Heiloocontact Weet wat je doet, bij pijn aan de voet! Mededeling Henk Hofman zijn ervaring met de Zoutkamer Maarten Admiraal Tuinvorming ö.a* Nordmann BUiuwspar en l Conka Werk in uitvoering Onze medisch pedicures behandelen deskundig uw voeten. Gespecialiseerd in: Diabetische voet Nagelbeugels Reumatische voet Ingegroeide nagels Sporters Likdoorns Ortheses Lastige eeltplekken Maarten Admiraal tuinvorming, uw tuinvormgever... GRATfS voer de kids Üofc üijti t?r weer prachtig ingerichte kramen te bewonderen! UITKIJKPOST 5 DECEMBER 2018 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Groenwerkzaamheden winter 2018 - 2019 Deze winter voert de afdeling Wijkbeheer weer werkzaamheden uit aan het groen. We planten nieuwe bomen en we snoeien bomen en struiken. Daarnaast vernieuwen we de heesters in een aantal plantvakken. De werkzaamheden vinden gefaseerd plaats van begin december 2018 tot en met begin mei 2019. Groenadoptie Inwoners die samen een haag of een aantal plantvakken willen onderhouden, kunnen de haag of het plantvak adopteren. Heeft u interesse in groenadoptie kijk dan op www.heiloo.nl/groena- doptie voor de spelregels en meer informatie. Of bel met Gerard Bak, wijkbeheerder, via telefoon nummer 072 535 66 66. Meer informatie Op www.heiloo.nl/groenwerkzaamheden kunt u lezen waar we werkzaamheden uitvoeren en welke. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Collectieve Zorgverzekering Minima Heeft u een laag inkomen en een beperkt eigen vermogen? Dan kunt u mogelijk gebruik maken van de Collectieve Zorgverzekering Minima die we samen met Univé aanbieden. Wij betalen een deel van uw zorgverzekering en u krijgt vele extra's. Meer informatie staat op www.heiloo.nl/ aanvragen-en-regelen/collectieve-ziektekosten- verzekering/ www.heiloo.nl 0143 Mijn vrouw las in de krant een stukje over de zoutkamer in Limmen. Omdat het met mij in die periode helemaal niet goed ging, besloot ik om deze vorm van therapie te gaan volgen. Van een dood vogeltje, naar weer een man die lekker in zijn vel zit en alles weer kan doen. De zoutkamer gaf mij mijn leven weer terug! Ongeveer een jaar geleden begonnen mijn klachten. Ik werd benauwd, zat de hele dag naar adem te happen, had moeite met lopen, ik had paarse nagels en verzuurde benen. Ik kon de deur niet meer uit en zat vastgekluisterd aan huis. Wat was ik ziek! De huisarts stuurde mij meteen door naar de longarts. Een scan volgde, vervolgens een biopt en een prednison kuur en uiteindelijk kwam er het voorstel om in de toekomst te gaan voor een longtransplantatie. Een longtransplantatie voelde voor mij niet goed. Ik wilde een second opinion in een ander ziekenhuis. In het ziekenhuis in Nieuwegein volgden meer onderzoeken. Er werd vastgesteld dat ik last had van chronisch ontstoken longen. Daarvoor kreeg ik een nieuw medicijn. Dat ging wel beter, maar nog voelde ik mij niet opknappen. Toen mijn vrouw aankwam met het artikel over de Zoutkamer besloot ik daarheen te gaan. Ik begon meteen met een flinke kuur. De eerste periode 5 keer per week, daarna 3 keer per week en daarna 2 keer per week om het bij te houden. Vanaf de eerste keer voelde ik mijzelf al opknappen. Ik kreeg meer lucht! Langzaamaan begon ik weer te leven. Ik kon weer een stukje lopen en dat werd elke dag een beetje meer. Mijn verzuurde benen deden steeds minder pijn. Elke keer als ik uit de zoutkamer kwam voelde ik mij weer een stukje beter. In het ziekenhuis begrepen ze er niks van. Ze snappen nog steeds niet hoe het kan dat ik me nu zo goed voel. De professor en de longarts staan echt versteld! Het komt 70% door de zoutkamer dat ik me weer zo goed voel! Ik meen het echt; de zoutkamer heeft mijn leven gered. Zonder dat, had ik nooit meer zover kunnen komen. Ik ben het levende bewijs dat de zoutkamer werkt! Ik kom nu alleen nog zo nu en dan in de zoutkamer als ik merk dat ik het nodig heb. Ik hoop binnenkort ook mijn laatste medicijnen niet meer nodig te hebben. Wilt u meer weten over de zoutkamer? WWW.HALOMEDICS.nl voor huid - en luchtwegproblemen EEN EERSTE PROEFSESSIE IS GRATIS! r L. Tip: combineer onze halotherapie ook eens met onze magnesiuminhalatie. Magnesiuminhalatie is goed voor mensen met huid - en luchtwegproblemen, maar ook voor mensen met diabetes, een hoge bloeddruk, hoog cholesterol, geheugenproblematiek, ADHD, osteoporose, artrose, fibromyalgie, tinnitus, migraine, stijfheid, spierkrampen en restless legs. Voor een eerste kennismakingssessie in de magnesiumcabine betaald u 10,-. Neem telefonisch of per e-mail contact met ons op om een afspraak in te plannen: E-mail adres: info@halomedics.nl Halomedics Limmen Halomedics Schagen Halomedics Hoorn 06-10709751 06-36283214 06-36283214 Nijverheidsweg 31J, 1851 NW Heiloo Churchillplein 1, 1921 ET Akersloot 072 5325555 info@podotherapieheiloo.nl www.podotherapieheiloo.nl AANGESLOTEN BIJ NVVP PROVOET KWALITEITSREGISTER HONK Boekei 18 11921 CD Akersloot 06 23 75 01 98 info@maartenadmiraal.nl www.maartenadmiraal.nl Openingstijden kerstmarkti van maandag ï/m zondag 10:00 ïot 17:00 uur DE BULL A AN 7,1351 VW HLILQO, 072 - 535 2225

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 12