Rozing Wonen Dromen Nog twee schilderijen weg COLUMN Woondromen komen uit! BEDRIJF BELICHT Historisch Museum Heiloo nu ook op zondagmiddag geopend 5 Kei; Metcoterreln Workshop fotobeheer Automobilist vlucht na crash tegen boom Cadeau Dick de Scally UITKIJKPOST 5 DECEMBER 201 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: STiP Fotografie Westerweg 261 1852 AG Heiloo; telefoon: 072-5321738; website: www.rozing.nl; e-mail: informatie@rozing.nl Wonen gaat over veel meer dan meubelen, tapijt, gordijnen en bedden. Wonen gaat over jou, die wil leven in een omgeving die prettig aanvoelt. Lian en Eugène Rozing willen jou begeleiden bij het creëren van die omgeving. Dat doen ze samen met de andere leden van het team van Rozing Wonen Dromen: Thea, Sanne, Jan en Carlo. Vernieuwend De firma Rozing is al jaren gevestigd in Heiloo, maar is zeker niet stil blijven staan wat betreft de huidige trends op woongebied. Het assorti ment wordt regelmatig vernieuwd zodat de klant steeds opnieuw wordt geïnspireerd. Lian Rozing: "Op het gebied van inrichting gaan wij met de tijd mee. Zo hebben wij net een geheel vernieuwde afdeling voor raambekle- ding. Hier laten wij zien wat er allemaal mogelijk is op het gebied van Luxaflex raamdecoratie. Ook laten we de nieuwste pvc-vloeren op grote oppervlakken zien. Tevens is onze beddenafdeling gerestyled. Naast een uitgebreide collectie van Auping, presenteren we ook de Friese boxsprings van Avek en de natuurlatex matrassen van Royal Dream." Groot assortiment Door de vele nieuwbouw in Heiloo trekt Rozing Wonen Dromen ook veel klanten naar de winkel die nog niet bekend zijn met het bedrijf. Mensen die blanco de winkel binnenkomen. Daar zien zij een groot assortiment. De grootte van het assortiment is zeker voor Heiloo uniek te noemen en Lian is absoluut niet bang voor de concurrenten. Lian: "Rozing Wonen Dromen en de woonwinkels in Alkmaar vullen elkaar prima aan." Advies Niet alleen in de winkel kan de klant voor advies terecht. Steeds belang rijker wordt het geven van advies aan huis. Natuurlijk kiest de klant altijd zelf maar door goed te trechteren kunnen Lian en haar collega's vaak goed schiften. Hierdoor is het voor de klant iets makkelijker om zijn keuze te bepalen. Daarnaast wordt er bij de klant thuis ook technisch advies gegeven. Eugène, Jan en Carlo gaan bij de klant langs als deze advies wil hebben op het gebied van vloeren, ondervloeren, het leggen van vloerbedek king of raamdecoratie. Ook voor het opmeten komen de heren langs Wil de klant de 'beroemde' Interstar kast die de firma Rozing verkoopt, dan wordt samen met de klant vooraf een tekening gemaakt en alles precies zoals op tekening bij de klant geplaatst. Kortom, door de combinatie van verschillende soorten advies is Rozing Wonen Dromen een bedrijf dat met de klant meedenkt en bekijkt wat binnen de wensen van de klant mogelijk is. Tekst: Yvonne van Stiphout De twee nog vermiste doeken. Foto: aangeleverd HEILOO - In het weekend van 24 november werden tien schil derijen van Jolanda Verduin gestolen uit het Willibrordus Business Centrum (WBC) in Heiloo. Inmiddels is het grootste deel van de schilderijen weer terecht. Jolanda: "De dief heeft wroeging gekregen denk ik, want er zijn acht schilderijen teruggebracht." Hoewel Jolanda natuurlijk heel blij is dat deze acht doeken weer terug zijn, hoopt zij dat de twee nog ontbre kende schilderijen ook nog boven water komen. Op dit moment mist zij nog Brigitte Bardot en een Frans tafereel met een blauwe deur en een fiets. Theo Kloosterman: "Namens WBC Beheer van GGZ NHN wil ik zeggen, dat we het zeer betreuren dat de diefstal heeft plaatsgevon den. Niet eerder heeft er in het monumentale pand zo'n incident plaatsgevonden. We zijn blij dat de meeste stukken terecht zijn en weer HEILOO - Het Historisch Museum Heiloo van de Historische Vereniging heeft sinds kort in haar nieuwe onder komen een nieuwe tentoonstel ling, 'Het Melcoterrein Heiloo'. In de tentoonstelling zijn unie ke foto's van het terrein te zien toen het nog dienst deed als sportveld van De Foresters en Doves. Daarvoor heeft het ter rein ook dienst gedaan als ker misterrein. In de filmzaal kunt u naast films over de Melco in bedrijf op verzoek ook andere films bekijken. Een speciale serie foto's die ten toongesteld is laat het ontstaan van de nieuwe woonwijk op het voor malige Melcoterrein zien. Naast deze tijdelijke tentoonstelling heeft de permanente tentoonstel ling met de tijdlijn, de geschiedenis van Heiloo, een prominente plaats gekregen. Bij de Melcotentoonstelling is een nieuw boek van de hand van Dick Slagter verschenen: 'Het Melcoterrein - Van weiland naar woonwijk'. Het boek is verkrijg- tentoongesteld worden in de gangen van het WBC. Hopelijk komen ook de twee nog ontbrekende schilderij en terug. De zaak ligt bij de politie. We verwelkomen graag bezoekers in het WBC en op het landgoed om mensen kennis te laten nemen van alle mooie, goeie dingen die hier gebeuren." baar bij Primera, Bruna en bij de Historische Vereniging op Landgoed Willibrordus. Het museum is gratis, de koffie en of thee staan klaar. De openingstijden zijn: di. 19.00-21.00 uur, za. en zo. 14.00-17.00 uur. Info: www.hvheiloo.nl. Het museum is rolstoeltoegankelijk. AlFTITiaWwmiIUl Het nieuwe boek van Dick Slagter 'Het Melcoterrein - Van weiland naar woonwijk'. Foto: aangeleverd HEILOO - Bent u in het bezit van een iPhone of iPad en wilt u meer leren over het beheren van uw foto's met de Apple foto-app? Dan is deze work shop iets voor u. Gedurende twee uur leert u de belangrijkste handelingen op uw eigen iPhone of iPad en krijgt u de rol en betekenis van het maken van albums uitgelegd. Tevens wordt aandacht geschonken aan het maken van back-ups zodat u uw kostbare foto's ook in de toekomst risicoloos kunt blijven bekijken. Donderdag 13 december tus sen 14.00-16.00 uur in Bibliotheek Heiloo. Kaarten 7,50 leden bibli otheek 10,00 overigen) zijn ver krijgbaar via www.bibliotheekhei- loo.nl of bij de servicebalie van de bibliotheek. HEILOO - Op zondag 2 decem ber is aan het begin van de avond een automobilist op het Zevenhuizen in Heiloo tegen een boom gereden. Na de crash is de bestuurder van de auto gevlucht. Er is een flinke ravage ontstaan na de botsing. Verschillende onderdelen van de zwaar beschadigde auto lagen ver spreid op de weg. De weg werd enige tijd afgezet wegens bergings werkzaamheden. Van de bestuurder ontbreekt op dit moment nog ieder spoor. Ouderen onder ons herkennen het antwoord op de vraag: wat wil je voor Sinterklaas? "Niks, want ik heb alles al." Zo iemands leven is cadeau-technisch gesproken 'af. Wat geef je een dorp dat bijna 'af is? Moeilijk. Heiloo heeft bijna alles al. Alles? Ik wil Heiloo wel mijn trotse inborst cadeau doen, als ik weer eens zit te genieten in de Koepel, pardon de Cultuurkoepel. Een prachtige concertzaal, met een pro- grammering die als een magneet de cultuurliefhebbers aantrekt. Alleen, waar laat ik mijn auto. Misschien nóg een soort statig Nijenburg als cadeau, bijvoorbeeld middenin De Ronge, om die plano logische vergissing teniet te doen, met échte wandelpaden, échte watertjes en een écht bos met zicht op de machtige polder, de abdij en de kartellijn van de duinen. Zodat natuurliefhebbers hun eigen mag neet kunnen koesteren. Een brede rondweg om het dorp zou ook een mooi cadeau zijn. Dat zou Heiloo 'af maken. Het centrum bevrijd van doorgaande drukte. Welkom terug dorps Heiloo. Zoals vroeger? Nee, vroeger was heus niet beter. Daar kunnen de Pieten van Sinterklaas over meepraten. Ik zou nog wel een communistisch raadslid cadeau willen doen. Een die met hart voor het dorp al zijn tijd en energie in het raadswerk stopt. Het liefst een op een rooie fiets. Maar ja. Ik wil de gemeente graag een com pliment cadeau doen. In Heiloo West wordt met gigantische machi nes gegraven en gebaggerd aan de wallenkanten van de vaarten. Het is een herstel naar natuurlijkheid en uit de aanwezigheid van de vele eenden die in slagorde mijn huis voorbijvaren en makkelijk in- en uitstappen blijkt een groot succes. Ook de waterhoentjes laten zich niet onbetuigd, vooral 's morgens vroeg. Ik had als cadeau ook gedacht aan een Historische Vereniging, maar die is er al. En hoe! Die heeft zichzelf al een echte krant cadeau gedaan. Een Vereniging die wat geweest is vast legt en weer zichtbaar maakt, zo'n club maakt een dorp meer dan 'af. De toekomst, die komt vanzelf wel. Allemaal leuk en aardig, maar hoe krijg je dat allemaal in een schoen?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 5