A Stella en de Starlights in Vredeburg Muziekmiddag Zonnebloem in Heeren Chouffe in de Hoef: Egmond verandert in Winter Wonder Kabouterland! Zing mee in nieuw project Canto Chiaro REGIO 13 Rommelmarkt in Wielerbaan Alkmaar INGEZONDEN MEDEDELING 'Easyslim.nu werkt!' Behandelingen verwijderen vet en trainen spieren UITKIJKPOST 13 FEBRUARI 2019 Door middel van pads op het lichaam worden via ultrasound vetcel- len geleegd. Aangeleverde foto LIMMEN - Dat afslanken ook anders kan, bewijst Easyslirnnu. Al meer dan vijftig vestigingen door heel Nederland volgen het voorbeeld van Karin Hut-van Meerten, die Easyslim.nu in 2015 in Nederland introduceerde. Karin van Twuyver opende op 1 november 2017 haar deuren in Limmen, 1 juli 2018 in Egmond aan den Hoef en op 1 november 2018 in Beverwijk. De meeste mensen denken bij het woord 'afvallen' aan strenge diëten en/of veel sporten. Daardoor is het niet voor iedereen een haalbare kaart om die overtollige kilo's kwijt te raken. Via behandelingen bij Easyslim.nu is afval len echter voor iedereen binnen handbereik. Bij Easyslim.nu vinden klanten geen fitnessapparaten maar behandelka mers waar zij aangesloten worden op een geavanceerd apparaat, door middel van pads op het lichaam. Hiermee worden vetcellen geleegd via ultrasound, en op hetzelfde moment worden de spieren getraind via elek- trostimulatie. Hierdoor gaat afslanken snel en zonder enige inspanning. De spieren worden veel intensiever getraind dan in de sportschool, en zonder gevaar op blessures. Ook cellulite wordt minder, en de huid strak ker. "Vaak hebben mensen al van alles gedaan om af te vallen," zegt Van Twuyver. "Het is geweldig om te zien hoe ook deze klanten met de week slanker worden. En bovendien krijgen zij meer zelfvertrouwen." Wilt U op een gemakkelijke manier afvallen en uw spieren verstevigen? Bel of mail even voor een proefbehandeling en intake, nu voor 39,- (geldig tot 28 februari 2019). Easyslirnnu Limmen, Schipperslaan 4H, Limmen, tel.nr 06 - 85852603. LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt haar gasten uit voor een middag vol muziek en gezelligheid met Jaap van Saarloos uit Abbekerk. Jaap van Saarloos is in Noord Holland al vele jaren actief in de muziek en bekend als zanger, enter tainer en musicalspeler. Hij heeft een programma samengesteld met liedjes van toen en nu. Nostalgische en vrolijke liedjes, met bekende maar misschien ook enkele minder bekende melodieën. Elk liedje ver telt een verhaal of roept een beeld op, en tussendoor vertelt hij een LIMMEN - Stella en de Starlights geeft op zondag 17 februari vanaf 16.00 uur een concert in Jazz Session Club Vredeburg te Limmen. Stella en de Starlights is een 5-koppige jazzband die sinds 2016 optreedt met zangeres Stella Brüggen. De naam van de band is vernoemd naar de zangeres, natuur lijk met een knipoog naar de jazz standard 'Stella by starlight' van Victor Young. Stella en de Starlights heeft een repertoire van jazz standards met hier en daar een 'ver- jazzde' popsong, zoals 'Happy' van Pharrell Williams. Het concert op 17 februari in Cultureel Centrum Vredeburg is helaas het laatste concert van de band in deze samenstelling. Zangeres Stella gaat de band ver laten om een fulltime opleiding tot operazangers te gaan volgen aan het conservatorium te Rotterdam. Dit wordt dus haar afscheidscon cert! De band zal onder een andere naam verdergaan, met een nieuwe zangeres. Ongetwijfeld zal de band in vernieuwde samenstelling in de toekomst weer gaan optreden in Limmen. De band bestaat uit zangeres Stella Brüggen (tevens freelance zeemeermin), saxofonist Andrea Milano (tevens fotograaf), pianist David Groen (tevens tv-regisseur), bassist Rogier Verbeem (tevens postbezorger) en drummer Alex van der Veer (tevens glaschauf feur). De toegang is vrij, maar U kunt Vredeburg steunen door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel/fax: 072-5053414; e-mail: timmerlimmen@kpnmail.nl. verhaal of draagt hij een gedicht je voor van bijvoorbeeld Toon Hermans of een Westfries versje, afgewisseld met een persoonlijke vertelling of een sketch. Hij zingt zijn liedjes met behulp van begelei dingsbanden en eigen installatie. Bij al zijn activiteiten heeft hij als uitgangspunt een blij en positief optreden te verzorgen om iedereen met een glimlach weer huiswaarts te laten gaan. Woensdag 27 februari in Heeren van Limmen, aanvang 14.00 uur. Heeft u vervoer nodig? Bel Ria Hooijboer: 072-5052235. EGMOND AAN DEN HOEF - Na de succesvolle edities van afge lopen jaren verandert Dorpshuis Hanswijk op 23 februari 2019 wederom in een kabouterpara dijs tijdens Chouffe in de Hoef! Een gezellige Kabouteravond met La Chouffe bier, dit betekent heer lijk kabouterbier van de tap. Ad Glas D-Jeffrey maken dit jaar het feest geheel compleet. Tijdens deze avond krijg je per Chouffe biertje (of ander drankje) een kabouteritem. Deze items bestaan uit een kabou termuts, een bril, een baardje en een verrassingsitem. Na 4 items ben je een volgroeid kabouter(vrouw)tje en kan het feest pas echt beginnen! Tickets kosten 14,50 inclusief La Chouffe glas en zijn verkrijgbaar via www.chouffeindehoef.nl. Koop ze snel want op=op! De opbrengst van de kaartver koop is bestemd voor het onder houd en de aanschaf van instrumen- tarium van Lamoraal van Egmont en de jeugd van Lamoraal van Egmont. Dorpshuis Hanswijk verandert in kabouterland tijdens 'Chouffe in de Hoef. Aangeleverde foto REGIO - Zondag 24 februari vindt in de wielerbaan aan de Terborchlaan 200 in Alkmaar weer een oergezellige rommel markt plaats. Ruim 240 standhou ders bieden tweedehandsspullen aan, het aanbod is dus weer gigantisch. U kunt het zo gek niet bedenken of u zult het vinden op de markt: gereedschap, huishou delijke spullen, dames-, heren- en kinderkleding, speelgoed, boe ken, langspeelplaten, antiek, bro- cante, curiosa enz. enz. De markt is open voor het publiek vanaf 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De entree bedraagt 2,50 p.p. vanaf 13 jaar en direct bij of naast de accommodatie kunt u gratis parkeren. Voor meer info: 06-20114461 of www.st-re.nl. REGIO - "Warum ist das Licht gegeben?" is de intrigerende vraag van Brahms in het nieu we project 'Donker en licht' van projectkamerkoor Canto Chiaro. Het antwoord wordt op heldere wijze gegeven door o.a. Bach, Bruckner, Rheinberger, Jannequin en Sibelius. Project 9 start in mei 2019 en omvat 14 repetities, waarvan 4 notenstudie-repetities. Ze vin den plaats op zaterdagochtend van 10.00-13.00 uur in het sfeer volle kerkje Valkkoog aan de Valkkogerweg 39 in Sint Maarten, vlakbij Schagen. De uitvoeringen staan gepland voor 17 en 24 novem ber 2019. Voor dit project zoekt Canto Chiaro ervaren koorzangers, met name tenoren en bassen, maar ook nieuwe vrouwenstemmen zijn wel- kom. Voorafgaand aan de defini tieve deelname wordt een stemtest afgenomen. Heb je er enorm veel plezier in om samen met een leuke en zeer gemotiveerde groep zangers aan de mooiste muziek voor kamerkoor te werken? Meld je dan aan voor dit nieuwe project! Dat kan via de website www.cantochiaro.nl en/of door een mail te sturen naar info@ cantochiaro.nl. Een telefoontje kan natuurlijk ook: 072-5744638 (Anneke ten Cate) of 0227-592195 (Marianne Pruijsen). Stella en de Starlights heeft een repertoire van jazz standards met zo nu en dan een jazzy popsong. Aangeleverde foto Jaap van Saarloos is bekend als zanger, entertainer en musical speler en zingt liedjes van toen en nu. Foto: Esther van der Linden

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13