Tien vragen aan... Voorjaarsvakantie vierje in Bibliotheek Heiloo Voorjaarsvakantie bij buitenschoolse opvang Kits Oonlie Iris Wimmers 3 1 Jeugdtheater ,jÏ\\\vAS Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 13 FEBRUARI 2019 HEILOO - Tijdens de voorjaars vakantie zijn er allerlei activi teiten in de bibliotheek. Zondag 17 februari, 11.00 uur Het prentenboek 'Nog 100 nacht jes slapen' is omgetoverd tot een prachtige voorstelling met aanste kelijke liedjes. Kaarten a 5,- zijn te reserveren bij Stichting Potitco via info@potitco.nl of telefonisch (06 86608248). Prijs incl. limonade en koffie/thee. Workshop vloggen Kijk je ook zo graag naar vlogs, en wil je zelf leren hoe dat moet? En ben je 10 jaar of ouder? Op maandag 18 februari van 13.00 tot 16.00 uur helpen we je op weg met filmen en monteren. Geef je snel op via www. bibliotheekheiloo.nl, er is maar ruimte voor 10 deelnemers. CoderDojo Programmeer mee in de CoderDojo. Op 19 februari, 14.00 - 16.00 uur in Bibliotheek Heiloo kijken we samen naar de nieuwste versie van Scratch. We zorgen voor een paar leuke nieuwe projecten die je kunt bouwen, en je kunt natuur lijk ook verder werken aan je eigen project. Deelname is gratis, een toe gangskaart is vereist. Verkrijgbaar via www.bibliotheekheiloo.nl. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos j offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Winterklooien Woensdag 20 februari, 16.00 - 17.00 uur Van afvalkarton kun je de mooi ste, grootste gevaartes bouwen! Het eindresultaat wordt in de biblio theek tentoongesteld. Aanmelden is niet nodig. Luisteren naar klassieke muziek Het onderwerp van deze middag is: 'Schilderijen van een tentoon stelling'. We luisteren samen met Gert Floor naar muziek van Modest Moessorgski en Maurice Ravel. Waar zou het over gaan, en welke instrumenten hoor je? Voor kinde ren vanaf 8 jaar, op vrijdag 22 febru ari van 13.30 tot uiterlijk 14.45 uur. Deelname is gratis, een toegangs kaart is vereist. Verkrijgbaar via www.bibliotheekheiloo.nl. Peutervoorlezen Elke vrijdagochtend om 10.30 uur Kom lekker genieten van samen lezen én samen spelen tijdens het wekelijkse peuteruurtje. Een gezel lige ochtend rond boeken voor kin deren van 2-4 jaar en hun ouders/ oppas. m Potitco heeft het boek 'Nog 100 nachtjes slapen' omgetoverd tot een leuke voorstelling. Aangeleverde foto HEILOO - De voorjaarsvakan tie staat voor de deur en ook deze vakantie heeft Kits Oonlie weer een fantastisch aanbod van activiteiten voor de kinderen samengesteld. De activiteiten staan allemaal in het teken van het thema 'Dit ben ik!' Zo worden er zelfportretten gemaakt, er wordt een fotoshoot georganiseerd waarin verschillen de emoties worden getoond en er wordt een hand- of voetafdruk in gips gemaakt. Ook worden er piz zagezichtjes gebakken en krijgen de kinderen les in yoga. Kortom, voor elk wat wils tijdens de voorjaarsva kantie! Het volledige activiteiten programma vindt u op de website van Kits Oonlie. Er zijn verschillende vakantie pakketten mogelijk. Er kan geko zen worden voor opvang voor iedere vakantie, 6 weken vakantie per schooljaar of flexibele opvang. Wilt u meer informatie ontvan gen over de vakantieopvang of uw kind(eren) deze vakantie nog inschrijven? Neem gerust contact op met Kits Oonlie; 072-5323576, info@kits-oonlie.nl. Volg de Uitkijkpost ook op Tijdens de voorjaarsvakantie worden er tal van activiteiten voor de kinderen georganiseerd. Aangeleverde foto 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben 46 jaar geleden geboren in het boerendorpje Overasselt bij Nijmegen als oudste van vier kinderen. Tot mijn 28e heb ik in die om geving gewoond totdat ik voor de liefde naar omgeving Haarlem zou vertrekken. Mijn tante uit Heiloo wees me op dit groene, mooie dorp. Sindsdien wonen we alweer 17 jaar met veel plezier aan de Kerkelaan met onze drie heerlijke kinderen, hond, kat en kippen. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Als meisje wilde ik naar de 'Fame'-school, iedereen uit mijn tijd weet dan wel wat ik bedoel. Ik hou van zang, dans, theater en heb dat vroe ger allemaal veel gedaan in allerlei vormen. In een volgend leven ga ik daarmee verder, haha. Alhoewel, ik zou mijn huidige werk ook niet willen missen. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Dan kom ik toch uit op mijn vader. Hij is maar 52 jaar geworden en wat zou ik graag nog eens met hem over zijn werk (ook psycholoog) en over zijn en mijn leven praten. En George Clooney zou ik ook wel wil len ontmoeten, gewoon voor een kopje koffie natuurlijk, haha. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Mijn vader meehelpen in de moestuin, ons weilandje hooien met de hand, pianospelen en zingen met mijn moeder, picknicken met het ge zin: mijn moeder had waar we ook gingen altijd een ruiten kleedje en een mand met broodjes mee. Carnaval natuurlijk, wat ik hier zo mis. En niet te vergeten alle uitgebreide sinterklaasvieringen binnen onze familie, vroeger en nu nog steeds. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Onze achtertuin. Ik hou van kinderen die spelen en gek doen, voetbal len, feestjes, bbq'en, in de natuur zijn en dat kan daar allemaal. Heer lijk! Verder vind ik de Ronde O Laan een plaatje en wandel ik graag bij Het Maalwater met het vrije uitzicht naar de duinen. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Er schiet me niets te binnen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Vertrouwen is voor mij altijd een mooi woord geweest. Als je vertrou wen houdt of weer hebt gevonden of eindelijk hebt verkregen in jezelf, in het leven, in de ander, dan gaan de dingen zoals ze moeten gaan en vind je geluk. Daarnaast heb ik meegekregen dat iedereen gelijkwaar dig is, dat het belangrijk is om je steentje bij te dragen en vind ik het leuk om met allerlei soorten mensen om te gaan. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik sinds een jaar of 10 als sopraan veel klassiek zing en dat als ik bijvoorbeeld Bach zing, ik zo kan volschieten! Dat is voor mij mindful- ness, haha. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Als Kerkelaner zou ik natuurlijk iets aan de enorme stroom van auto's door onze straat doen. Maar ik weet: makkelijker gezegd dan gedaan. Eenrichtingsverkeer zou veel schelen. Daarnaast is het al vaker ge zegd: houd Heiloo groen als je dat als gemeente zo hard roept. Zoveel bomen zijn er om gegaan afgelopen tijd, ongelofelijk. 10. De persoonlijke vraag van Inge Langedijk: "Je bent al jaren een enthousiaste vrijwilliger bij HSV, hoe combi neer je dat met je werk als psychotherapeut?" Sinds 2004 ontvang ik in mijn praktijk met veel plezier cliënten. Ik ben dan zacht, invoelend, intuïtief, scherp. Maar juist als tegenhanger is het leuk om mijn andere talenten ook een plek te geven. Het organiseren, samenwerken en voor de kinderen en gemeenschap vrijwillig bezig te zijn, geeft weer een ander gevoel van zinvolheid dat ik belangrijk vind. Mensen kunnen gauw mopperen, maar ik hou van aanpakken. Eigen lijk ben ik altijd dezelfde. In mijn werk organiseer en onderzoek ik samen met de cliënt de weg die hij of zij te gaan heeft naar succesvol zijn, heelheid, verbinding. Bij HSV is dat eigenlijk niet anders. Ik geef de 10 vragen door aan Sandra van der Flier. Mijn vraag is: "Je komt uit de sportwereld maar hebt alweer vele jaren een succes vol playmobil-bedrijfje in je garage. Wordt het niet eens tijd voor een echt winkelpand?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3