Goede voornemens? Ga in twaalf weken fit 2019 in! Goede voornemens? Kom sporten bij Healthcenter Vennewater Diploma's zwembad Loos SPORT 15 Diploma A: Sienne Baart, Timur Bisschop, Hylke Camijn, Jaimy Dirkson, Phileine van Dongen, Teije de Geus, Hilde Jansen, Roos Molenaar, Lize Smit, Mylan Vos. Vliegende start voor HZV3 AV Trias presteert uitstekend bij kerstcross UITKIJKPOST 2 JANUARI 2019 Maak je goede voornemens waar bij Healthcenter Vennewater. Aangeleverde foto HEILOO - In het kader van goede voornemens staat bij veel Heilooërs meer sporten met stip op één. Onze verslaggever sprak met Hikmet Kusakci die Healthcenter Vennewater vorig jaar overnam. Hikmet vertelt: "Ons nieuwe concept slaat enorm aan: om de 5 weken krijgen onze sporters een meting van de gehele lichaamssa menstelling. Zo houden wij de vor deringen van onze sporters bij en werken we efficiënt naar de doel stelling toe, die ook daadwerkelijk wordt behaald. Alle Heilooërs met goede voornemens zijn van harte welkom bij ons." "Onze sporters zijn eigenlijk onze reclame," vertelt Hikmet. Mevrouw Kaandorp bijvoorbeeld, zij sport sinds twee jaar bij het Healthcenter en zit nu op haar streefgewicht: "Ik vind het heel prettig sporten hier, er is veel persoonlijke aandacht en goede begeleiding. Je merkt dat de medewerkers echte professionals zijn." Bij Healthcenter Vennewater sport je al vanaf 26,50 per maand, het lidmaatschap is maandelijks opzegbaar. Tot eind januari betaalt u geen inschrijfgeld en de eerste 59 aanmelders mogen de hele maand gratis sporten. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - Heb jij al meerdere jaren op rij het goede voorne men om het komende jaar echt fit te worden, maar is het dit jaar toch (weer) niet helemaal gelukt? Gun jezelf dan een gezond 2019 in twaalf weken! Kleine groepen In de privé personal trainingsstu dio van Dorssports verzorgen gecer tificeerde trainers Jeroen Brouwer en Nick Wolven al enkele maanden met veel succes personal training en trainingen voor kleine groepen van maximaal vier deelnemers. In deze 'Small Group Personal Trainingen' werk je in twaalf weken naar een realistisch doel. Daarbij krijg je veel persoonlijke aandacht van de trai ner. Samen sporten werkt natuurlijk ontzettend motiverend en de kosten zijn een stuk lager dan bij een-op eenbegeleiding. Meten is weten Naast wekelijks trainen in groeps verband, zetten we in een speciale app voor elke deelnemer een trai ningsschema op maat klaar. Zo kun nen we alle bewegingen heel gede tailleerd bijhouden. Dat doen we ook door middel van verschillende metingen in het programma; zowel aan het begin als tussentijds en aan het eind van de twaalf weken. Meten is tenslotte weten! Sportabonnement Mocht je met het programma gaan starten, investeer je 186,- per maand* in jezelf - bij een groepje van vier personen. Daar krijg je dan direct een all-in sportabonnement van ons bij. Dan kun je de rest van de maand onbeperkt meedoen aan alle groepslessen (inclusief boksen, yoga, spinning en veel meer), fitnes sen in de zaal en gebruikmaken van de kinderopvang, sauna en zonne bank. Als je in januari start, krijg je een fittest ter waarde van 75,- cadeau Topsporters Leuk detail: afgelopen maand is de privéstudio uitgebreid met de allernieuwste apparatuur van Technogym. Door het enorme scala aan mogelijkheden wordt trainen zo nog eens extra leuk. Ook diverse topsporters waaronder de zusjes De Witte maken inmiddels gebruik van de ruimte en appara tuur. Deelnemers aan het twaalf- wekenprogramma mogen uiteraard van al deze gloednieuwe apparatuur gebruikmaken. Mogelijkheden Hoef je niet per se deel te nemen aan het programma, maar wil je wel een keer van top tot teen geme ten worden en een fittest doen? Of de ruimte een keer los huren? Ook dat kan! Benieuwd naar alle moge lijkheden? Neem dan contact met ons op via info@dorssports.nl of bel naar 072 - 533 04 03. Tijdens een geheel gratis en vrijblijvende intake vertellen we je graag alles over het twaalfwekentraject en natuurlijk alle andere mogelijkheden die de ruimte biedt. HEILOO - Zaterdagmorgen 22 december werd er voor de laat ste keer in 2018 afgezwommen door de leerlingen van zwembad Loos, in zwembad De Hout in Alkmaar. De geslaagden zijn: Gefeliciteerd allemaal! Aangeleverde foto HEILOO - Na het kampioenschap afgelopen seizoen komen de dames van HZV3 dit jaar voor het eerst uit in de derde klasse. Aan de start werd ingezet op het linkerrijtje rond de winterstop. Het niveau zou immers hoger liggen, dus meteen voor de top 3 leek wat te ambitieus. Leek, want nadat de eerste wedstrijd met 1-13 gewonnen werd gingen de dames gewoon door waar ze vorig seizoen gebleven waren, winnen dus. Met 12 wedstrijden gespeeld zijn er slechts 2 verloren en mogen de dames zich zelfs winterkampioen noemen! Wel zijn ze realistisch voor de rest van het seizoen. Er zijn veel meer teams die stevige concurrentie bieden. Je komt teams tegen die gewoon echt goed klikken, die spelen duidelijk al jaren samen en ze hebben ook vaker een goede vaste keeper. Al die dingen gelden gelukkig ook voor HZV3. Uitspreken dat ze weer kampioen worden willen ze echter nog niet; een top 5-notering of stiekem die top 3, ja dat zou wel mooi zijn. HEILOO - Tijdens de kerstcross, traditioneel gehouden op Tweede Kerstdag in Opmeer, hebben Trias-atleten Max Rijs en Boet van Hove uitstekend gepresteerd. In een ijzersterk inter nationaal deelnemersveld werd Max Rijs keurig 6e. Deze kerst cross betekende tevens het Noord-Hollands crosskampioenschap waarop de Trias-atleet keurig 4e werd. Bij de pupillen t/m 11 jaar kwam Boet van Hove (rechts op de foto) tot een 3e plaats op het Noord-Hollands crosskampioenschap en een 4e plaats in het alge mene deelnemersveld. Het bijzondere van deze prestatie is dat Boet nog maar 10 jaar is en de atleetjes voor hem allemaal 1 jaar ouder zijn. Andere Trias-atleten die zich van voren lieten zien in Opmeer waren Peter Hopman, Marco Prins, Peter en Edward Appelman. Aangeleverde foto Wereldkampioen Nicole Weijling-Dissel test in het bijzijn van team Dorssports de gloednieuwe loopband uit. Aangeleverde foto Na veel zwemmen en een groot applaus mochten alle 23 leerlingen het felbegeerde A, B of C- diploma in ontvangst nemen. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. Diploma B: Jeroah Bouman, Gijs Broekhuis, Julia Dekker, Nan Dirkmaat, Laurens Hofstee, Gijs Meijerink, Maud Mossel, Cees Nap, Kodi Verkissen, Lilo Wiersema. Diploma C: Tippe Hanraads, Floris Meulenbroek, Luca Nijholt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15