*2 Gratis Koepel Keuze: Ed Struijlaart Rotary Heiloo presenteert film voor project Kanjanji 13-jarige Lies al dagen doodnerveus 'Kroniek van een landloper' 9 Het programma van de maand januari: Virtual Reality Geen ((itliujkptotontvangen? UITKIJKPOST 9 JANUARI 2019 Ed Struijlaart brengt een ode aan zijn gitaarhelden. Aangeleverde foto HEILOO - Bij de programmeurs van de Cultuurkoepel in Heiloo komen regelmatig juweeltjes langs die (nog) niet bekend zijn bij het grote publiek, maar die wel een breder publiek ver dienen en prachtig passen in de Koepelprogrammering. Onder het motto 'Koepel Keuze' brengt de Koepel daarom een serie gratis muziek-/theateroptre- dens, waarbij het publiek na het optreden mag betalen wat men het waard vond. Met het programma Aangenaam brengt Ed Struijlaart het beste uit zijn theaterprogram ma 'Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran' en eigen werk. Hij brengt een ode aan zijn gitaarhelden en stelt zichzelf de vraag: ben ik bereid alles op te geven voor de muziek? Ben ik een échte gitaarman? In 2010 verbrandt Ed Struijlaart alle schepen achter zich om zijn droom te volgen: volledig leven voor en van de muziek. Ed heeft twee albums uitgebracht: 'Head, Heart and Hands' en 'Closer Than Skin'. Van 3FM krijgt hij de titel 'Serious Talent' en hij wordt genomineerd voor een 3FM Award. Hij tourt in HEILOO - Rotary Club Heiloo ondersteunt het project Kanjanji met een avond biso- coop. In Theater De Beun wordt op 15 januari de film 'The Leisure Seeker' op 15 januari (aanvang 20.00 uur) en krijgt u een gratis drankje na afloop. Is samenwerking met verschil lende Rotary Clubs uit Nederland, Engeland en Duitsland brengt Rotary Club Heiloo geld bijeen om een middelbare school te realiseren voor aidswezen in Zambia. Eerder werd al succesvol een basisschool gerealiseerd voor deze weeskinde ren. Kaarten a €12,50 per stuk zijn te bestellen bij: Theater De Beun (Willibrordusweg 2 in Heiloo), Rozing Wonen Dromen (Westerweg 261 in Heiloo), Primera (Het Hoekstuk 4 in Heiloo), Via Rotary Club Heiloo (secretariaatrcheiloo@gmail.com) en telefonisch via 06-47033042. HEILOO - Kom op zaterdag 12 januari naar Bibliotheek Heiloo en ervaar de bijzondere mogelijkheden van Virtual Reality. Een ritje in een acht baan, wandelen door een natuurgebied of racen als Max Verstappen: het kan allemaal. Van 10.00 tot 14.00 uur kunnen bezoekers korte filmpjes kijken met een VR-bril, die het gevoel geeft dat je wat je ziet echt ervaart. Toegang vrij, aanmelden vooraf niet nodig. het voorprogramma van BL0F en is meerdere malen te gast bij DWDD. In 2016 brengt Ed losse singles uit. 'Tricks Up My Sleeve' en 'Like December' worden beide NPO Radio 2 Topsong en 'Made of Stars' (een duet met Lisa Lois) wordt 'Moet je Horen' plaat op 100% NL. Daarnaast is hij actief als song writer voor anderen. Hij schreef samen met Peter Slager (BL0F) de titeltrack voor de bioscoophit van 2017 'Weg Van Jou' en alle muziek voor de musical SOOF. Begin 2018 brengt hij 'Make It On Your Own' uit. Deze single verzamelde op Spotify bijna 1,5 miljoen streams en stond op de playlist bij Radio 1, 2 en 5. In het najaar van 2018 stond Ed in de theaters met zijn program ma 'Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran'. Vrijdag 18 januari 2019, om 20.15 uur in de Cultuurkoepel in Heiloo. Entree gratis. Omdat de Koepel graag wil weten met hoe veel publiek zij rekening moet houden, wordt verzocht plaat sen te reserveren via de website: www.cultuurkoepelheiloo.nl. Reserveringskosten: 1,-. HEILOO - Zaterdag 5 januari was een spannende dag voor dertienjarige Lies Hoogland. Was haar haar lang genoeg of moest het nog even doorgroei en? Lies is namelijk erg begaan met kinderen zonder haar en wilde daarom graag haar haar doneren. Al weken liep Lies met het idee rond om haar haar af te laten knip pen en te doneren aan Stichting Haarwensen. Deze stichting schenkt al meer dan 10 jaar haarwerken aan kinderen tot en met 18 jaar die, door medische behandelingen of een andere vorm van alopecia (kaal hoofdigheid), hun eigen haar ver liezen. Samen met moeder Janneke en broer Jeppe kwam Lies zater dag naar kapsalon NR78 in Heiloo om te laten meten of haar haar lang genoeg was. Kapster Carmen Sanders kon Lies geruststellen, het haar was lang genoeg! Een trotse, maar doodnerveuze Lies liet gewillig de schaar in haar haar zetten door Carmen. Daarna zorgde Carmen ervoor dat Lies met een geheel nieuw kapsel de salon verliet. En Lies? Die wilde zo snel mogelijk naar huis om zoveel mogelijk mensen op te bellen om te vertellen en te laten zien hoe de nieuwe Lies eruitziet. Natuurlijk ver telt zij dan ook dat haar eigen wens om haar haar te kunnen doneren in vervulling is gegaan. Gelukkig wilde zij nog wel een reactie kwijt op de vraag hoe ze haar haar nu vond. "Leuk, heel erg leuk," aldus een trot se Lies. Tekst: Yvonne van Stiphout Lies Hoogland met haar nieuwe kapsel, en kapster Carmen Sanders. Foto: STiP Fotografie HEILOO - Binnenkort ver schijnt de derde roman van de schrijvende postbode in Heiloo: Herman Burger. Het verhaal speelt zich af in Colombia en gaat over de levens loop van Damaso, een zwerver die moet ziet te overleven in de jungle van beton in Bogota tussen acht mil joen andere stadsgenoten in. Juan is één van hen en hij ontfermt zich over hem, biedt een luisterend oor en raakt steeds meer in de ban van het boeiende verleden van Damaso. Hij ziet niet langer een in lompen gehulde vagebond, maar een man met een passioneel verhaal. De fas cinatie van Juan kent bijna geen grenzen, maar of dat betekent dat het verhaal een goede afloop gaat krijgen, is nog maar zeer de vraag. Belangstellenden kunnen inte kenen op deze vlot geschreven en uiterst interessante roman a 15 euro per exemplaar via: hermanburger60@gmail.com. Herman presenteert en signeert de roman op vrijdag 25 januari tus sen 15.00 en 17.00 uur bij Herberg Jan, Kennemerstraatweg Heiloo. 97 te Aangeleverde foto Bel donderdag tot 12.00 uur: 0226 33 10 20 (rodi verspreiding bv) kijk ook op www.uitkijkpost.nl ga naar: www.uitkijkpost.nl/klacht Hier vindt u een lijst van adressen waar u de Uitkijkpost kan ophalen Spiritualiteit en Geloofsverdieping Woensdag 9 januari t/m 6 maart: Expositie 'De Schepping' van Marga Jelles; Wiüibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo Dinsdag 22 januari: 'Renaissance in Venetië' over de schilderkunst van 'de nieuwe tijd' o.l.v. dhr. Cees Tromp; 20.00 uur, Wiüibrordushuis, Westerweg 267, Heiloo 3,-) Donderdag 24 januari: 'Zin in film', 1e van 4 films over schuld, vergeving en verzoening, met inleiding en begeleiding door ds. Edward Kooiman; 19.30 uur, Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo 4,-) Zondag 27 januari: Bach Cantate 'Alles nur nach Gottes willen' door Collegium Vocale Camerata, m.m.v. ds. Pieter van der Woel; 16.00 uur in de Witte Kerk, Heerenweg 32, Heiloo (collecte) Donderdag 31 januari: 'Hou me vast laat me gaan' door muziek en poë- ziegroep Achterom; 20.00 uur, Ter Coulsterkerk, Holleweg 111, Heiloo (collecte na afloop) Nadere informatie op www.ronddewaterput.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9