Personeel Blosse schenkt waarde kerstpakket aan goede doel Trio C tot de Derde REGIO 11 Duoconcert Eensgezindheid en Lamoraal INGEZONDEN MEDEDELING Het geheim van een lange relatie x> Het Vergeten Kind ontvangt vette cheque van Blosse UITKIJKPOST 2 JANUARI 2019 REGIO - Eiland de Wild Keukens en Keiler Keukens kijken terug op een succesvolle samenwerking die inmiddels meer dan 38 jaar duurt. Tot op de dag van vandaag bundelen de twee bedrijven hun krachten om samen mooie keukens bereikbaar te maken, zowel voor de particulier met een koopwoning alsook voor de zakelijke projectmarkt. Eiland de Wild Keukens, met showrooms in Alkmaar en Heerhugowaard, ontwerpt en realiseert keukens die perfect aansluiten op de wensen en behoeften van de klant. De succesvolle keukenspeciaalzaak hanteert hier voor een eigen, unieke werkwijze gebaseerd op drie belangrijke kernwaar den. In Keller Keukens vond het bedrijf een keukenleverancier die deze kernwaarden deelt. Deze pijlers hebben geleid tot een succesvol partner schap dat al jaren standhoudt. Kennis Sander Tesselaar, Rob Kuiper en Marcel Sijmons zijn de trotse eigenaren van Eiland de Wild. Samen delen de heren meer dan 40 jaar keukener varing. Waar Sander en Marcel zich voornamelijk richten op de keukens van particulieren, adviseert Rob projectontwikkelaars en aannemers bij hun keukenvraagstukken. Deze ervaring en kennis van de verschillende markten vonden ze ook terug bij het Nederlandse Keller Keukens. Al in 1946 ontving oprichter Gerard Keller de eerste opdracht voor 1.000 pro jectkeukens vanwege zijn goede reputatie en vakmanschap. In de jaren '70 werden de eerste luxe keukens verkocht via het nieuwe dealernetwerk. Met hun gezamenlijke kennis en ervaring, aangevuld door een passie voor design, werken de partijen samen aan één doel: een mooie nieuwe keuken zonder gedoe. Persoonlijk Beide partijen zijn het er unaniem over eens: om ieder project tot een goed resultaat te brengen, is persoonlijk contact onmisbaar. In een van de show rooms van Eiland de Wild worden de persoonlijke wensen en behoeften besproken. Smaak, trends, budget, levensstijl. Al deze elementen vormen samen wat we mooi vinden. Het deskundige team van Eiland de Wild ver taalt de som van deze elementen naar een mooi keukenontwerp op maat. Bij goedkeuring van het ontwerp en het inmeten bij de klant thuis, wordt de keuken tot op de millimeter nauwkeurig getekend. Na een laatste inter ne controle, wordt de keuken 'definitief gemaakt en besteld. Ook tussen Eiland de Wild en Keller Keukens vindt er regelmatig contact plaats. Bestellingen worden in het systeem verwerkt en nog één keer door Keller gecontroleerd voordat deze de productie in gaan. Omdat Keller een Nederlands bedrijf is, met een Nederlandstalige binnendienst, kan er snel worden geschakeld. Zo kunnen snel nog wat laatste aanpassingen worden gedaan, blijven de levertijden kort en zijn er geen verrassingen bij de mon tage. Bereikbaar Budget mag nooit een belemmering zijn, zo vinden de partners. Met het assortiment van Keller Keukens is een Eiland de Wild keuken voor ieder een bereikbaar. Door keuzes te bieden in stijlen, modellen, kleuren en afwerkingen is het altijd mogelijk om binnen het budget een persoonlijke droomkeuken te realiseren. Zónder concessies te doen aan sfeer en uit straling. Bent u nieuwsgierig naar alle mogelijkheden die uw keukenruimte biedt? Kom langs bij EDW Alkmaar of Heerhugowaard. U zult verrast zijn wat er zoal mogelijk is. EGMOND-BINNEN - Het muziekjaar 2019 begint met een uniek duoconcert van de fanfa res Eengezindheid en Lamoraal. De Egmondse fanfares slaan de handen ineen voor een con cert met een programma vol vari atie. Zo zal Eensgezindheid o.l.v. Marije Koopmans bijvoorbeeld Lex Paciferat ten gehore brengen, een goed in het gehoor liggende mars met een paar verrassende wendin gen en soli, maar ook de gloednieu we compositie Odysse en de verlei delijke paso doble Alicante. Jan Broer toont trots de cheque waarmee het goede werk voor Het Vergeten Kind mogelijk gemaakt kan worden. V.l.n.r.: Nick Zwemmer, adjunct-directeur De Vlindertuin; Bob Bruins, conciërge De Vlindertuin; Jan Broer, Het Vergeten Kind; Jeroen Spanbroek, lid College van Bestuur Blosse. Aangeleverde foto HEERHUGOWAARD - De kinde ren van de leerlingenraad van kindcentrum De Vlindertuin overhandigden namens het personeel van Blosse een cheque ter waarde van 3.020 aan vertegenwoordiger Jan Broer van Het Vergeten Kind. Personeelsleden van Blosse doneerden gul de waarde van hun kerstpakket aan dit goede doel. 'Blosse goede doel' gekozen door personeelsleden Het is een goede traditie bij Blosse om aan het einde van het jaar alle professionals te bedan ken voor hun tomeloze inzet voor de kinderen die aan onze zorg zijn toevertrouwd. Blosse biedt de col lega's de mogelijkheid een keuze te maken uit vijf kerstpakketten. Dit jaar kon wederom gekozen worden om de waarde van het kerstpakket te doneren aan een goed doel. Vier goede doelen werden genomineerd en allemaal hadden ze als bestem ming - hoe kan het ook anders - kinderen. Na de stemming onder alle personeelsleden is Het Vergeten Kind met de meeste stemmen geko zen tot 'Blosse goede doel 2018'. De Vlindertuin Bob Bruins, conciërge bij kind centrum De Vlindertuin - een van de kindcentra van Blosse - droeg het goede doel aan. "Mijn schoon moeder vraagt telkens als zij haar verjaardag viert om geld. Geld dat zij zelf goed zou kunnen gebruiken, maar dat zij steevast weggeeft aan dit goede doel. Een mooi gebaar van dit mooie mens. Het leek mij dit jaar een goed idee om haar traditie kracht bij te zetten. Daarom heb ik dit goede doel aangedragen." De leerlingen in de leerlingen- raad kregen de eer om de cheque te overhandigen aan de heer Broer, vrijwilliger bij Het Vergeten Kind, maar niet nadat zij hem het hemd van het lijf hadden gevraagd over de stichting, zijn vrijwilligerswerk, zijn achtergrond en de kinderen die verzorgd worden door Het Vergeten Kind. En zo werd het voor iedereen een leerzame en ontroerende mid dag. Het Vergeten Kind Het Vergeten Kind strijdt voor een Nederland waarin elk kind zich écht kind voelt, zich goed ontwikkelt en volwaardig meedoet in de maat schappij. Voor meer informatie: www.hetvergetenkind.nl Doneren mag natuurlijk altijd: het bankreke ningnummer is NL83 RABO 0172 4314 84 t.n.v. Stichting Het Vergeten Kind. Blosse, één in opvang en onder wijs Blosse biedt opvang en onderwijs van baby tot brugklasser. Met ruim 1.000 medewerkers - verdeeld over 27 kindcentra en een servicebu reau - richten wij ons vol overgave op onze kerntaak: de kinderen het beste uit zichzelf laten halen. Wij begeleiden onze kinderen naar hun toekomst, hun rol daarin en hun verantwoordelijkheid daarvoor. Wij helpen het kind uit te groeien tot een evenwichtig en volwaardig lid van de maatschappij. Lamoraal o.l.v. Michael de Graaf speelt de sterren van de hemel met o.a. De Hongaarse dans nr. 5, een bewerking van een oorspronke lijk door Brahms gecomponeerd muziekstuk. Maar er staan ook eigentijdse nummers op het pro gramma zoals Sorry van de alles- kunner Kyteman en Mr. Blue Sky van de Britse rockgroep Electric Light Orchestra. Kortom, alle ingre diënten om een ochtend muzikaal te genieten. Voor jong en oud! 6 janu ari 2019 om 11.30 uur in De Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen. LIMMEN - De start van het nieuwe jaar is alweer enige jaren voorbehouden aan muzi kanten die muziek spelen waar je zeer vrolijk van wordt. Dit geldt ook voor het jaar 2019. Limmen Cultuur heeft op vrij dag 18 januari 2019 Trio C tot de Derde uitgenodigd. Trio C tot de Derde laat zich inspi reren door klezmer-, balkan- en zigeunermuziek. Drie musici: Carel den Hertog (viool), Coos Lettink (accordeon) en Caspar Terra (kla rinet) vormen samen dit trio. Door hun ontembare drang tot improvi seren geven zij aan de traditionele melodieën vaak bijzondere, onver wachte wendingen en creëren zo een uniek nieuw geluid. Al impro viserend spelen zij niet alleen met elkaar, maar dagen zij elkaar ook uit. Daarnaast verleiden zij elkaar tot virtuositeit en lyrisch spel. Binnen deze kaders is er genoeg ruimte voor muzikale uitstapjes naar aangrenzende genres. Kom vrijdag 18 januari 2019 om 20.00 uur naar Cultureel Centrum Vredeburg, Dusseldorperweg 64 te Limmen, om te genieten, dan- sen en dromen met Trio C tot de Derde. Alle informatie voor dit con cert, prijzen en overige activiteiten kunt u vinden op de website www. limmencultuur.nl of bel 072 5053274. Trio C tot de Derde heeft een ontembare drang tot improviseren. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 11