Diploma's zwembad Loos Egmond Wandel Marathon een succes Bandexamens Dojo 't Loo Red jezelf-brevetten Zwembad Loos AV Trias bijzonder sterk t| SPORT 17 i\\\ fill disch zien. Zondag was de lucht grijs en viel er van tijd tot tijd een buitje. Dat mocht overigens de pret niet drukken, sporthal De Watertoren was twee dagen het decor van uit zinnige gezelligheid. De livemuziek stond lang aan waardoor dansende en roeiende wandelaars overal te zien waren. Ür (A -IM v.C - UITKIJKPOST 30 JANUARI 2019 HEILOO - Afgelopen weekend op 26 januari stonden de kinde ren van zwembad Loos klaar om hun diploma te halen. Gekleed in een lange broek, lang shirt, waterschoenen en sommige ook in regenjas! Na een groot applaus mochten de volgende leerlingen hun diploma in ont vangst nemen: Diploma A: Sarah Mogge, Vaita Punt, Méabh van den Brug, David van der Woel, Nina Tam, Hassan Al-Rikabi, Luuk Edelman, Sanne de Winter en Milou den Engelsen. Diploma B: Jalize van der Heijde, Lianne van Nieuwmegen, Femke van Nieuwmegen, Sam van den Akker, Elise Radema, Liz van Schagen, Chavin Gurdji, Ties Versteeg, Anna Engels, Miya Kavasoglu, Tom van der Mooren, Xavi van Zelst en Ermias Fresenay Seltene. Diploma C: Timo Smit, Florijne Geldermans en Nina Prazsky. En nog meer toppers! Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Op zater dag 26 en zondag 27 januari genoten 14.000 wandelaars van de prachtige natuur in de omgeving Egmond aan Zee. Gedurende twee dagen liepen de wandelaars over 10,5 of 21,1 km langs het Noordzeestrand en door het Noordhollands Duinreservaat. De weersvoorspellingen in de aanloop van het evenement waren niet al te gunstig, maar vooral de deelnemers op zaterdag hebben genoten van prachtig wandelweer, het zonnetje liet zich zelfs spora- Duurzaamheid is al jaren een belangrijke pijler van Le Champion. Tijdens de Egmond Wandel Marathon tegen reuma zijn daar grote, nieuwe stappen in gezet. Deelnemers zijn opgeroepen zwerf afval mee te nemen van het strand en uit de duinen en dit in te leveren bij de finishlocatie. De wandelaars hebben daar goed gehoor aan gege ven; honderden deelnemers zijn langsgegaan bij de stand van Gejut in de sporthal voor informatie of om zwerfafval in te leveren. Gejut is een partij die van gejut materiaal (strandafval) kunstwerken maakt om aandacht te vragen voor milieu vervuiling. Verder had de organisa tie verschillende watertappunten op de route geplaatst waar wandelaars hun bidons konden vullen. In totaal is er maar liefst 17.714 euro opgehaald voor het goede doel: reuma. HEILOO - Zondag 27 januari was het weer tijd voor de band examens van de judoka's van Dojo 't Loo. Vooraf hadden alle judoka's hard geoefend tijdens de extra trainingen om alle technieken zo goed moge lijk te laten zien aan de examinato ren en het publiek. Met succes want ondanks de zenuwen bij sommigen, zijn alle judoka's geslaagd voor hun volgende band! Voor de gele band zijn Lima Veltman, Julia van der Kooi, Roy Schuit, Joep Groeneveld, Liselot Teerhuis, Thijs Olyrhook Molenaar en Sep Dekker geslaagd. Jorne Reitsma, Sebastian Haasnoot, Kami Dekker, Zep Bruijn en Victor Hogeveen mochten een oranje band omknopen. Wesley Slootweg (A-judo), Jayden Campagne, Wobbe Kruize, Celine Kleijmeer en May Witjes haalden hun groene band en voor blauw zijn Lex Gast en Björn Krom geslaagd. Iedereen van harte gefeliciteerd album op www.dojotloo.nl voor met de nieuwe band! Zie het foto- meer foto's. De judoka's zijn supertrots op hun nieuwe band. Foto: Fred Stevenson HEILOO - Op woensdagochtend 23 januari was het al vroeg druk bij Zwembad Loos. Twee groe pen kinderen stonden klaar voor hun 'Red jezelf"-brevet. Gekleed in een T-shirt, korte broek en waterschoenen spron gen ze in het water om hun kun sten te laten zien. De geslaagden zijn: Iman Qudosi, Floris Osinga, Marlou Apeldoorn, Tess de Waard, Elia Ouwekerk, Damian de Vries, Isa Glorie, Eline Bos, Juul Spelt, Felix Weteling, Daan Vader, Sebastiaan Beentjes, Sanne Winter, Anne Littooy, Jesper Kits, Christian Koopman, Leon Mahr, Cato de Bruijne, Teun Wernsen, Kick Vijzelaar, Door de With, Sarah Attwell, Alle Heijna, Joris Westerman, Alexander Dorenbos, Koen Levering, Ivy Wijker, Lars Jari Stubbe, Anouk Zwart, Yonas Fresenay Seltene, Marijn Hoff, Jack Kleverlaan, Madelief Delhaas, Julia Lambrechts, Janne Zwemmer, Cato Klijn, Mara Lenderink, Amélie Visser, Elias Fresenay Seltene, en Sophie Bakker. Jong en oud liep afgelopen weekend de Wandel Marathon. Foto: Vincent van den Boogaard HEILOO - Trias-atlete Lisanne de Witte is haar indoorseizoen uitstekend begonnen. Tijdens internationale atletiekwedstrij den in Wenen liep ze de 400 meter in 52.66 seconden. Dit is ruim onder de limiet van 53.10 voor de EK indoor in Glasgow. Haar trainingsmaatjes deden het eveneens uitstekend. In Apeldoorn tijdens de Nationale PEC indoor wonnen Dave Wesselink, Nienke Maddderom en Stan Nijhuis met persoonlijke records hun onder deel. Dave Wesselink won de 60 meter horden bij de mannen in een tijd van 8.10 seconden. B junior Nienke Madderom deed dit onder deel in 8.62 seconden en A junior Stan Nijhuis evenaarde het clubre cord van zijn trainer Sven Ootjers van Trias bij de mannen met 2.10 meter. Tevens is deze prestatie een van de beste ooit geleverd door een A junior in Nederland. Jay Beelen verbeterde bij de A junioren in de serie 60 meter horden zijn persoon lijk record met 8.11. Helaas moest hij zich door een klein pijntje terug trekken. Owen Westerhout, die tot afgelopen weekend de snelste tijd van Nederland had gelopen op de 400 meter in 50.08 seconden, wist deze prestatie niet te verbeteren en liep dit keer 50.68 seconden. I P Wat hebben ze allemaal goed gezwommen! Aangeleverde foto Allemaal toppers! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17