Kerstviering bij de Zonnebloem Limmen met de StarSingers 'Easyslim.nu werkt!' Opkikkers november Keer op Keer TC Heiloo United in Spaanse sferen met tapas en padel REGIO SPORT 9 Behandelingen voor verwijderen vet en trainen spieren Sint en Piet vergeten ook dit jaar de Terriërs niet! Nieuwe sponsor voor HZV JO15-3 UITKIJKPOST 5 DECEMBER 201 LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt haar gasten nit voor een muzikale kerstmid dag op donderdag 20 decem ber in de Heeren van Limmen. Medewerking verlenen de Star Singers met hnn programma 'Sounds of Christmas'. De StarSingers is een zanggroep van zes vrienden die kerstoptre dens verzorgen in Castricum en omgeving. Zij brengen een geva rieerd repertoire van bekende en minder bekende kerstmuziek, zowel a capeila als close harmony. Zij begeleiden zichzelf op verschei dene instrumenten zoals (bas) gitaar, piano, cajon, fluit, ukulele etc. Zij willen met hun optreden graag delen wat Kerstmis voor hen betekent en schenken de opbrengst aan een goed doel. Inspirerende muziek, gezelligheid en sfeer voeren de boventoon tijdens deze middag, zodat iedereen met een warm kerst gevoel weer naar huis gaat. De kerstviering wordt gehouden in de sfeervol versierde zaal van de Heeren van Limmen op donderdag 20 december, aanvang 14.00 uur. De zaal is open om 13.30 uur. Het adres is Dusseldorperweg 103. Voor ver voer kunt u Ria Hooijboer bellen: 072-5052235. LIMMEN - Dat afslanken ook anders kan, bewijst Easyslim. nn. Al meer dan vijftig vestigin gen door heel Nederland volgen het voorbeeld van Karin Hnt- van Meerten, die Easyslim.nn in 2015 in Nederland introduceer de. Karin van Twuyver opende op 1 november 2017 haar denren in Limmen en sinds 1 november 2018 in Beverwijk. De meeste mensen denken bij het woord 'afvallen' aan strenge diëten en/of veel sporten. Daardoor is het niet voor iedereen een haalbare kaart om die overtollige kilo's kwijt te raken. Via behandelingen bij Easyslim.nu is afvallen echter voor iedereen binnen handbereik. Bij Easyslim.nu vinden klan ten geen fitnessapparaten maar behandelkamers waar zij aange sloten worden op een geavanceerd apparaat, door middel van pads op het lichaam. Hiermee worden vet- cellen geleegd via ultrasound, en op hetzelfde moment worden de spieren getraind via elektrostimu- latie. Hierdoor gaat afslanken snel en zonder enige inspanning. "De spieren worden veel intensiever getraind dan in de sportschool, en zonder gevaar op blessures. Ook cellulite wordt minder, en de huid strakker. Vaak hebben mensen al van alles gedaan om af te vallen. Het is geweldig om te zien hoe ook deze klanten met de week slanker wor den. En bovendien krijgen zij meer zelfvertrouwen." Wilt U op een gemakkelijke manier afvallen en uw spieren ver stevigen? Bel of mail even voor een proefbehandeling en intake, nu voor 39 euro (geldig tot 20 december). Easyslimnu Limmen, Schippers- laan 4H, Limmen. tel. 06-36546338. 't Swaenennest in Alkmaar en Stichting 't Praethnys in Alkmaar. Ook het Sint Nicolaas Comité Limmen ontving een van de opkikkers. Sinterklaas is samen met zijn Zwarte Pieten op zondag 18 novem ber weer veilig in Limmen aan gekomen. Het feest op het 't Stet was weer gezellig en drukbezocht. Helaas kon het feest na een gezel lige optocht, waarin puzzelstukken van de Corneliuskerk werden ver zameld door de kinderen en Pieten, dit jaar niet in de kerk plaatsvin den. Maar groots was het feest in De Enterij met muziek van de Pepernotenband. Ook was het een grote verrassing voor Sinterklaas dat hij zijn ring weer terugkreeg uit handen van de brandweer. De ring was hij vorig jaar verloren in de kerk en werd teruggevonden na de brand. Het feest in De Enterij werd natuurlijk weer opgeleukt door de dansmeisjes van Willy Könst. Het feest werd financieel onder steund door een gift van XopX. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het formulier downloaden via www.stichting- xopx.wordpress.com of ophalen in onze kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127 in Limmen. Openingstijden: dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - De aanleg van de padelbanen bij TC Heiloo United (TCHU) is in volle gang. Vrijdag 30 november werd de fnndering voor de padelbanen op het park gelegd. In Spanje is padel na voetbal inmiddels de popnlairste sport. Komend voorjaar kan deze snelst groeiende sport van Nederland dus ook in Heiloo beoefend worden. De aanleg van de drie padelbanen bij TCHU verloopt voorspoedig. Begin 2019 staat TCHU voor tennis én padel. TC Heiloo United verkeerde zater dag 24 november ook al even in Spaanse sferen. De hele dag stond in het teken van tennis en tapas met wijn- of bierproeverij. Tussen de speelrondes door stonden er in de kantine fantastische tapasgerechten te wachten, met voor de liefhebber een bijpassend glas wijn of bier. De kantinebemanning van TCHU, onder leiding van Laura en Chantal, leverde een topprestatie door elke ronde een verrassende en ruime sortering lekkers voor te schotelen. Ze werden hierbij royaal gesteund door keurslager Snel en Il Gusto uit Limmen, Miss Bean, Gastrovino De Deel, Banketbakkerij C. van Velzen, De Texelse Bierbrouwerij en IJssalon Pinoccio. Alle deelnemers zijn ervan over tuigd dat ook het tapastoernooi een terugkerende activiteit moet wor den op de toch al drukke activitei tenkalender van TC Heiloo United. Op die kalender staan voor half december de afsluitende feesten voor jeugd en senioren gepland. Op 14 december is het après-ski voor de senioren en op 16 december speelt de jeugd het oliebollentoernooi. Voor meer informatie over padel bij TC Heiloo United zie www.tchei- loounited.nl. Door middel van pads op het lichaam worden vetcellen geleegd via nltrasonnd. Foto: aangeleverd LIMMEN - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 enro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand novem ber zijn gegeven aan Esdégé Reigersdaal, Centrnm 31 in Heerhngowaard, Inloophnis Sinterklaas kwam met zijn Pieten goed aan in Limmen Foto: aangeleverd HEILOO - Op woensdag 28 november heeft Sinterklaas weer de Terriërs bezocht. Hij heeft met de F-kinderen over hnn hockey wedstrijden gepraat en van elk team de 'yell' gehoord. Natnnrlijk hebben de Pieten ook weer even meegehockeyd en alle kinderen van pepernoten voorzien. HEILOO - Het talentvolle nienwe team van HZV JO 15-3 is recent in het nienw gestoken door Vos Makelaars en Fa. Zoon, aanne mer in straat- en grondwerk. Met nog twee wedstrijden te gaan staat het team fier bovenaan en de cnp is binnen handbereik.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 9