Gratis aanvullend thuis zorgpakket bij Univé en Zilveren Kruis Samen sterker verder als Rabobank Alkmaar e.o. IVN-wandeling Wimmenummerduinen Kerstconcert Men2B in Limmen Hardloopster neergestoken in Egmond REGIO UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 2018 REGIO - ViVa! Ledenservice, onderdeel van ViVa! Zorggroep, heeft voor haar leden collec tieve afspraken gemaakt bij Univé en Zilveren Kruis. De inhoud van de pakketten en de kortingen zijn deze maand weer bekendgemaakt. Nieuw voor aankomend jaar is dat beide zorgverzekeraars nog meer vergoeden vanuit de gratis aanvullende thuiszorgpakketten. Deze pakketten zijn exclusief voor leden van ViVa! Ledenservice, die een aanvullende zorgverzekering afsluiten. In zo'n gratis thuiszorg pakket zit bijvoorbeeld een extra vergoeding voor cursussen zoals (kinder-) EHBO en valpreventie. Maar ook extra vergoeding voor hulp bij mantelzorg, (loop)hulpmid- delen, 100% vergoeding voor profes sionele alarmopvolging en nog veel meer. De vergoedingen verschillen per verzekeraar. Als lid van ViVa! Ledenservice krijgt u dus én het gratis aanvul lend thuiszorgpakket én korting op de basisverzekering en de aanvul lende verzekeringen, variërend van 5% tot 10%. Aansluiten bij ons zorg- collectief is simpel: kijk op www. vivazorggroep.nl/ledenservice of bel 088 - 995 8822. REGIO - Vanaf 1 januari a.s. gaan Rabobank Alkmaar e.o. en Rabobank Noord-Kennemerland samen verder als Rabobank Alkmaar en omstreken. Afgelopen maandag stemden de ledenraadsleden op een symbo lische plek, tussen de kunstwer ken van de Bergense School in het Stedelijk Museum Alkmaar, voor het samengaan van de beide ban ken. Hiermee ontstaat een krach tige, solide bank met een gebied dat zich gaat uitstrekken over de gemeenten: Castricum - Heiloo - Alkmaar - Bergen Langedijk - Heerhugowaard en de plaatsen Warmenhuizen, Tuitjenhorn en Waarland. Positief voor klant en regio Ralph van Soomeren, directie voorzitter van Rabobank Alkmaar e.o.: "De liefde tussen onze banken bestond al langer. Door onze krach ten te bundelen verbeteren we de kwaliteit van onze dienstverlening, maken we de bank toekomstbesten- dig en financieel krachtiger. Door de samengevoegde, grotere teams ontstaat er meer ruimte voor per soonlijk klantcontact op de momen ten dat het er voor de klant echt toe doet. Daarnaast brengen we onze netwerken en specialistische kennis bij elkaar waardoor we onze klan ten nog beter kunnen bedienen. Met onze marktteams - een net werk van medewerkers en bijvoor beeld ledenraadsleden - blijven we als nieuwe bank lokaal dichtbij de markt en onze klanten. Ook ver sterken we elkaar op het gebied van sponsoring en het ondersteunen van maatschappelijke initiatieven in de regio. We blijven de grootste spon sor van de regio", zo verzekert Van Soomeren. "Deze samenvoeging, die we samen met onze ledenraden hebben vormgegeven, is een posi tieve ontwikkeling voor onze klan ten en de regio. Met iedereen die deze regio een warm hart toedraagt blijven we investeren in Alkmaar en omstreken. Daar krijg ik heel veel energie van." Lokale kantoren blijven Jan Klaver, directeur Particulieren Private Banking van de nieuwe bank: "In de dagelijkse praktijk zul len klanten voorlopig weinig of niets merken van de samenvoeging. Rond begin april koppelen we onze syste men aan elkaar. Dat is het moment waarop we in onze uitingen alleen nog de naam Rabobank Alkmaar en omstreken gebruiken en we klanten informeren over de praktische wijzi gingen. Onze zes kantoren houden we in stand. Wel is de verwachting dat de komst van Geldmaat - het nieuwe landelijke netwerk van geld automaten - invloed zal hebben op het karakter van vestigingen en automaten." Meer informatie over het samen gaan zoals de veranderende samenstelling van de Raad van Commissarissen, de directie en de ledenraad, leest u op www. rabobank.nl/alkmaar. EGMOND AAN DEN HOEF - Na een zeer droge zomer en langdu rig hoge temperaturen zijn we nu toch eindelijk in de herfst terechtgekomen. Die van de weeromstuit winterse trekken heeft aangenomen. Wat bete kent dat voor de natuur in de Wimmenummerduinen? Zondag 2 december wandelt een gids van het IVN door het open duin en langs de binnenduinrand en kijkt naar de bomen en struiken en vindt misschien nog een enkele bloeiende plant. De gids start om 11.00 uur bij het informatiebord van PWN aan het Nachtegalenpad. De wandeling duurt ongeveer 2 uur. Van tevoren aanmelden is niet nodig. Een toe gangskaart voor het Noord-Hollands duinreservaat is nodig. Deze is ver krijgbaar via de website van PWN, bij de plaatselijke boekhandel in Egmond aan Zee of bij de automaat bij een duiningang. Een bijdrage van 2,50 wordt op prijs gesteld. Voor verdere informa tie kunt u bellen: 072-5337601, mai len: hanneke@jpdg.nl of de website raadplegen: IVN.nl/NKL. Men2B verzorgt het traditionele kerstconcert in Limmen. Aangeleverde foto LIMMEN - Op vrijdag 14 decem ber om 20.00 uur organiseert Limmen Cultuur weer het tra ditionele kerstconcert. Dit keer in de protestantse kerk aan de Zuidkerkenlaan te Limmen met a-capellagroep Men2B. Deze groep is ontstaan uit de gele deren van meervoudig Nederlands kampioenskoor Whale City Sound uit Zaanstad. Men2B bestaat uit vier ambitieuze, enthousiaste en gedre ven zangers, die elkaar zowel muzi kaal als vriendschappelijk zeer goed aanvullen. Men2B zingt vierstemmig zonder muzikale ondersteuning en met een dynamische choreografie. Het kwartet maakt graag verbin ding met het publiek en speciaal voor deze avond in Limmen is er een kerstprogramma samenge steld. Niet alleen zingen zij de voor hen speciaal geschreven arrange menten, maar natuurlijk komen de beroemde kerstliederen ook aan bod met verrassende choreogra fieën. Dit alles zorgt voor een onuit wisbare indruk van het kwartet. Voor meer informatie over het kerstconcert, kaartreser- veringen en prijzen, kijk op de website www.limmencultuur. nl of bel naar telefoonnummer 072 - 5053274. Het is herfst in de Wimmenummerduinen. Foto: Paul ten Have EGMOND AAN DEN HOEF - Een jonge vrouw is gister avond tijdens het hardlopen plotseling neergestoken aan de Rinnegommerlaan in Egmond aan den Hoef. De politie zoekt getuigen. Rond 19.40 uur rende de vrouw over de Rinnegommerlaan, toen zij vanuit het niets werd aangereden door een donkerkleurige auto. De bestuurder, een man, deed vervol gens het raampje open en sloeg de weerloze vrouw op haar borst. De man reed snel weg in de rich ting van de Zeeweg. De vrouw jogde even door, maar zakte op de Herenweg in elkaar. In het zieken huis werd duidelijk dat de vrouw was gestoken. De politie is op zoek naar getuigen van dit incident. Heeft u iets gezien, dan kunt u contact opnemen met 0900-8844. Bron: NH Nieuws Aangeleverde foto Tillie van der Poel, voorzitter van de Raad van Commissarissen van de nieuwe bank, kondigt het positieve besluit aan. Foto: Ed van de Pol

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 21