Tien vragen aan... Showhero Di Fiorentina theater overtreft zichzelf k 3 Line-up en datum 2019 bekend W INGEZONDEN Spoor Nijenburg in het donker Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 201 HEILOO - Na de succesvolle Showhero Di Fiorentina thea tershow op 27 okober jongst leden staat de volgende editie alweer in de steigers. Mede door het enthousiasme van het mas saal toegestroomde publiek en de teleurstelling van de men sen die op het laatste moment buiten de boot vielen omdat de kaartjes op waren, is de datum voor het volgende Showhero spektakel alvast bekendge maakt door de organisatie: zet 14 september 2019 maar in de agenda, dan kan Heiloo en omstreken weer uit zijn dak gaan met alle Showhero's in de Cultuurkoepel. Zoals je gewend bent zullen tal van bekende artiesten je deze avond meenemen in de roes van het prach tige feest voor het goede doel. De komende editie zijn in ieder geval Sanne Mallant en O'G3NE weer gestrikt door de organisatie. Zij heb ben zelf ook enorm genoten van het feest in de Cultuurkoepel in okto ber, dus ze willen deze volgende edi tie maar wat graag terugkomen. Ali B. in da house! Niet alleen Sanne Mallant en O'G3NE komen optreden, ook Ali Bouali zal van de partij zijn, beter bekend als rapper Ali B. Deze ras- artiest behoeft geen introductie bij de meeste mensen. Er was al twee keer sprake van dat hij zou komen maar eindelijk zal de drukbezette artiest nu definitief acte de présen- ce geven, tot grote vreugde van de Showhero's en alle andere fans uit Heiloo en omstreken. Ook Xander de Buisonjé zou komen, maar helaas moest hij afzeggen wegens andere verplichtingen. Of dit jammer is valt nog maar te bezien, de organisatie van het Showhero Di Fiorentina theater heeft voor hem in de plaats een andere spetterende topartiest weten te boeken. Wie? Dat mag je alvast gaan raden, je maakt hierbij kans op twee toegangskaarten voor de avond van je leven. Hou hiervoor de Facebookpagina van IJssalon Di Fiorentina in de gaten. Voorverkoop door GTST- actrice en vlogger Britt Scholte Om het ijzer maar te smeden als het heet is, start de losse kaart verkoop al op zaterdag 1 decem ber aanstaande vanaf 12.00 uur. Niemand minder dan Britt Scholte komt persoonlijk de eerste kaarten verkopen bij IJssalon Di Fiorentina, zorg dus dat je erbij bent! Er wordt geadviseerd om op de fiets te komen gezien de verwachte drukte. Britt werd bekend door haar hoofdrol in de kinderserie Brugklas op NPO3, speelde in SpangaS en in diverse voorlichtingsfilms en reclames. Nu vertolkt ze de rol van Kimberly Sanders in GTST en is ze niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie. Ze wordt als voorbeeld gezien door kinderen in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar. Op Instagram heeft ze inmid dels 500.000 volgers waaronder bekende Nederlanders als Fred van Leer, Koen Kardashian en Chantal Janzen. Ook vlogt ze op haar YouTube-kanaal waar ze bijna 130.000 abonnees heeft. Een saillant detail: Britt Scholte is geboren en opgegroeid in Heiloo én natuurlijk een groot Di Fiorentina fan. Op is op De kaarten zullen naar verwach ting snel uitverkocht zijn. Er zijn reeds 350 stuks gereserveerd dus er zijn nog tweehonderd kaarten in de losse verkoop beschikbaar. Zorg dat je erbij bent zaterdag 1 december a.s. De kaarten zijn 57,50 euro per stuk tijdens deze speciale voorver koop bij DiFi. Binnenkort zullen ze ook te verkrijgen zijn via de website van de Cultuurkoepel en Showhero. Hou de berichtgeving in de gaten via Facebook en de Uitkijkpost. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Mijn naam is Feli van Duin, ik zit in groep 6 en ik ben 9 jaar. Ik zit op hockey en tennis. Als ik van huis naar de trainingen ga, moet ik steeds over het spoor. Als ik sta te wachten bij het spoor, dan zie ik mensen die al over het spoor gaan als de slagbomen nog maar half open zijn. Ik vind dat heel gevaar tijk. En wil dat dat stopt. Ik hoop dat veel mensen dit lezen en er met elkaar over praten. Hopelijk worden de mensen die dat doen zich er bewust van en zullen ze het niet meer doen. Zo heb je dus minder kans op ernstige ongelukken zodat je niet in het zie kenhuis komt te liggen. Groetjes van Feli Wat een prachtige kleuren in het Heilooërbos! Het is werkelijk op zijn mooist in november. De Ronde O Laan is echt een plaatje. Maar wat een teleurstelling, 's avonds is Nijenburg pikzwart. Geen lampje, niks. Begrijpelijk, want de huurders willen vast geen licht in hun slaapkamer. Maar kan er geen buitenverlichting zijn om toch iets te ontwaren van Nijenburg wanneer het donker is? Vinden anderen dit ook of horen we Nijenburg 's nachts niet te zien? Sjoerd Ursem 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in de bijzondere stad Odessa aan de Zwarte Zee in Oekraïne. Het is een mooie stad met ongeveer 1 miljoen inwoners op een afstand van 2.500 km van Heiloo! Ik heb daar 30 jaar gewoond, totdat ik de liefde van mijn leven ontmoette. Sinds 2002 wonen we samen met onze dochters Ljalja en Lisa in Heiloo, waar ik mijzelf helemaal thuis voel. 2. Als je hobby je werk was welk beroep zou je nu dan doen? Dan zou ik waarschijnlijk modeontwerpster zijn geweest. In Odessa heb ik namelijk gedurende 3 jaar een naaicursus gevolgd en van deze kennis maak ik nog steeds gebruik door zelf kleding te ontwerpen en te maken. Op de zolder van mijn schoonheidssalon ben ik daarom regelmatig te vinden om deze hobby uit te oefenen. Breien is overigens ook een van mijn passies. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Er zijn natuurlijk een heleboel mensen die ik zou willen ontmoeten, maar het zou heel fijn zijn als ik mijn oma, die in 1995 is overleden, nog eens zou kunnen spreken. Ze was een erg vooruitstrevende vrouw. Graag zou ik met haar willen praten over de nieuwste technologische ontwikkelingen en veranderingen in de wereld en van haar willen horen hoe ze erover denkt. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Mijn schooljaren! Onze school stond in het centrum van Odessa, er was daar een heel bijzondere sfeer en een kleurrijk leven met mooie parken, bioscopen, een operahuis en fijne klasgenoten waarmee ik nog steeds con tact heb. Ik kan ze elk jaar, zonder een afspraak te maken, op onze school in Odessa ontmoeten. Dit is altijd op Bevrijdingsdag 10 april, toen Odessa werd bevrijd van de Duitse bezetting tijdens de Tweede Wereldoorlog. Nog een mooie herinnering: alle zomers heb ik bijna dagelijks doorgebracht op het strand van Odessa. Daarom is het heel leuk dat Heiloo zo dicht bij het strand van Egmond ligt! 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? We hebben 7 jaar in Plan Oost gewoond en telkens als we vanaf de Kenne merstraatweg bij Frederica's Hof Plan Oost binnenrijden, zie je die mooie vijver met fontein en park, een heel mooie plek! We hebben daar onze trouwfoto's gemaakt en vaak met onze kinderen gewandeld. 6. Waar kunnen we je 's nachts voor wakker maken? Voor heel goed nieuws! Zoals: Natasha... wakker worden: we gaan nu op vakantie! Verder vind ik mijn nachtrust heel belangrijk. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Als je wilt dat je toekomst wordt zoals jij dat wilt, dan moet je je gedach tes en gewoontes veranderen. Dus: vergeet narigheden en verdriet uit het verleden, ze remmen je af op de weg naar succes en geluk. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik in Odessa ben afgestudeerd als psycholoog en dat ik mijn carrière ben begonnen als juf op een privéschool en daarna op dezelfde school heb gewerkt als kinderpsycholoog. Wat de mensen ook niet weten is dat ik vaak droom van het hebben van een koffiehuisje met lekkere zelfgemaakte Oekraïense lekkernijen. Misschien komt het daar ooit nog van! 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Heiloo is een prachtig dorp en dat moeten we zo houden, maar stel dat ik als burgemeester iets mag veranderen, dan zou ik toch die reclameborden bij de rotondes verwijderen en een oplossing proberen te vinden voor de verpauperde pandjes in Heiloo. Wat ik ook zou veranderen is de methode van het verzamelen van verpakkingen en plastic. De gele doorzichtige zak ken die aan lantaarnpalen hangen verpesten het mooie straatbeeld. 10. De persoonlijke vraag van Hans Leijen: 'Je bent 16 jaar geleden uit Oekraïne gekomen en bent een mooie schoon heidssalon begonnen die geweldig loopt. Heb je voor de toekomst nog (uitbreidings)plannen?' Het loopt inderdaad goed met de nagelstudio en schoonheidssalon Perlyna (perlyna betekent 'parel' in het Oekraïens). Of ik nog (uitbreidings)plan- nen heb? Jazeker: momenteel onderzoek ik de mogelijkheden om nieuwe effectieve methoden van gezichtsbehandeling toe te passen. Waar we ook aan denken is het combineren van de salonactiviteiten met de verkoop van o.a. modeaccessoires. Genoeg plannen! Ik geef de vragen door aan Henk Jonker. Mijn vraag is: 'Beste Henk, je restaureert antieke meubelen en geeft cursussen Meubel maken Meubelrestauratie in Egmond aan den Hoef. Ik ben benieuwd wanneer je besloten hebt om deze cursussen te gaan geven en hoe loopt dat momenteel?' Britt Scholte. Groot fan van IJssalon Di Fiorentina, actrice, vlog- ster én geboren en getogen in Heiloo. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 3