Bij een online boeking via de website een lunch bij restaurant De Kamer I MAKE-UP permanente make-up specialist Heiloo ergert zich het meest aan hondenpoep mJ BEDRIJF BELICHT thetravelclubheiloo.nl Het hele jaar strakke lijnen bij Workshop Babymassage - 31 januari 2019 19.30 uur 2 februari 7Q19 10.00 tot13.00 uur mavo-havo-vwo tto op alle niveaus UITKIJKPOST 23 JANUARI 2019 HEILOO - De drukste boe- kingsdagen van het jaar zijn aangebroken! "Vakantiegangers willen zo min mogelijk gedoe. Met een pakketreis ben je meteen klaar: alles zit erbij en je staat niet voor onvoorziene kos ten," zegt Esra Berger - van Hemert van The Travel Club in Heiloo. "Mijn gloednieuwe website is nu online en bijna alle grote reisorganisaties hebben hun aanbod hierin verwerkt. Het grote voordeel is dat er ook veel Duitse reisorganisaties in geladen zijn en daardoor is het mogelijk dat de totaalprijs lager uitpakt dan een reis van bijvoorbeeld TUI." Wil je al het online aanbod samen zien in een handig overzicht? Naast TUI, Neckermann en Corendon ook het aanbod van voordelige Duitse reisorganisaties bekijken? De goed koopste aanbieder komt automa tisch naar voren, verschillende web sites afstruinen is niet meer nodig! Actie: bij een online boeking via de website een lunch bij restaurant De Kamer cadeau! Lunch voor twee personen bij boeking via de website met minimale reissom van 775,-. Actie alleen geldig bij The Travel Club Heiloo tot 1 maart 2019. Linda aan het werk in haar salon. Foto: Margreeth Anema Heiloo: (shop in shop) Schoonheidsstudio 072 Kennemerstraatweg 125 A Heiloo Castricum: (shop in shop) Cosmo Hairstyling Bakkerspleintje 24 Castricum T: 06-46166024 www.imake-up.nl/ info@imake-up.nl Fb: @imakeuppmu/ Insta: imakeup.pmu Na de feestdagen gaan de meeste mensen weer even tijd voor zichzelf nemen. Wat zijn uw goede voornemens? Frequenter sporten, een paar kilo's afslanken, iedere ochtend wat baantjes trekken in het zwembad of misschien eens wat vaker naar de sauna? Na dit soort activiteiten hangt uw oogmake-up vaak op uw lippen, dit is vast herkenbaar voor vele dames onder ons. Als u dan toch van plan bent drie keer per week te gaan sporten, waarom over weegt u dan niet even bij Linda van Wolferen langs te gaan, permanente make- upspecialist van I MAKE-UP? Linda: "Permanente make-up is niet alleen handig voor sporters maar ook voor mensen die niet zo goed meer zien, mensen met een ziekte als alopecia en mensen die geen vaste hand meer hebben om uiteen lopende redenen." Nagenoeg pijnloos Permanente eyeliner blijft twee tot zes jaar zitten, een permanent liplijntje onge veer twee jaar en bij de wenkbrauwen gaat de permanente make-up één tot twee jaar mee. In drie behandelingen die gemiddeld 1,5 uur duren wordt de make-up aangebracht: in de eerste behandeling wordt de basis gezet, in de behandelin gen die daarop volgen kan er extra pigment worden aangebracht (de kleur wordt namelijk opgebouwd) of er wordt juist licht gecorrigeerd of verwijderd. "Een nieuwe cliënt adviseer ik drie afspraken, dan weet je zeker dat je er goed uitziet en heb je langer plezier van je permanente make-up, op deze manier krijg je het beste resultaat", aldus Linda. Bij het aanbrengen wordt er gebruikgemaakt van goedgekeurde transparante pigmenten, die worden met een soort tatoeageapparaat aangebracht in de leder huid. De behandelingen zijn nagenoeg pijnloos, mede door de verzachtende crème die Linda van tevoren aanbrengt. Na de behandeling adviseert Linda de zon te vermijden gedurende 14 dagen, daarom is het nu het juiste moment om uw behandelingen in te plannen. Dan bent u straks zomerklaar en ligt u perfect in de make-up op het strand. Natuurlijke looks Na negen jaar een kantoorbaan te hebben gehad wilde Linda iets anders. "Ik neigde altijd al naar schoonheidsspecialiste, iedereen vond dat ook echt iets voor mij," vertelt ze. Maar Linda wilde zich meer specialiseren op één vakgebied, zo kwam ze uit bij permanente make-up. "Ik wil graag iets voor iemand beteke nen, mensen mooier maken, daar word ik echt heel gelukkig van," vertelt Linda in haar lichte salon aan de Kennemerstraatweg. Linda neemt écht de tijd voor haar cliënten, ze gaat altijd voor het beste resultaat en geeft haar cliënten eer lijk advies: "Ik ga graag voor de natuurlijke looks, aan blokwenkbrauwen bij een meisje van 20 begin ik niet, dan adviseer ik haar om er maar beter vanaf te zien." Voor verdere informatie en de kosten van een behandeling kunt u de website van Linda bezoeken. (Linda is lid van de NSGP, het keurmerk voor de betere PMUspecialisten). Tekst: Margreeth Anema HEILOO - Ruim 300 inwoners hebben afgelopen tijd de enquê te 'kleine ergernissen' van de gemeente ingevuld. De gemeen te wilde hiermee graag inzicht krijgen in de meest voorkomen de alledaagse ergernissen in de openbare ruimte. Uit de resultaten is een top drie naar voren gekomen. Met stip op één staat 'hondenpoep', gevolgd door 'fout parkeren' en op num- HEILOO - Je bent net mama of papa geworden. Wat is er nu fijner dan op een leuke manier met je baby bezig te zijn. Babymassage is een ervaring voor jou als ouder en voor je baby. De aanrakingen zorgen voor ontspanning en rust. En je leert de lichaamstaal van je baby ook beter begrijpen. Het geven van babymassage is vooral erg leuk. Tijdens deze workshop wordt een korte uitleg gegeven over baby massage, de verschillende mas sagetechnieken en de effecten ervan. Je kunt het geleerde direct toepassen op je baby, onder bege leiding van kinderfysiotherapeut Linda Andriessen-Nelissen. Donderdag 31 januari, 10.30 - 12.00 uur in Bibliotheek Heiloo. De toegang is vrij, opgave vooraf via www.bibliotheekheiloo.nl. mer drie 'rommel op straat'. De enquête is ook in Bergen, Castricum en Uitgeest gehouden. Hier kwam dezelfde top drie uit. De gemeente zet in samenwer king met de politie al in op deze drie problemen. Er zijn regels en er wordt gecontroleerd, gehandhaafd en opgeruimd. De gemeente hoopt ook op samenwerking met u als inwoner; spreek elkaar aan als u een probleem signaleert. Bewoners, ondernemers, organisaties en gemeente: de buurt, dat is iedereen samen! De gemeente gaat concrete en effectieve oplossingen zoeken voor de top drie ergernissen. Zij krijgen ook speciale aandacht in het handhavingsbeleid dat in 2019 door het college wordt vastgesteld. De gemeente is erg blij met de bereid heid van de inwoners om de enquê te in te vullen en wil iedereen die de moeite daarvoor heeft genomen bedanken. ADVERTENTIE Aangeleverde foto In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De drukste boekingsdagen van het jaar zijn aangebroken voor Esra. Aangeleverde foto wijs Kennemerli Stichting Voortgezet Onderwijs Kennemerland De Bloemen 65, 1902 GT Castricum

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5