Overval op FysioXpert in Heiloo Oplossing is abonnement in plaats van lidmaatschap Foresters JO11-02 pakt periodetitel Spring je fit op een sporttrampoline Voordelig golfen in Heiloo voor 'drukke' sporters SPORT 13 Terriërs MDi winterkampioen! UITKIJKPOST 5 DECEMBER 201 Foto: aangeleverd HEILOO - Afgelopen vrijdag werd een van de medewerkers van FysioXpert bij het afsluiten van de praktijkruimte volkomen verrast door een jeugdgroep uit Heiloo. Na enige uitleg werd zij door enige volwassenen die 'toevallig' langs liepen enigszins gerustge steld en werd zij in de gelegenheid gesteld om een van de eigenaren te bellen. Joep Gökemeijer was in eerste instantie ook volkomen verbouwereerd, maar na wat rug gespraak met de coach van het stel bleek hij de afspraak over een foto sessie met het jeugdteam van HZV het Vennewater volkomen over het hoofd te hebben gezien! Nadat de gemoederen enigszins waren bedaard kon de fotograaf Wout Jager zijn werk doen. De spelers met hun begeleiding spraken een woord van waardering uit aan Joep Gökemeijer dat FysioXpert haar naam d.m.v. shirtsponsoring aan het team van HZV het Vennewater JO15-1 had verbonden. HEILOO - Veel sportclubs zijn de afgelopen jaren leden kwijt geraakt. Een vereniging kost veel tijd, waardoor sporters uitwijken naar flexibeler tijden om te hardlopen, wandelen en fitnessen. Golfclub Heiloo is in deze regio een positieve uitzon dering. De vereniging, met haar golfbaan aan de Lagelaan tussen Heiloo en Limmen, kreeg er in 2018 meer dan 30 nieuwe leden bij en heeft er nu ruim 400. "Als je kunt aanbieden wat mensen willen, kun je nog groeien," zegt voorzitter Weren de Vries. Golf is in omvang de vierde sport van Nederland, na voetbal, tennis en sportvissen. De Nederlandse golf clubs hebben samen 377.000 leden. Het voordeel van golf is dat het op alle leeftijden en alle niveaus leuk is. Bovendien is de baan in Heiloo het hele jaar door bespeelbaar, wat bij andere golfbanen een probleem kan zijn. Daarnaast heeft de golf club met Brasserie in 't Groen een goed bezocht restaurant in huis, waardoor het altijd gezellig druk is. Toch heeft ook Golfclub Heiloo een probleem: de leeftijdsopbouw. De meeste leden zijn 50-plus. Daar is niet zoveel mis mee. Dat zijn immers mensen met meer tijd dan de jongere leeftijdsgroepen. Vooral ouders van 25 tot 45 jaar staan meestal meer langs het veld naar hun sportende kinderen te kijken, dan dat ze zelf de ruimte hebben om actief te bewegen. Golfclub Heiloo wil met name deze groep sporters van 25 tot 45 jaar de mogelijkheid geven om lid te worden. Daarom introduceert Golfclub Heiloo het Twilight abon nement, dat speciaal is ontwikkeld voor deze 'drukke' sporters. "Een volledig lidmaatschap halen ze er niet uit," zegt bestuurslid Henk Schuijt. "Maar dit zijn wel mannen en vrouwen die het bijvoorbeeld heerlijk vinden om in de lente en zomer iedere dinsdagavond even negen holes te komen lopen met een vriendengroepje. En daarna samen te eten in de Brasserie." De Vries vreest niet dat de 'gewo ne' leden gaan klagen over deze spe ciale prijs van 490 euro voor nieuwe leden. "Er zijn wat restricties, je kunt bijvoorbeeld niet meedoen aan de clubkampioenschappen. En ver der is het in ieders belang dat we als club een gezonde leeftijdsopbouw hebben. Deze 'jongeren' zijn ook onze toekomst. Zodra hun kinderen de deur uit zijn, gaan ze meer golfen en worden ze volledig lid," voorspelt De Vries. Twilight abonnement Golfclub Heiloo Hele jaar door golfen in het weekeinde (behalve bij club kampioenschappen) Hele jaar golfen na 17.00 uur Prachtige en uitdagende 9-holes golfbaan met prima oefenfa ciliteiten en een uitstekende horeca Vrijwel altijd bespeelbaar, ook in natte periodes Nu een abonnement voor 2019? Gratis spelen in 2018! Voor meer informatie, stuur een e-mail naar: info@golfclubheiloo.nl of bel met de club op 072-505 45 40. HEILOO - Na negen wedstrijden was het al duidelijk, de jongens van De Foresters zijn kampioen! In negen wedstrijden werden maar liefst 86 doelpunten gemaakt. Het verschil met de nummer twee is dan al zo groot, dat de laatste twee wedstrijden slechts een formaliteit zijn. Voor de supporters was het heerlijk om naar dit team te kij ken. Schitterend teamwork gecom bineerd met veel inzet leidde tot prachtige resultaten. Dankzij coa ches Nick en Scott werd ook tac tisch slim gespeeld, wat voor deze leeftijd heel knap is. Na de kerstvakantie wordt het team opnieuw ingedeeld, nu in de hoofdklasse, maar de eerste titel van dit seizoen is binnen. Klasse jongens! HEILOO - Na een zeer spannende wedstrijd uit bij Rood-Wit in Aerdenhout is team MD1 van hockeyclub De Terriërs winterkam pioen geworden (4-5). Wat een toppers! Speciale dank gaat uit naar trainer/coach Jeroen Wardenburg begeleidster Liselot Waterbeek. Op naar de zaalhockeycompetitie! HEILOO - Een betere en diepere slaap vermindert cellulitis en bevordert de reiniging van het lymfesysteem. Het lijkt wel een bijsluiter van een medicijn maar nee, het is het instructieformu lier van Jumping Fitness. Melanie Pepping uit Heiloo intro duceert de training op een mini- trampoline in haar nieuwe dans school Jump! in Heiloo. Jumping Fitness is gezond en je krijgt er een strak lijf van. Ook ont last het de gewrichten. Je traint je buik, je benen en je billen. Jumping Fitness maakt je hele lichaam ster ker. Iedereen kan meedoen op zijn eigen niveau. En je kan het zo zwaar maken als je zelf wilt. Het is makkelijk aan te leren en zelfs beginners zullen snel succes erva ren. Alle oefeningen zijn op opzwe pende muziek en worden gegeven door een erkende Jumping Fitness- instructrice. Wij werken alleen met instructrices met een Jumping Fitness-diploma zodat wij de beste lessen kunnen geven. De lessen zullen gegeven wor den in de sporthal Capel-Acker in Heiloo: Dinsdag 19:00-20:00 Dinsdag 20:00-21:00 Woensdag 20:30-21:30 Donderdag 19:00-20:00 Donderdag 20:00-21:00 Voor meer informatie: info@enjump.nl. Foto: aangeleverd Weren de Vries (l) en Henk Schuijt (r). Foto: aangeleverd V.l.n.r. achter: Joep Gökemeijer (sponsor), Joris Peijs, Joeri Out, Spike Boersen, Liam Gouwen, Eugene Rozing (coach), Moos van Schagen, en Kay Wingelaar. V.l.n.r. voor: Teun Groot, Melvin Westerop, Zorro Rozing, Stijn Peijs en Kees Smit. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 13