Dtt* rrT Teljij alle kersfmanmwtseh? Kerstavond met De Meisjes met de Wijsjes Kerst bij Onze Lieve Vrouw ter Nood De kerstboom staat weer Wiegen. HEILOO - In deze krant zijn een heleboel kerstmanmutsen verstopt, zoek je mee? Als je denkt dat je ze allemaal hebt gevonden, mail dan jouw oplossing uiterlijk zondag 16 december naar verkoop@uitkijkpost.nl. Winnaars krijgen maandag 17 december per mail bericht. Natuurlijk zijn er mooie prijzen te winnen, beschikbaar gesteld door verschillende ondernemers: Oroblu panty zwart (20 denier) door KeK Woman Heiloo een ijstaart door ijssalon Pinoccio Heiloo een bamboe koffiebeker door Wereldwinkel Heiloo een gourmetschotel voor 4 personen, compleet met sauzen, stokbrood, kruidenboter en salades door Slagerij Snel Limmen 2 x 2 toegangskaarten IJsbaan de Meent Alkmaar een R.J. dames short (maat en kleur zelf kiezen) door ISIS Bodyfashion Alkmaar HEILOO - Op kerstavond in de Cultuurkoepel 'De Meisjes met de Wijsjes', dé Nederlandse vocal popgroep die sinds 2015 de harten van het publiek verwarmt met de heerlijke nostalgie van het Nederlandstalige lied. oog, nieuw leven in door er een unieke, vierstemmige draai aan te geven. Voor de pauze nemen ze het publiek mee op reis door een vrolijk, eigenzinnig en thea traal muziekprogramma. Ze zin gen bekende, Nederlandse wijsjes van toen en nu, maar dan in een vierstemmig jasje... uhm, jurkje. Ze zingen a capella en met bege leiding, versterkt en akoestisch. De tweede helft van hun optre den staat geheel in het teken van Kerstmis. Na afloop staat het kerst brood klaar. Met kerstbal na! Een unieke kerstavond voor het hele gezin! Arianne Abbestee, Simone Breukink, Tessa Jimmink en Fardoe Swaanswijk klinken met hun vier verschillende stem men als een sprankelend, fris en krachtig geheel. Nederlandse klassiekers van toen tot nu bla zen ze, met een theatrale knip- Maandag 24 december in de Cultuurkoepel Heiloo. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten: 19,50. www. cultuurkoepelheiloo.nl. De Bedevaartkapel en het Oesdom worden helemaal in kerstsfeer gebracht. Aangeleverde foto Zondag 16 december: Kerstconcert Vocaal Ensemble, Bedevaartkapel. HEILOO - In de kersttijd heerst er op het Heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood altijd een bijzondere sfeer. In de Bedevaartkapel wordt een mooie kerststal met groep geplaatst en ook het Oesdom wordt helemaal in de sfeer gebracht. passelijke muziek. Klassieke stukken zoals Cantique de Noël, Maria Wiegenlied, het prachtige Noël van Gounod, koorwerk uit de Elias van Mendelssohn en een heel bijzonder Ave Maria van Gomes. Dit alles en verder natuur lijk de traditionele Carols zullen u zeker verrassen. Kortom, wij maken ons op voor een feestelijk kerstfeest. De toegang is vrij. Opmeers .00 uur Maandag 24 december: Kerstnachtwake, 21.00 uur H. Mis met Ubi Caritas. Dinsdag 25 december: Hoogfeest van Kerstmis, Eerste Kerstdag, 10.30 uur H. Mis met Ubi Caritas. 14.00-16.00 uur Kerst- Inn met om 14.30 uur Kindje Mensen komen in deze periode graag even wandelen in het park en wat mijmeren/bidden in de kapellen om de boodschap van de kersttijd meer tot zich te laten doordringen. Vanaf 10 december is het Oesdom ook doordeweeks geopend. Op 25 december, Eerste Kerstdag, zal er Kerst-Inn zijn in het Oesdom van 14.00-16.00 uur; een gezellige kerstsfeer met muziek en warme chocolademelk. Om 15.00 uur zal er dan Kindje Wiegen zijn in de Bedevaartkapel voor de allerkleinsten. In het Oesdom kunt u naast koffie, thee, chocomel, koek en andere lekkernijen ook boeken en devo- tionalia kopen en voor de kerst mooie kerstcadeaus. Hieronder een overzicht van de vieringen en activiteiten in de kersttijd op het heiligdom: Woensdag 26 december: Tweede Kerstdag, 10.30 uur H. Mis. Hoofdcelebrant Mgr. Hendriks. Op zondag 16 december verzorgt het Opmeers Vocaal Ensemble een kerstconcert in de Bedevaartkapel van het heilig dom. Het ensemble bestaat uit zestien geoefende zangers en zangeressen, die vaak optreden in de kop van Noord-Holland. Een mooie gelegenheid om in de kerstsfeer te komen met toe- Kijk voor verdere informa tie op onze website olvternood. nl, of kom de komende weken even langs bij het Oesdom voor nadere informatie. Ondanks weg werkzaamheden is het heiligdom gewoon bereikbaar. HEILOO - Maandag 10 december is de kerstboom voor het gemeentehuis neergezet. Ieder jaar weer een mooi moment en het levert sfeervolle plaatjes op. Net als voorgaande jaren is het ook dit jaar weer een dorpskerstboom. De boom komt uit de tuin van een inwoner die graag van de boom af wilde. Op deze manier kan het hele dorp van de boom genieten. Foto links: Michiel Ullers - Foto rechts: Paul Dirks

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 19