De Wondere Wereld van de Dw$+eKowder... I li vera Live Life Love and be loved Valentijnsdag 14 februari O (LL&*ê Top 5 Valentijnsdag Top 3 Anti-Valentijnsdag Heb jij al plannen voor Valentijnsdag Voel je goed bij jouw Valentijn met mooie lingerie! og een week, eh dan is het weer V^lehtijhSdUg. Een dag waarop de liefde wordt gevierd. En win kels en restaurants met romantische acties, cadeaus en diners de klanten een handje rich ting nog meer liefde willen helpen. De commer cie speelt in op Valentijnsdag. Voor velen een liefdevolle dag en voor sommigen een gewone donderdag in februari. 'T LOO 6, 1851 HT HEILOO KERKWEG 27, 1961 JA HEEMSKERK live life love livera U I T K J K P r 6 FEBRUARI 2019 Er zijn meerdere versies over het ontstaan van Valentijnsdag. In veel verhalen komt het jaartal 496 terug. Paus Gelasius I riep in dat jaar 14 februari uit tot de dag van de Heilige Valentijn. Er zijn echter meerdere Sint Valentijns. Zo was er een priester Sint Valentijn die Romeinse solda ten en niet-christelijken met elkaar liet trouwen, tegen de regels in. Hij zou zijn onthoofd, op 14 februari. Er is ook een versie waarbij de Sint Valentijn een blind meisje een briefje stuurde met de tekst 'van je Valentijn', die zij wél kon lezen. Tada, zij was genezen. Valentijnsdag werd een versmelting van christelijke, Romeinse, Germaanse en nu ook natio nale tradities. Eeuwen later waaide de traditie om op Valentijnsdag je geliefde een rode roos te geven of een kaart te sturen, uit Amerika over naar Europa. In Nederland is sinds de jaren '90 van de vorige eeuw de commercie rond Valentijnsdag gegroeid. Van het geven/krijgen van bloemen tot chocolade, van sieraden tot parfum en van romantische diners tot het sturen van een kaart. De winkels en horeca hebben van alles bedacht om Valentijnsdag met je geliefde te vieren. Loop nu langs etalages en de hartjes stralen je tegemoet. 1. Stuur een mooie kaart of bestel een gepersonaliseerd chocoladehart bij Chocstar.nl. 2. Koop een fleurig boeket of een mooie bos rode rozen. 3. Verras met een geurtje. Tip: parfum voor haar - In Love With YOU, of voor hem - Stronger With YOU Intensely van Emporio Armani (bij Mooi Parfumerie). Of kies voor de zoete douche beleving van Treaclemoon, bijvoorbeeld Strawberry Dream of Raspberry Kiss (bij Etos, AH, Kruidvat). 4. In Heiloo hebben diverse restaurants een romantisch valentijnsdiner. Van shared dining tot een speciaal valentijnsmenu, de Heilooër horeca trekt alles uit de kast om jou en je lief een romantische avond te bezorgen. Wie van verrassingen houdt, boekt een surprisediner met SurpriSeat.nl. Twee uur voor het diner ontvang je per mail een bericht naar welk restaurant jullie gaan. 5. Schenk een lief sieraad. Denk je out of the box, zoek dan naar de limited anti-valentijn collectie van My Jewellery X RUMAG. 1. Gewoon niets aan Valentijnsdag doen! Maar verwen jezelf (of een ander) wel met de lekker ste brownie uit de regio van De Browniehemel uit Heiloo. Dat wil je iedere dag wel! 2. Bij W Amsterdam wordt op 14 februari van 18.00 tot 01.00 uur een feestje juist voor singles georganiseerd, No Strings Attached. In de rooftop W Lounge draaien DJ Maj en Mia More de hele avond vrolijke tunes en aan de bar is een speciale (anti-)valentijnscocktail te bestellen. 3. Zet gewoon keihard de Anti-Valentine's Day playlist op Spotify aan. Tekst: Marije Smit Cathy, Daphne en Hilda maken je graag wegwijs in de wondere wereld van de bustehouder... Aangeleverde foto ALKMAAR - Het geheim van een goede bh? De juiste (omvang) maat. Het lijkt zo simpel, maar toch draagt 70 tot 80% van de vrouwen de verkeerde maat bh. Als een bh niet goed aansluit op het lichaam ondersteunt hij niet meer voldoende en ver liest zijn functie. Dan kan een bh nog zo goed zijn, maar met de verkeerde maat zit hij nog steeds niet zoals het zou moeten. Hij moet er juist voor zorgen dat je een mooi silhouet krijgt en het moet de hele dag prettig dra gen. Hierbij is de hulp van een deskundige in een speciaalzaak natuurlijk fijn. Wij maken je graag wegwijs in de wondere wereld van de bustehouders. Graag tot ziens in de winkel! Volg ons op social media blijf op de hoog te! Isis Bodyfashion, Frederik Hendriklaan 10, 1814 JP Alkmaar, 072-5116606. J

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6