Edwin Bos erelid v Sint Nicolaas Comité Heiloo 65-jarig jubileum van de Zonnebloem afdeling Heiloo 13 Mevrouw Oosterwijk op de foto met Sint UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 201 HEILOO - Sinds 1998 is Edwin Bos actief binnen het Sint Nicolaas Comité in Heiloo. Hij is de stille kracht en stabiele factor. Daar waar anderen stop pen gaat hij door. Op de achtergrond is Edwin van zeer grote waarde en is niets hem te veel. Edwin is een absolute topper en een goudeerlijke vent. bij Edwin van toepassing. Namens alle grote en kleine vrienden van Sinterklaas: "Zeer hartelijk bedankt voor je enorme inzet de afgelopen jaren, Edwin!" Op zaterdag 24 november 2018 mocht Edwin uit handen van Jeroen Schouten, voor zitter van de Stichting Sint Nicolaas Comité Heiloo, het erelidmaatschap in ontvangst nemen. Als symbool ontving hij het kunstwerk 'Samen de handen ineen'. Door de han den ineen te slaan ontstaat er een bolwerk van kracht en energie. Dat is zeker ook Piet, de verraste Edwin Bos en Sinterklaas. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Samen met haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen genoot mevrouw Oosterwijk zaterdag volop van de intocht van Sinterklaas in Heiloo. Hoe mooi is het dat Sinterklaas en burgemeester Romeyn even de tijd namen om met haar op de foto te gaan! Foto: Maijon Philips HEILOO - Op donderdag 22 november is gevierd dat de afdeling Heiloo van de Zonnebloem 65 jaar bestaat. huiswaarts gingen kregen ze ook nog een banketstaaf mee. De afdeling Heiloo heeft helaas een groot probleem, want de ongeveer 50 vrijwil ligers missen al enige tijd een secretaris. Heeft u interesse neem dan contact op met voorzitter Theo Aufenacker: 06-53314538. Op deze sinterklaasmiddag kregen de ruim 60 gasten kof fie of thee met een gebakje, waar het logo en '65 jaar' op was aangebracht. Daarna gaf Joop Tulp een geweldige uit leg over de geschiedenis van Sinterklaas. Ondanks alle drukte is Sinterklaas toch nog langs gekomen. Hij is binnengehaald onder het zin gen van vele sinterklaaslied- i jes, met muzikale ondersteu ning van een trio. Iedereen is goed verwend met drankjes en hapjes. Toen de gasten Een gezellige middag met de Sint. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13