Zilverpakhuis taxeert goud en zilver Nieuw logo voor De Zuidwester HEILOO 9 KORTOM Fysiotherapeut Peter Slinger neemt afscheid Donatie Bokkentocht aan Let Sunn Shine Boekenmarkt Trefpunt doneert 1000 euro HEILOO HET NIEUWE STRAATNAMEN BOEK h-VAN UITKIJKPOST 28 NOVEMBER 201 HEILOO - Mijn werk als fysiotherapeut op de locatie De Loet 6 beëindig ik op 14 december a.s. Deze gebeurtenis wil ik met u, patiënten en bekenden, delen. Ik wil van u allen afscheid nemen op 8 december a.s. in Verzorgingshuis De Loet 1. U bent van harte welkom tussen 12.30 en 15.00 uur. De eer ste drie maanden van 2019 werk ik nog uitsluitend op De Krommert 16 in Heiloo. Afspraken voor aldaar kunt u tot die datum maken, het telefoonnummer blijft 072 - 5333746. Peter Slinger HEILOO - Edelmetaaltaxateur David Knol komt op vrijdag 7 decem ber van 10.00 tot 17.00 uur naar de Wereldwinkel, dé Fairtrade Cadeauwinkel aan de Stationsweg 105 in Heiloo. David kan alle edelmetaal taxeren. Dat kan gaan om gouden en zilveren sieraden, munten, bestek, tanden, hor loges, goud- of zilverbaartjes of (antiek) zilveren voorwerpen. Het maakt daar bij niet uit in welke staat het is en er is ook geen minimum hoeveelheid. David bekijkt, test en berekent welke prijs de klant direct ontvangt. Voor gouden sie raden zijn dit meestal gramsprijzen. Voor antiek zilver wordt er niet alleen naar het gewicht gekeken, maar ook naar histori sche waarde. Als eigentijdse cadeauwinkel is Wereldwinkel Heiloo dé plek voor ver rassende fairtrade cadeaus. Deze fair- trade producten worden veelal hand matig en op kleine schaal vervaardigd door mensen uit ontwikkelingslanden. De producenten, zoals zilversmeden, pottenbakkers maar ook koffieboeren, krijgen een rechtvaardige prijs voor wat zij maken waardoor zij een menswaardig bestaan kunnen opbouwen. De Fairtrade Cadeauwinkel draait volledig op vrijwil ligers die, samen met de klant, graag een steentje bijdragen aan een leefbaarder bestaan voor de mensen in ontwikke lingslanden. Edelsmid Knol smelt oude sieraden om tot plaat en draad, waarna er weer nieuwe van gemaakt kunnen worden. Goud blijft immers goud. Wel leuk om te bedenken dat er van een versleten ring, gebroken armband of een oude ket ting weer iets nieuws gemaakt kan wor den en het metaal, dat soms al 100 jaar geleden werd gedolven, weer een nieuw leven krijgt. De waardebepalingen zijn altijd gratis en vrijblijvend. Wie liever niet met waardevolle spullen over straat gaat kan contact opnemen via tele foonnummer 06-24782533 voor een taxatie bij u thuis. Meer informa tie: www.zilverpakhuis.nl of www. taxatie-inkoop.nl. Edelmetaaltaxateur David kan alle edelmetaal taxeren. Aangeleverde foto HEILOO - Na bijna 19 jaar onder de paraplu te hebben gezeten werd het tijd voor een eigentijds logo. In het nieuwe logo zijn de kleuren geel en groen verwerkt. Geel staat voor zon, warmte, creativiteit, fantasie, geluk en hoge intelligentie, en groen staat voor natuur en leven, groei, rust, orde, veilig heid, gezelligheid en vrijheid. De uitwaai erende paardenbloem staat voor vanuit de basis in beweging komen, een belofte voor de toekomst, creativiteit en struc tuur. Op dinsdag 20 november werd dit prachtige logo, als start van de inloop avond van de school, onthuld door twee leerlingen van groep 8: Eline en Esmee. Alle kinderen kregen een lampje om op het nieuwe logo te richten en de krachtige ledlampen gaven deze onthul ling in de avond een aparte sfeer. Een grote opkomst van kinderen en hun ouders maakte deze avond tot een feest! Aangeleverde foto ADVERTENTIE HEILOO - De Heilooër Limmer Bokkentocht was afgelopen herfsteditie een daverend succes. Mede vanwege het prachtige weer was er een record aan deelnemers! Voor alweer de 11e keer werd de Bokkentocht gereden. Overal was het gezellig druk en konden de bierliefhebbers vanwege de hoge temperatuur op veel locaties lekker bui ten van de bockbieren genieten. Omdat de organisatie dit voorzien had, heeft ze besloten niet meer een euro van elke taxirit, maar 20% van de verkoop van de stempelkaarten ter beschikking te stellen aan een goed doel. Het goede doel dit keer is "Let Sunn Shine!' uit Limmen. Deze actie stelt zich ten doel geld in te zamelen voor de bevordering van het onderzoek naar neurofibromatose type 1 (NF1). Sunn heeft deze aandoening en is door een fout in haar DNA geboren met een tumor in haar volledige been, die is vergroeid met het zenuwstelsel en woekert in het omliggende weefsel. Het wetenschappelijk onderzoek richt zich vooral op het vinden van een geneesmiddel tegen deze complexe aandoening. Frans Ruiter van de organisatie met Sunn en haar moeder Saskia Dekker. Aangeleverde foto HEILOO - Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo (SVOH) heeft 1.000 euro gedoneerd aan woonzorg centra De Loet en Overkerck. Activiteitenbegeleidsters Marjon en Saskia en de vele aanwezige bewoners in de recreatiezalen waren verrast door dit grote bedrag. De bijdrage kan worden besteed aan een aantal gezellige activiteiten voor de bewoners. Het geld komt uit de opbrengst van de boekenmarkt die op de laatste zaterdag van de maand in de zalen van het Trefpunt wordt gehouden. Deze boekenmarkt wordt verzorgd door een aantal vrijwil ligers. Boeken kunnen dagelijks worden ingebracht bij het Trefpunt. HET NIEUWE Dit prachtige boek gaat niet alleen over de geschiedenis van de straatnamen van Heiloo. Maar door alle toelichtingen, de prachtige foto's en afbeeldingen is het vooral een boek geworden dat veel vertelt over de geschiedenis van het dorp Heiloo. Verkrijgbaar bij: Uitkijkpost Media en Historische Vereniging Heiloo in het Willibrordus Business Centrum Heiloo, Bruna in 't Loo en Primera in Het Hoekstuk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 9