Match sv Koedijk Giganten - Bowling Heiloo Sports4all GTH-team Nederlands kampioen trampolinespringen Meisjes Terriërs D2 winterkampioen Meiden De Foresters MO11-1 kampioen Meiden HSVMO15-1 winterkampioen HEILOO - Onder leiding van coach Robin Koch hebben de meis jes van Terriërs D2 een flitsende start gemaakt van het nieuwe hockeyseizoen. Ze zijn ongeslagen winterkampioen geworden. Ook de start van het zaalseizoen was veelbelovend. De meiden zijn ook dat seizoen met overwinningen begonnen. Ga zo door! Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens de beursvloer die in oktober 2018 door de Waaier was georganiseerd, von den Sports4all Bowling Heiloo en voetbalvereniging Koedijk Giganten elkaar. Op 8 december was de eerste match. Sv Koedijk stelde hun busje mét chauffeur beschikbaar, zodat de spelers van Sports4all Bowling belangeloos naar Hoofddorp ver voerd konden worden. Als tegen prestatie zal Sports4all Bowling Heiloo de spelers van sv Koedijk in de gelegenheid stellen om op een voetballoze zaterdag een keer te komen bowlen in Bowling en Party Centrum Heiloo. Al met al een fan tastische match waarbij bedrijven die maatschappelijk betrokken zijn en organisaties die werken met mensen met een beperking, elkaar kunnen ondersteunen met hun Aangeleverde foto Achter: Sjoerdje. Voor v.l.n.r.: Brechtje, Elise, Khee en Sheila. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag werd het NK trampolinespringen voor teams gesprongen. Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) deed mee met twee teams. Het team bestaat uit vijf sprin gers, met het NK mogen er vier springers worden ingezet. In de och tend sprong het team van Sjoerdje, Khee, Sheila, Elise en Brechtje de voorrondes. Er werd gestart met de verplichte oefening, waarin Elise en Sheila sterk voor de dag kwamen. Daarna sprongen zij de keuzeoefe ning, wat Khee en Brechtje erg mooi deden. Na de voorronde was het wachten op de uitslag wie zich voor de finale had weten te plaatsen. In het volgende blok kwam het team van Felice, Lieke, Mila, Floortje en Silke in actie. Lieke wist voor haar verplichte oefening mooie punten te scoren, ook Mila scoorde goed met een nette oefening. De meiden gingen goed verder tijdens de keu zeoefeningen; Floortje sprong haar oefening keurig uit en behaalde hoge punten, Silke sprong een strak ke oefening en scoorde goed. Beide teams hebben een goede voorronde gesprongen, het team van Sjoerdje, Khee, Sheila, Elise en Brechtje had zich geplaatst voor de finale. In de finale springen er drie de keuzeoe fening. De meiden waren gespan nen maar wisten alle drie sterke en mooie oefeningen te springen. Toen was het wachten op de uitslag. Yes! Sjoerdje, Khee, Sheila, Elise en Brechtje zijn Nederlands kampioen geworden! beschikbare middelen. HEILOO - Afgelopen zaterdag zijn de meiden van De Foresters MO11-1 kampioen geworden. Er wordt twee keer per week superfanatiek getraind. Op maandag onder leiding van de eigen technische staf, op donderdag onder de bezielende leiding van Ans en Deborah. Met resultaat! De meiden heb ben de 11 gespeelde wedstrijden ook allemaal gewonnen, met slechts 5 doelpunten tegen en, jawel, 100 voor. Er zijn precies 100 doelpunten gemaakt! Aankomende zaterdag spelen ze een bekerwed strijd, en ook daarin gaan ze vast en zeker als een speer. Aangeleverde foto De meiden van HSV MO15-1 zijn winterkampioen. Door de eerste 9 wedstrijden op rij te winnen zijn ze niet meer in te halen door de concurrentie. Na de winterstop gaan de meiden (Fiene, Jill, Pien, Naomi, Melissa, Mijke, Florine, Isabelle, Aimeé, Zoë, Donna, Lynn en Luna) een klasse hoger spelen en dan gaan ze er weer voor. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2018 | | pagina 29