Egmond Flink bikkelen tijdens sportweekend Fashion Outlet start met leegverkoop Johnny Cash by Def Americans en Cold Turkey REGIO/SPORT 13 Live in de Vriendschap in Akersloot: Mevrouw Graaman gelukkige prijswinnaar UITKIJKPOST 16 JANUARI 2019 AKERSLOOT - Akersloot zal zaterdag 16 februari weer een hoogtepunt beleven met een optreden van de Def Americans in de zaal van de Vriendschap. Meer dan een halve eeuw na de eerste hits van Johnny Cash weten deze Eindhovenaren de swing, sfeer en rebellie van een optreden van deze legendarische Amerikaanse outlaw verbluffend goed te raken. De songs die 'The Man In Black' zelf met zoveel liefde en bevlogenheid wist te brengen worden nieuw leven ingeblazen door Def Americans' Johnny Cash Tribute. De band scha kelt moeiteloos tussen de rebel lie van de Folsom Prison en San Quentin albums, Sun Recordings rockabillykrakers en het vuur en de broosheid van de comebackalbums uit de American Recordings-reeks. Het definitieve 'seal of approval' werd afgegeven in 2013 toen de band werd benaderd om Johnny's jongere broer Tommy Cash te begeleiden tijdens zijn concerten in Nederland. Het moment dat de grote liefde in Johnny's leven, June Carter Cash, zich bij hem op het podium voegde was altijd heel bij zonder. En zo is het ook bij een show van Def Americans; wanneer Kim 'Carter' Wolterink zich bij het gezelschap voegt, gaat het broei en. Samen met de zaal wordt de CASTRICUM - Fashion Outlet Castricum in winkelcentrum Geesterduin, voorheen Blue World Kids, start met de giganti sche leegverkoop. Dames-, heren- en kinderkleding van bekende merken wordt vanaf nu verkocht met stapelkorting. Dit houdt in dat u bij één artikel 50% korting ontvangt. Bij twee artikelen 60% korting en bij drie of meer arti kelen 70% over alle artikelen! U mag de dames-, heren- en kindercollec ties gewoon door elkaar mixen. De EGMOND AAN ZEE - Het was hard werken voor de deelne mers aan de strandrace AGU Egmond-Pier-Egmond en de NN Egmond Halve Marathon die afgelopen weekend beide plaats vonden. AGU Egmond-Pier-Egmond De fietsers beten zaterdag 12 januari het spits af. De 21e editie van deze populaire strandrace was een zware race waarin de deelne mers niet alleen het gevecht aan gingen met elkaar, maar ook met de harde zuidwestenwind. In een tijd van 1.07,30 was de Belg Timothy Dupont uiteindelijk de snelste na een spannende eindsprint op de boulevard. Bij de vrouwen won Rozanne Slik met een tijd van 01.16,48. NN Egmond Halve Marathon Ook de deelnemers aan de halve marathon hadden zondag te maken met de harde wind. Aan de strijd om het eremetaal deden de Nederlandse lopers niet mee. Voor de derde keer ging de winst naar de Ethiopiër Ayele Abshero in een show haast in hogere sferen beslo ten met de beste June en Johnny songs. Naast het optreden van Def Americans krijgen we een topper op het podium van de Vriendschap, namelijk de Noord-Hollandse top- formatie Cold Turkey, winnaar van de Grote Popprijs van Nederland en zeer succesvol de laatste jaren. kortingen lopen dus behoorlijk op. Als je normaal bijvoorbeeld voor 60 euro koopt, ben je nu voor drie arti kelen in totaal maar 18 euro kwijt! Dus profiteer volop van dit giganti sche voordeel. Ook is er op dit moment volop keuze in dames- en heren jeans van bekende merken. De outlet was een tijdelijk concept en zal medio februari plaatsmaken voor de nieu we winkel van Bert en Vanessa van Blue World. Hoe en wat zal tegen die tijd kenbaar worden gemaakt! tijd van 1.04,57. Bij de vrouwen won Haven Hailu, eveneens afkomstig uit Ethiopië, in een tijd van 1.14,51. Goed doel PWN was dit jaar als goed doel verbonden aan de NN Egmond Halve Marathon. Alle deelnemers konden tijdens hun inschrijving een donatie doen aan de organisatie, die zich inzet voor het behoud van bijen en andere bestuivers in het duin gebied. Hiermee werd een record bedrag van maar liefst 18.023,50 De zaal van de Vriendschap, Kerklaan 18 in Akersloot is geopend vanaf 20.00 uur. Aanvang muziek 21.00 uur. Entree 12,50. Kaarten online reserveren via ikbenaanwezig.nl, telefonisch 0251-312866 of via WhatsApp: 06-51387333. Ontspanning en plezier in huis! EGMOND-BINNEN - In het Maandagochtendcafé van 21 janu ari 2019 is creatief-integratief kin dertherapeut Judith van der Meer te gast. Ze vertelt over haar werk in haar eigen praktijk. Daarbij is het thema 'positief opvoeden': hoe kan je met een open en nieuwsgierige blik contact maken en in contact blijven met je kind om meer humor, ontspanning, plezier en minder strijd in huis te hebben. Benieuwd? U bent van harte welkom op maandag 21 januari van 10.30 tot 12.00 uur in Dorpshuis De Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen. Koffie/thee: 1 euro; de lezing/workshop is gratis! opgehaald. Ondanks de gure weers omstandigheden tijdens het week end, was het publiek op beide dagen goed vertegenwoordigd om de deel nemers aan te moedigen. Editie 2020 De volgende edities van de AGU Egmond-Pier-Egmond en de NN Egmond Halve Marathon vinden plaats op respectievelijk zaterdag 11 en zondag 12 januari 2020. De inschrijving gaat begin augustus van start. Ik ben in een gespreid bedje te rechtgekomen. Er lopen al veel mooie projecten in Heiloo, zoals Sporthero, een project voor kinderen met (drei gend) overgewicht, en Fit&Vitaal, waarbij 60+'ers in 8 weken ken nismaken met het sportaanbod in de gemeente. Ook Sport@School draait al jaren uitstekend door de bijdrage van de Rotary Heiloo, die opgehaald wordt tijdens de pCc Maalwater run. In de voorjaarsvakantie staat er bovendien weer een groot Sportspektakel op de planning voor kinderen van 6 tot 12 jaar. Daarnaast krijg ik de vrijheid om nieuwe activiteiten op te zetten. In februari starten we bijvoorbeeld met ouderwets gymmen voor vol wassenen, waarbij we teruggaan naar onze schooltijd met onder andere apenkooi, trefbal en boer en kwajongens. Voor een Buurtsport- coach is samenwer king erg belangrijk. Alleen ga je sneller, samen kom je verder. Daarom was ik erg blij om te lezen over de samenwerking tussen de Foresters en HZV het Vennewa- ter. Door gebruik te maken van elkaars sterke punten, kunnen er mooie dingen ontstaan. Het zaal voetbaltoernooi voor de jeugd in de kerstvakantie was in ieder ge val erg geslaagd. Ik hoop het komende jaar mee te helpen om meer van dit soort sa menwerkingen op te zetten, zodat de sportaanbieders een impuls krijgen en de inwoners nóg meer keuze hebben om te sporten en te bewegen. Het zou natuurlijk mooi zijn als u zelf aangeeft welke sporten u graag wil doen. Daarover hoort u later meer... De fietsers gingen zaterdag ook de strijd aan met de harde wind. Foto: Rob Glas ALKMAAR - Mevrouw Graaman was een van de gelukkige prijs winnaars van de wedstrijd in Uitkijkpost van 12 december 2018. Vorige week verzilverde zij haar prijs. Blij ging ze met een R.J. dames short naar huis, beschikbaar gesteld door ISIS Bodyfashion uit Alkmaar. Aangeleverde foto "De mooiste baan van Heiloo" noemde mijn voorgangster Pascale de Hoogh het. Inmiddels mag ik mezelf al vier maanden Buurt- sportcoach Heiloo noemen en denk ik nog steeds dat ze gelijk heeft. In deze column probeer ik een inkijkje te geven in het werk van de Buurtsportcoach. x. Def Americans weet de swing, sfeer en rebellie van de legendari sche Johnny Cash goed te raken. Aangeleverde foto Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via 06-28493955, of via b.ploeger@alkmaarsport.nl. U kunt ook altijd even langskomen bij mijn sportspreekuur, op dinsdagochtend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13