Aan tafel met... Rob van Keulen Alex Zwart, 25 jaar een vaste waarde bij AH Limmen Exposanten gezocht voor Limmen Artistiek Creatief 2019 All I want for Christmas is Lingerie Jan Weenink exposeert bij Lijstenatelier Andre Weda regio 27 Kerstaanzee Kindje Wiegen in de Adelbertuskerk te Egmond-Binnen 12 DECEMBER 2018 LIMMEN - Rob van Keulen van de stichting Oer-IJ is op woens dag 19 december onze gast aan tafel in de bibliotheek in Limmen. Rob weet alles van het Oer-IJ en kan er boeiend over vertellen. Door de stroming van het Oer-IJ is een getijdeniandschap ontstaan vol uitgesleten geulen en grillige kreken dat zich uitstrekt tot in de IJmond. Van dat getijdenlandschap is ook vandaag de dag nog veel terug te zien, zoals een Limmen dat al vei- liger op een strandwal lag, even als Akersloot. Meer weten? Schuif aan! Rob zit klaar om alle vragen te beantwoorden en verduidelijkt met behulp van een Powerpoint zijn verhaal. Natuurlijk is er ook koffie en thee. De presentatie van Rob vindt plaatst op woensdag 19 december van 15.00 tot 16.00 uur in Bibliotheek Kennemerwaard locatie Limmen, Lage Weide 2a. Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig. Aan tafel met... Aan tafel met.in de bibliotheek geeft mensen uit het dorp de gele genheid om hun verhaal of kennis te delen met anderen. Dit kan een interessant beroep zijn, een leuke hobby, een onderwerp dat je na aan het hart ligt of iets interessants dat je hebt (mee)gemaakt. De leestafel in de bibliotheek biedt zo een podium voor interes sante workshops, verrassende pre sentaties en boeiende verhalen. Als u zelf eens een 'Aan tafel met.' wilt verzorgen kunt u zich aanmelden bij de medewerkers in de bibliotheek. Alex doet zijn werk vol overgave en met veel plezier. Foto: aangeleverd Alex stond in 1994 ook al in de krant. Foto: Alkmaarsche Courant 10 maart 1994 LIMMEN - Als 17-jarige stond Alex voor het eerst met een grote glimlach bij Albert Heijn Limmen op de stoep. Hij wilde centjes verdienen om met zijn zus op vakantie te gaan. Vanaf die dag is hij niet meer weggegaan en zijn we hartstikke blij met hem. Nu 25 jaar later is Alex niet meer weg te denken uit onze winkel. Dat hij aangepast werk doet vanwege zijn verstandelijke handicap is daarbij geen enkele belemmering. "Alex functioneert uitstekend en doet exact waar hij zich content bij voelt," aldus Kees Dekker, bedrijfsleider van Albert Heijn Limmen. Tijdens de beginperiode in 1993 was het wel even zoeken naar de juiste manier van werken en com municeren. Maar sinds dat eenmaal achter de rug was, geniet Alex van het werken in de supermarkt en de collega's genieten van hem. Het is een vrolijke jongen die inmiddels een echte vent is geworden. Hij is heel betrokken en geïnteresseerd in het wel en wee van zijn collega's. Ook is hij een groot fan van AZ. Tijdens een personeelsfeest wordt Alex lekker in het zonnetje gezet, dat verdient hij. En met Alex is afgesproken dat hij nog vele jaren elke dag met die glimlach op zijn werk verschijnt. Exposanten uit de regio laten hun werk zien tijdens Artistiek Creatief. Foto: aangeleverd Cathy, Daphne en Hilda. Foto: aangeleverd ran\}^SSI^_ LIMMEN - Dit jaar organiseert Limmen Cultuur voor de 45e keer de expositie Artistiek Creatief. Dé expositie van de regio. De organisatie is op zoek naar expo santen die het leuk vinden om hun werk in Cultureel Centrum Vredeburg (Dusseldorperweg 64 in Limmen) te laten zien aan de bezoe kers, die elk jaar in groten getale komen om de kunstwerken met eigen ogen te aanschouwen. Dit jaar staat de expositie gepland in het weekend van 9 en 10 maart 2019. De expositie is op beide dagen te bezichtigen van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang voor het publiek is gratis. Voor degene die creatief is en het leuk vindt om zijn of haar werk te laten zien, misschien wel voor de eerste keer, is dit een uitgelezen mogelijkheid. Het aanmeldingsfor mulier is vanaf 28 december 2018 te downloaden via de site www. hmmencultuur.nl. U kunt zich tot 20 januari 2019 inschrijven. De orga nisatie hoopt op veel enthousiaste aanmeldingen. EGMOND AAN ZEE - Het is niet voor iedereen vanzelf sprekend om met de kerst dagen bij familie of vrienden aan te kunnen schuiven. Daarom organiseert Postaanzee op dinsdag 25 december vanaf 11.30 uur Kerstaanzee. Het ontmoetings centrum wordt een grote huis kamer. Mensen die alleen zijn maar graag het kerstfeest met ande ren willen delen, zijn hierbij van harte uitgenodigd. De inloop start om 11.30 uur met chocolademelk en iets lekkers. Aansluitend is er een kerst- lunchbuffet. Aanmelden via mail: info@postaanzee.nl, tele foon 072-5822310 of door uw naam te noteren op de inschrijf lijst bij Postaanzee, Voorstraat 82a in Egmond aan Zee. Voor deelname vraagt Postaanzee een vrijwillige bijdrage. Het pand van Post aan Zee. Foto: aangeleverd Kerstfeest in de Adelbertus- kerk. Foto: aangeleverd EGMOND-BINNEN - Luisteren en kijken naar het kerstverhaal. Kerstliedjes zingen. Mooie versieringen maken voor in de kerstboom. Verkleden als Jozef, Maria, schaapje of engel en samen op de foto. Dinsdag 25 december (Eerste Kerstdag) van 11.00 12.00 uur. ALKMAAR - Het blijft toch wel een graag gezien cadeau onder de boom. Wij hebben het dus ook altijd extra druk extra gezellig tijdens de feestmaand. De winkel hangt vol met fees telijke lingerie. Deze tijd van het jaar zien we ook weer de Jarretelgordel, de body, en het verleidelijke kant. Zoek jij mis schien nog een mooi setje voor onder je kerstoutfit? Of zoek je het perfecte cadeau om je liefje te verrassen? Wij helpen je graag en de koffie staat klaar. Graag tot ziens! En wij wensen iedereen fantasti sche dagen! Isis Bodyfashion - Frederik Hendriklaan 10 - Alkmaar www.isisbodyfashion.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 25