon, met zachte oorkus sens. Dat klinkt of je bij een liveconcert bent! Het audio lifestylemerk draagt lek ker licht op het hoofd en de bluetooth Venue hoofdtele foon heeft een batterijduur van 24 uur (na 10 minuten opladen al 5 uur speeltijd). Skullcandy Venue €179,99 bij MediaMarkt (Alkmaar) en skullcandy.eu. Op diverse basisscholen wordt al schaakles gege ven en dit schaakspel is een dynamische aanvulling. Paco Sako, 44,95, www. pacosako.com. A1i Uit wlnler warctt 3. Donuts knutselen Maak je eigen donuts van gips. In dit leuke bewaarkof- fertje zitten alle spulletjes om donuts in de rubberen giet- mal te maken én daarna te beschilderen. Met de metallic verf in zeven kleuren, glitter poeder en kraaltjes versier je de donut naar eigen smaak. Totum Donuts maken, 12,99 bij Intertoys. 1. Trap er niet in Grote boodschap voor de kleintjes: Trap er niet in. In dit grappige spel loop je geblinddoekt tussen de poep. Stinkend spannend! Natuurlijk zijn het neppoep- jes, zelf gedraaid van bruine klei in een vormpje. De wij zer op de draaischijf bepaalt hoeveel stappen naar voren of achteren je doet. Trap er niet in, 27,99 bij Intertoys en Blokker. Winters boek Paco Sako 1. Lampen 'Cappie' Tover het witte lampje Edison the Petit van Fatboy om tot kerstboom of win ters tafereel. Met een Cappie breng je een andere sfeer in huis. Schuif gewoon zo'n kap over de lamp en klaar. Er zijn twee types: Cooper Cappies (laag model) en Tree Toppers (kleine kerstboom). Fatboy cappie voor 14,95 te koop bij o.a. CASA Design en www.fatboy.com. 2. Robottrend Verzamelen, battelen en slijm zijn dé trends op het moment. De Ready2Robot heeft alles! Unbox de cap sule en ontdek 5 geheime compartimenten met verras singen om een mechbot te bouwen. Vis daarna je piloot uit de slijmcapsule, zet hem in de cockpit en je bent klaar voor het ultieme gevecht! Er zijn wel 18 mechbots van Ready2 Robot om te sparen. €11,99 bij o.a. Intertoys. Donuts knutselen Eigen 'headspace' 3. Armband Stoere of subtiele armban den voor hem en haar. De naam van het sieradenmerk, Qoss, doet het misschien niet vermoeden, maar de arm banden worden in Noord Holland gemaakt. Leder, half metalen en kralen worden gecombineerd. Vanaf 24,95, te koop bij Bar en BooTs en www.qoss.nl. 1. Knuffelschaken met Paco Sako Een nieuwe en verrassend leuke vorm van schaken! Paco Sako speel je op het zelfde schaakbord en met dezelfde stukken, maar de schaakstukken slaan elkaar niet van het spelbord, maar omarmen elkaar als in een dans. Het einddoel: omarm de koning van je tegenspeler. 2. Miniprentenboek Ieder kind kent de span ning rondom pakjesavond. Zo ook Dadoe. Hij bakt die dag samen met zijn moe der pepernoten en zingt een sinterklaasliedje met papa. Tot er heel hard op de deur wordt geklopt en het zalige avondje kan beginnen. In dit 3. Winters boek Waar blijven dieren eigen lijk in de winter, als er sneeuw valt? Ontdek onder ieder flapje in dit kartonboek waar dieren zich verstoppen als het koud is. Waar zijn de lieveheersbeestjes en wat doen vissen als er ijs in de miniprentenboekje lees je het Een speler kan door het over- sloot ligt? Ontdek spelender- Tekst: Marije Smit Lampen 'Cappie'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 12