Tien vragen aan... Karsu tovert Cultuurkoepel om in bruisende Turkse nachtclub Wereldwinkel Heiloo doneert 2500 euro Bezorger worden tw1' Bfi 3 van deze krant? W J Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! W UITKIJKPOST 30 JANUARI 2019 www.uitkijkpost.nl 0226 333311 roDI HEILOO - Fijnbesnaard, fijngestemd en bloedmooi. Wereldmuziek 2.0: geen geschie denisles en hokjesdenken, maar een vrolijke clash van culturen, ideeën en stijlen in een licht klassiek jasje. Na onder andere Carnegie Hall, De Wereld Draait Door en RTL Late Night, tovert ze nu de Cultuurkoepel Heiloo om in een van de bruisende nachtclubs van Istanbul. Galajurk en glitterschoenen aan en kom dan sen en genieten van haar program ma Play my strings. Karsu vormt samen met drie geweldige muzikan- tes: een celliste uit Barcelona, een violiste uit Ankara en een altvioliste uit Delft, een bont, maar vooral een ontzettend muzikaal gezelschap. Een feest om mee te maken. Vier sprankelende meiden met inhoud. Van haar eerste eigen Turkse lied tot Usher met een reggae-vibe, van een prachtige ballad tot de meest flamboyante Turkse klassieker, alles zit erin. Karsu - Play my strings, zater dag 9 februari in de Cultuurkoepel. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten: 19,50 via www.cultuurkoepelheiloo.nl of in de Verhalenkamer op Landgoed Willibrordus in Heiloo. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in 1975 in het Elizabethziekenhuis te Alkmaar. Als kind woonde ik in Vredenoord waar ik mijn jeugd heb doorgebracht. Nu woon ik in het hart van Heiloo en ben dankbaar dat ik hier nog steeds mag wonen. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Mooie vraag die op het juiste moment komt. Hobby is eigenlijk niet het goede woord. Ik zou het nu omschrijven als de uitspraak van Steve Jobs: "What makes your heart sing". Vanuit mijn hart ben ik nu mijn eigen bedrijf aan het creëren. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Jay Shetty. Een monnik die zijn leven totaal heeft omgegooid en al zijn kennis en ervaringen nu deelt met de hele wereld. Ooit werd hem verteld: Wie zit er nou op jouw verhalen te wachten? Nu heeft hij 20 miljoen volgers en inspireert hij miljoenen mensen met zijn prachtige filmpjes. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Mijn kindertijd in Vredenoord waar veel vriendinnen woonden en we dagelijks buiten te vinden waren. En het mooie is, ik ben nog steeds met een aantal van hen bevriend. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Het Heilooërbos. Hier breng ik veel tijd door met onze hond. Het is heerlijk om daar te lopen en mijn hoofd te legen. En zo waardevol dat we dit in het dorp hebben. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Grappig, deze vraag stel ik vaak aan mijn kinderen en de antwoorden gaan dan vaak over eten, haha. Nu ik deze vraag echt op papier zie staan is het toch anders. Voor een onverwachts tripje naar Ibiza stap ik graag midden in de nacht mijn bed uit. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Blijf altijd jezelf! Alleen wist ik toen nog niet wie ik zelf was. Ik trok mij vooral aan wat anderen van mij vonden. Het was een kunst om uit te zoeken wie ik zelf was. Ik heb te vaak onbewust op andermans paden gelopen. Nu loop ik op mijn eigen pad. Dus ben ik iedere dag mijzelf. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik sinds een aantal maanden mijn eigen bedrijf aan het opbouwen ben en als onderdeel daarvan een deel van mijn leven op Instagram en Facebook (vierjouwleven.nu) laat zien om daar andere mensen mee te inspireren. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou in gesprek gaan met de projectontwikkelaars om een oplossing te bedenken voor de lege panden rondom 't Loo. Hoe tof zou het zijn als mensen de ruimte zouden kunnen krijgen om hun verlangens te volgen en een start zouden kunnen maken in deze lege panden. 10. De persoonlijke vraag van Corien Elzenga Schoof: "Je was het bekende gezicht van Herberg Jan in Heiloo. Nu ben je begonnen met je eigen project om mensen in te laten zien dat ze het leven moeten vieren door te doen waar zij gelukkig van worden. Kun je wat meer vertellen over je bedrijf VierJouwLeven.nu?" Mijn hart gaat aan van beleven, inspireren en motiveren. Alles om mensen in hun eigen kracht te zetten. Ik wil mensen hun eigen authen tieke IK laten ontdekken. Alles zit al in je. Je hebt het alleen zelf uit te pakken. Ga DOEN waar je vlam van aan gaat. Durf volop in het leven te gaan staan en je verlangens te volgen. Laat je niet tegenhouden door dat stemmetje in je hoofd dat zegt dat je iets niet kunt. Ik organiseer nu belevingslunches en binnenkort een belevingsdag om je uit je comfortzone te halen en een eerste stap te zetten om echt je verlangens te gaan volgen. Ik geloof dat iedereen uniek is en dat iedereen zijn eigen superpower heeft. En dat de wereld ook op jou zit te wachten. Ik geef de 10 vragen door aan Inge Langedijk. Mijn vraag is: "Inge, jij hebt al jaren een superleuke woonwinkel Twin Arts Life style in het oude centrum van Alkmaar. Heb je ooit overwogen om ook een vestiging in Heiloo te gaan beginnen?" Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Net zoals elk jaar doneert Wereldwinkel Heiloo, de Fairtrade Cadeauwinkel, een deel van de opbrengsten van 2018 aan diverse goede doelen. In totaal wordt er 2500 euro verdeeld. Per jaar wordt bepaald aan welke organisaties wordt gedoneerd, waarbij er een balans is tussen goede doelen in onze eigen regio en in ontwikkelingslanden. Zo is er een donatie gedaan aan Gered Gereedschap Heiloo, die overtollig gereedschap repareert voor herge bruik en verscheept naar scholen in ontwikkelingslanden. Wereldwinkel steunt ook de Stichting Wol uit Limmen, die armoede en analfabe tisme bestrijdt in o.a. Burkina Faso, en Stichting Veldwerk. in ontwikkelingslanden. En de 'Actie4Kids', een project van GAIN (Global Aid Network). Ook aan Simbólica, een importeur van zilve ren sieraden uit Zuid-Amerika (o.a. Guatemala), is gedoneerd. Samen met de lokale producent en wereld winkels zorgen zij ervoor dat 700 kinderen naar het basisonderwijs kunnen. Voor 12,50 kan een kind een jaar naar school. De overige donaties zijn gegaan naar Stichting Madat Nepal voor Het Siddhi Memorial Hospitaal in Nepal, voor de schade ontstaan na een vloedgolf. Naar Sarana voor hulp aan Lombok na de derde aar- debeving in korte tijd. En ten slotte naar Stichting Blessed Generation; deze stichting geeft kinderen in Kenia een thuis en goed onderwijs De Wereldwinkel heeft de Eye Care Foundation gesteund, deze helpt bij het voorkomen en gene zen van blind- en slechtziendheid Wereldwinkel Heiloo bedankt al haar klanten die door hun aankopen het mogelijk maken deze donaties te doen. Wereldwinkel Heiloo steunt onder andere Simbólica en Gered Gereedschap Heiloo. Aangeleverde foto Karsu vormt samen met drie andere dames een bont en bijzonder muzikaal gezelschap. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3