Het griezel Hotel- "Griezelhotel menu" GRATIS HOEKSTRA Voor al je rijbewijzen StichtiNq Jeugdtheater Heiloo Jeugdtheater Heiloo pakt dit jaar uit met Het Griezel Hotel Trakteert in het voorstellingsweekend! Het tweede bolletje ijs op vertoon van de toegangskaart Kom langs voor het speciale 25,00 10,00 voor kids /A? K/OnnfCs Totaalopleider op het gebied van transport, logistiek, mobiliteit en veiligheid! De aanloop naar Het Griezel Hotel Volle zalen Speciaal arrangement kinderpartijtje BUNT KAUD U RIJOPLEIDINGEN CODE 95 NASCHOLING LOGISTIEKE OPLEIDINGEN OPLEIDING TAXI CHAUFFEUR HEFTRUCK Stichting Jeugdtheater Heiloo is een jeugdthe atergroep die regionale theatertalenten tus sen de 12 en 18 jaar de kans biedt zich met veel plezier te ontwikkelen op het gebied van acteren, dansen en zingen. Gedurende het jaar wordt er toegewerkt naar het voorstellingsweekend, dat al jaren in het eerste weekend van februari plaatsvindt. Uitgangspunt van SJTH is om elk jaar met een eigen geschreven, unieke voorstelling op de planken te verschijnen, inclusief bijpassende dans en zelfgeschreven muziek. De kostuums en het decor worden ontworpen en gemaakt door een toegewijd team van vrijwilligers. De voorbereiding begon al direct na 'Het Won derlijke Avontuur van Aboekier en Aboezier', de voorstelling van vorig jaar. Dit is namelijk het moment om nieuwe leden aan te trekken door middel van een auditieavond. Van maart tot eind juni is er elke vrijdagavond tijdens de repetitie een basis gelegd op het gebied van theater, dans en zang. Zo wordt er onder andere gewerkt aan het overbren gen van emotie, stemgebruik en houding. In de tussentijd gaat het artistieke team aan de slag met het bedenken van een verhaal en het schrijven van een script voor de nieuwe voorstelling. Dit jaar heeft dat geresulteerd in 'Het Griezel Hotel'. Voordat de leden daadwer kelijk aan de voorstelling gaan werken, vindt het jaarlijkse We-Gaan-Er-Weer-Tegen-Aan- Weekend plaats. In dit weekend slapen de leden met zijn allen in een grote tent, krijgen ze verschillende theaterworkshops en wordt het script uitgedeeld. En het spannendste van alles: de rolverdeling wordt bekendgemaakt. Van september tot aan begin december wordt er elke vrijdagavond gerepeteerd aan het stuk. Vanaf dan verplaatst de repetitie naar de zaterdagmiddag, zodat er langer gerepeteerd kan worden om alle puntjes op de i te zetten. Op 15 december is er een voor-generale re petitie gehouden in Theater De Beun, inclusief kostuums en decor, om de leden al even te laten ruiken aan het echte theaterleven. De trailer van de aankomende voorstelling, die is gemaakt bij de voor-generale, is te zien op onze website: www.sjth.nl. Al 30 jaar weet SJTH in het eerste weekend van februari met haar familievoorstellingen de zalen vol te krijgen. Het is een hele leuke kennismaking met het theater voor kinderen vanaf 4 jaar en bovendien een inspirerend cultureel uitje voor de hele familie; ook de ouders, opa's en oma's genieten met volle teugen mee. Je wordt voor de voorstelling geschminkt Gereserveerde plaatsen Limonade en iets lekkers Selfies met de spelers Na afloop een kijkje achter de schermen €10,- per persoon Kaartjes voor de voorstelling van zaterdag 15:15 uur of zondag 12:15 uur Reserveren via kaartverkoop@sjth.nl o.v.v. de gewenste voorstelling en het aantal plekken Groot nieuws! Er is een griezelvirus ontdekt dat gevaarlijk kan zijn voor mensen... Daarom moeten alle plekken worden gecheckt en schoongemaakt door het griezelbestrijdingsteam. Terwijl zij hard aan het werk zijn, zoeken de griezels van het land een veilige plek om te schuilen. Zij snappen er niets van, ze hebben toch niets misdaan? In een oud hotel komen ze samen en hebben ze het eigenlijk heel gezellig! Griezelig gezellig zelfs! Totdat er wordt aangebeld door een verdwaalde familie. Zou de schuilplaats van de griezels worden verklapt? En zijn ze eigenlijk wel zo eng als we misschien denken? Ga mee op avontuur met de griezels en kom kijken hoe het afloopt in: Het Griezel Hotel! Spannende familievoorstelling van Stichting Jeugdtheater Heiloo |V Al 30 jaar een begrip in Heiloo met volle zalen bij de jaarlijkse voorstellingen gespeeld T, door de talenten uit Heiloo en nabije omgeving Schitterende zelfgemaakte kostuums en decors Voor kinderen vanaf 4 jaar en heel gezellig met ouders en of opa en oma's Kinderpartijtje arrangementen kijk op www.sjth.nl Di iïnritinfl OPLEIDINGEN^ Pyrietstraat 4 E info@hoekstra.net 1812 SC Alkmaar I www.hoekstra.net T 072 564 2000 E Hoekstraopleidingen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 18