Foresters en HZV Het Vennewater slaan handen ineen ODFT feestdagentoernooi bij de Dors Kampioenschap zéér succesvol voor Sports4all Spring je fit op een sporttrampoline SPORT 23 Lisanne de Witte genomineerd voor Atleet van het Jaar Drie keer brons voor TIOS UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 201 HEILOO - Lisanne de Witte uit Heiloo maakt kans op de titel 'Atleet van het Jaar', een onderschei ding die elk jaar wordt uitgereikt door de Atletiekunie. Lisanne de Witte werd gekozen uit het publiek, samen met Sifan Hassan, Dafne Schippers en Nadine Visser. De winnaar wordt op 12 decem ber bekend gemaakt tijdens het atletiekgala. Wij gaan alvast duimen. Foto: Erik van Leeuwen, Atletiekunie HEILOO - Een langgekoester de wens wordt werkelijkheid. SV de Foresters en HZV Het Vennewater gaan op jeugdge- bied intensief samenwerken. Daardoor zullen de jongste voet ballers uit Heiloo gedurende het seizoen zowel op het veld als in de zaal gaan voetballen. De samenwerking betekent dat er voor de jongens en meisjes tot en met 13 jaar al zaalvoetbalactivi teiten worden aangeboden in het lopende voetbalseizoen. Zo staat er op 30 december in Sporthal Het Vennewater een zaalvoetbalversie van het jaarlijks terugkerende 'hot- dogtoernooi' op het programma. Dit toernooi zal onder de naam "Hotdog Futsal Toernooi" gehouden worden. De werkgroep veld- en zaal voetbal, bestaande uit leden van Foresters en HZV Het Vennewater, is verder met HSV in gesprek om eenzelfde samenwerking op te zet ten. Het doel is om alle voetballende jeugd in Heiloo te laten kennisma- ken met zaalvoetbal, om zich op deze manier nog beter in een breder kader te kunnen ontwikkelen. HEILOO - Het allerleukste ten nistoernooi van het jaar start op zaterdag 15 december bij ten- niscentrum de Dors: het 'ODFT feestdagentoernooi'. Het toernooi wordt elk jaar rond de feestdagen georganiseerd, nu al voor de 33e keer. Iedereen kan zich hiervoor inschrijven, dus ook als je geen lid bent van een tennisver eniging. Inschrijven kan tot en met maandag 10 december via www. toernooi.nl (zoeknaam de Dors). Zaterdag 29 december is de finale dag. De organisatie heeft er zin in. Het belooft weer een gezellig en sfeervol toernooi te worden, net als al die andere jaren. Racketmiddag Mocht je het leuk vinden om wat vaker, maar wel geheel vrijblijvend, een potje te tennissen, kom dan eens langs op de racketmiddag bij Tenniscentrum de Dors. Iedereen kan meedoen en ook hiervoor hoef je geen lid van een tennisvereni ging te zijn. Er wordt om 13.00 uur gestart en er wordt vier keer een half uur gespeeld (elk half uur een nieuwe mix). Je kunt dus een of meerdere partijen spelen. De kos ten voor de racketmiddag bedra gen 5,- per persoon per middag. Iedereen is van harte welkom! HEILOO - Afgelopen weekend turnden de selectiemeisjes van TIOS uit Limmen hun eerste voorwedstrijd van dit seizoen. De eerste medailles werden zaterdag al binnengehaald. Bonna Mooij turnde ijzersterk op sprong (14.05) en brug (13.95) en belandde als derde op het ere podium. Jorieke Visser nam ook het brons mee naar huis nadat ze op vloer (13.20) en sprong (13.70) heel hoog scoorde. Dewi van Duivenvoorde (13.675) en Britt Goossens (12.30) deden het ook goed op sprong en bereikten de 15e en 17e plaats. Renée Sap sprong voor het eerst arabier flik flak op vloer (14e plaats). Zondag was er succes voor Suzanne de Jong. Ook bij haar stond de arabier flikflak op de to-dolijst en deze lukte perfect (10.85). Haar sprong over de pegasus was supernetjes (11.35) en dat leverde haar brons op. HEILOO - De deelnemers van Sports4all Bowling Heiloo waren ook tijdens het 1e lustrum van het NH-Kampioenschap Bowlen voor mensen met een beperking, zeer succesvol. Het kampioenschap werd gehou den in Bowlingcentrum De Waerd in Heerhugowaard. In de categorie D werd het podium zelfs geheel door 3 Heilooër deelnemers in beslag geno men. In de categorie C werd een 3e plaats behaald en in de categorie B een 2e plaats. Hulde voor deze prestaties maar ook aan alle andere deelnemers die al dan niet in de prij zen vielen. Het goed georganiseerde toernooi werd afgesloten met een verrassing voor alle deelnemers, namelijk een groepsfoto, een vaantje en een zakje met heel veel lekkers, omdat het bijna Sinterklaas is. Aangeleverde foto Enkele jeugdspelers bereiden zich al voor en kunnen bijna niet wachten op de extra zaalvoetbalactiviteiten. Foto: Wout Jager HEILOO - Een betere en diepere slaap vermindert cellulitis en bevordert de reiniging van het lymfesysteem. Het lijkt wel een bijsluiter van een medicijn maar nee, het is het instructieformu lier van Jumping Fitness. Melanie Pepping uit Heiloo intro duceert de training op een mini- trampoline in haar nieuwe dans school Jump! in Heiloo. Wat is Jumping Fitness? Je denkt al snel aan springen maar je moet je voeten juist in de trampoline duwen waardoor jij weer een duwtje van de trampoline terug krijgt. Er zijn meer dan 400 spieren aan het werk, veel meer dan bij vergelijkbare duursporten. Waarom moeten we gaan sprin gen? Jumping Fitness is gezond en je krijgt er een strak lijf van. Ook ont last het de gewrichten. Je traint je buik, je benen en je billen. Jumping Fitness maakt je hele lichaam ster ker. Gelijktijdig verbeteren de dyna- mische oefeningen het uithoudings vermogen en worden rugproblemen voorkomen. Kan iedereen het? Ja, iedereen doet het op zijn eigen niveau. En je kan het natuurlijk zo zwaar maken als je zelf wilt. Het is belangrijk dat je er plezier in hebt. Het is makkelijk aan te leren en zelfs beginners zullen snel succes ervaren. Alle oefeningen zijn op opzwe pende muziek en worden gegeven door een erkende Jumping Fitness- instructrice. Wij werken alleen met instructrices met een Jumping Fitness-diploma zodat wij de beste lessen kunnen geven. De lessen zul len gegeven worden in de sporthal Capel-Acker in Heiloo: Dinsdag 19:00 - 20:00 uur; Dinsdag 20:00 - 21:00 uur; Woensdag 20:30 - 21:30 uur; Donderdag 19:00 - 20:00 uur; Vrijdag 20:00 - 21:00 uur. Voor meer informatie: info@enjump.nl. Spring je fit op een trampoline! Aangeleverde foto Op de foto de in de prijzen gevallen deelnemers van Sports4all Bowling Heiloo en hun trotse coach. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 23