Een toost op Maarten van Roozendaal Nieuwjaarstoespraak Tien vragen aan Bezorger worden 3 van deze krant? Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Extra voorstelling: Op Maarten! Vervolg van de voorpagina: Nieuwjaarsconcert Harmonie Caecilia met Jeugdtheater Heiloo UITKIJKPOST 9 JANUARI 2019 HEILOO - Ruim vijf jaar na zijn dood is het tijd om leven en werk van Maarten van Roozendaal te bewonderen. Hij is er niet meer, maar zijn liedjes zullen natuurlijk eeuwig blijven bestaan. Bekend en minder bekend werk van deze veelzijdige liedkunste naar passeren de revue, uitgevoerd door mensen die hem na stonden. Een eerbetoon is het. Een toost. Op Maarten! Met Egon Kracht, Marcel de Groot, Jan-Paul Buijs, Paul de Munnik, Hans Sibbel, Wilko Sterke, Lucretia van der Vloot, Jeroen Zijlstra. De regie is in handen van Eva Bauknecht. Het wordt genie ten van Maartens werk! Maarten is geboren in Heiloo, dat terugkomt in zijn teksten. Zijn vader werkte als psychomotorisch therapeut bij de Willibrordusstichting. Het is dus niet meer dan logisch dat de pre mière van 'Op Maarten!' plaatsvindt in de Cultuurkoepel. De voorstelling vindt plaats op zondag 27 januari 2019. De middag voorstelling is reeds uitverkocht, voor de avondvoorstelling zijn nog kaarten beschikbaar. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten: €25,-. Wacht niet te lang met kaarten bestel len, ook deze voorstelling kan zomaar snel uitverkocht zijn. www. cultuurkoepelheiloo.nl. www.uitkijkpost.nl 0226333311 rqqj Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos j offset rotatiepers, de milieu- jt, y f "j vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Ook stond in december 2018 het thema verbinding centraal tijdens de verkiezing voor de ondernemers- en ondernemingsprijs. En laten we niet vergeten dat een mooi voorbeeld van het met elkaar naar verbinding zoeken en vinden de schaatsbaan was die de afgelopen weken op het Looplein heeft gestaan. Dit alles in goede samenwerking tussen een groot aantal ondernemers. Naast de ondernemers binnen ons dorp die een bijdrage hebben geleverd aan de zaken die in ons dorp gebeu ren zijn er ook de vele vrijwilligers die zich voor ons allemaal inzetten, en zo ook voor verbinding zorgen. Maar ook zeker ons respect verdie nen. De burgemeester sloot zijn toe spraak af, kijkend naar de foto met daarop de twee kleine handjes van zijn kleinzoons, met de woorden: "Dames en heren, als je dan nog eens naar deze kleine handjes kijkt die met elkaar zijn verbonden, dan legt dat toch ook een grote verplich ting op ons allemaal om ervoor te zorgen dat zij ook recht hebben op een mooie toekomst, op een mooi Heiloo! Die warmte, die verbinding, dat respect wens ik u, wens ik ons allen toe! Ik wens u, nogmaals, namens de gemeenteraad en het college van burgemeester en wet houders een gezond, gelukkig en voorspoedig 2019!!" Voor de volledige tekst van de toespraak van burgemeester Hans Romeyn verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www. heiloo.nl Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - Op zaterdagavond 12 januari 2019 geeft de Heilooër Harmonie Caecilia haar traditionele nieuwjaarsconcert in de Cultuurkoepel in samenwerking met Stichting Jeugdtheater Heiloo. Harmonie en Jeugdtheater voeren samen een aantal nummers op uit de musical 'Het Griezel Hotel'. Het Jeugdtheater brengt hieruit ook zelfstan dig enkele zang- en dansnummers. Een voorproefje dus van de complete musicaluitvoering in februari. Daarnaast verkent Caecilia verder de wereld van de fantasie met sfeervolle muziek van onder meer Grieg (Peer Gynt) en Kurt Weill. Ook kunt u luisteren naar het aanstekelijke Gulliver's Travels, een muzikaal reisverslag langs dwergen, reuzen en wonderlijke paarden. Dit alles onder leiding van dirigent Zoran Rosendahl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Aanvang zaterdag 12 januari om 20.15 uur. Locatie: Cultuurkoepel, Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. Toegangsprijs 12,50, donateurs 7,50, kinderen tot 12 jaar 2,50. Voorverkoop van kaarten bij Primera in Het Hoekstuk en VVV Heiloo aan de Olvendijk 2. Reserveren van kaarten via www.cultuurkoepelheiloo.nl en kaartverkoop@caecilia-heiloo.nl. Heilooër Harmonie Caecilia geeft 12 januari een nieuwjaarscon cert in de Cultuurkoepel. Foto: Aart Swolfs 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben in 1964 geboren op de Westerweg in Alkmaar waar ik tot mijn 22ste mijn jeugd heb doorgebracht. Daar kwam ik ook mijn huidige vrouw tegen die in Heiloo woonde. Na twee jaar samenwo nen hebben we daar een huis gekocht. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Mijn passie was altijd al bezig zijn met sport, na 25 jaar Alkmaarse Courant kreeg ik de mogelijkheid om een carrièreswitch te maken. Ik ben een hbo-studie gaan volgen bij Overloadworldwide en ben me gaan toespitsen op Personal Training/Medisch Fitness, daar ga ik nu mijn beroep van maken. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Mijn helaas overleden schoonvader. Een mooie, nuchtere, relative rende kerel waar ik hele fijne gesprekken mee kon voeren. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Het dag en nacht voetballen op het veldje bij het Nassauplein en op de schoolpleinen in de buurt. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Bij het Maalwater staat een bankje waar je een breed uitzicht hebt over de weilanden en de boerderijen richting Egmond aan Zee, in de zomer een absolute aanrader en ontstresser. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Eigenlijk nergens voor, ik heb te lang nachtdiensten moeten draaien. Ik ben blij dat ik momenteel weer een gewoon normaal ritme heb, dus laat mij maar liggen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Dat was het advies van twee kwieke oudere dames en dat was simpelweg: niet meer achterom kijken. Makkelijk gezegd, maar het werkt uitstekend. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik binnenkort mijn eigen bedrijf start als Personal Trainer. Nu ik bijna mijn studie heb afgerond sta ik te popelen om mensen fit en vitaal te coachen of pijnvrij te laten bewegen. Ik geloof dat iedereen een bepaalde prestatie levert, ik help waar nodig ook met het concreet maken van doelen. Ik kijk ernaar uit mensen te bege leiden en te kijken wat voor potentieel erin verscholen ligt. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Heiloo is een prachtige gemeente, mooi groen en dicht bij bos en strand, alleen dat ellendige spoor en de talloze bulten in de wijken, daar zijn we naar mijn mening wel een beetje in doorgeslagen. Het is niet realistisch maar daar zou ik graag wat aan doen. 10. De persoonlijke vraag van Kees Mol: 'We kennen elkaar als ouders van de Radboudschool en als supporter van Forresters en AZ. Na 25 jaar bij de Alkmaarse Courant gewerkt te hebben ben jij nu met een HBO-opleiding bij Overloadworldwide bezig. Kan je daar wat meer over vertellen en wat wil je hiermee bereiken?' Beste Kees, Overloadworldwide is een opleiding die alle aspecten bevat om op de juiste en verantwoorde manier training te geven. Jarenlang opgedane kennis bij diverse experts en een achtergrond als sportfysiotherapeut en krachttrainer bij het Nederlands Korps Mariniers vormen de basis van het Overload Certification Program. Overload biedt alles wat nodig is om je te kunnen onderscheiden in de wereld van de fysieke training. Overloadworldwide staat vooral bekend om het leveren van ongekende resultaten in zeer korte tijd. Binnenkort ga ik voor mezelf beginnen en kan ik deze kennis in de praktijk brengen. Ik geef de vragen door aan Nel van Beek. Mijn vraag is: 'Beste Nel, we kennen elkaar al heel wat jaren en ik weet dat je je ook al jaren inzet voor het Rode Kruis, zou je daar iets meer over willen vertellen?' De liedjes van Maarten zullen blijven bestaan. Foto: Jeanette Kempers

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3