Eigen Wijs/ tore kleurenorkest ZORG WELZIJN Marti ne Ruiter WELKOM ?r\ FORTE basis voor je kind(eren)? Op zoek naar een goede kindcentru Heeft u last van hoofdpijnklachten? Zorgvernieuwend initiatief Vrijwilligers van Home-Start gaan voor Appeltje van Oranje! Fysio- Manuele Therapie Kinderopvang Vlieg met ons mee! kindeentrum Leren wie je nog meer kunt zijn Ook voor peuteropvang 2 - 4 jaar met doorgaande ontwikkelingslijn! Yuno Acupunctuur: Naaldjes hebben vrouwen zwanger gemaakt laatje groeien www.fortekinderopvang.nl De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Lage Weide 1b 1906 XC Limmen T (072) 505 24 18 www.blosse.nl Lage Weide 2 1906 XC Limmen T (072) 505 75 70 www.dekerkuil.nl Hogeweg 55 1906 CC Limmen T (072) 505 46 06 www.kleurenorkest.nl Leren wie je nog meer kunt zijn www.blosse.nl één in opvang en onderwijs.' Altijd een kindcentrum bij jou in de buurt/ Je vindt ons in Akersloot, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster en Zuidschermer. HEILOO - "Kleine en grote wonderen, ik ervaar ze regel matig in mijn praktijk," aldus Maroesja Yuno, eigenares se van YUNO Acupunctuur in Heiloo. Naast haar specia lisatie in pijnklachten hebben vrouwenaandoeningen en zwangerschap haar volle aandacht. Acupunctuur kan veel betekenen voor vrouwen die graag zwanger willen worden. Met zeer dunne naaldjes komen hor monen weer in balans, de menstruatiecyclus wordt regelmatig, de vruchtbaarheid verbetert en... er ontstaat een zwanger schap! Met succes heeft Maroesja meerdere vrouwen met een kinderwens mogen helpen. Ook vrouwen die menstruatie- of overgangsklachten ervaren vinden de weg naar haar praktijk. Zoals acupunctuur vruchtbaarheid kan vergroten, zo kun nen naalden ook pijn wegnemen. Of ze nu acuut of chronisch zijn, pijnklachten zijn zeer goed met acupunctuur te behande len. "Binnen de eerste behandeling weet je al of acupunctuur voor jou werkt of niet." Cliënten die binnenstappen bij YUNO Acupunctuur hebben soms al een heel traject bij verschillende zorgverleners achter de rug. "Veel geziene klachten zijn (onder) rug-, nek- of knieklachten, maar ook slaapproblemen en stress staan bij mij in de top 10," vertelt Maroesja. YUNO Acupunctuur Butterlaan 47 in Heiloo Tel. 06-33.37.10.60www.yunoacupunctuur.nl HEILOO - Fysiotherapie Fysio Heiloo, Diëtistenpraktijk Alimentum en Buurtzorg Heiloo zijn een zorgvernieu wend initiatief gestart en bieden op het Slimpad 16/16a gespecialiseerde zorg aan onder één dak. Belangrijk is het stimuleren van bewegen in combinatie met een gezonde leefstijl. Voor veel fysiotherapeuti- sche klachten is ook dieetbe geleiding en -advies mogelijk binnen de praktijk van Fysio Heiloo. Dieetbegeleiding en -advies kan een meerwaarde zijn bij uw fysiotherapeuti- sche herstel en/of revalidatie. Hierbij kunt u bijvoorbeeld denken aan reuma, artrose, bekken- en darmklachten, oedeem, hart- en vaatziek ten, diabetes en overge wicht. Ingeborg Schoof van Diëtistenpraktijk Alimentum houdt op vrijdag dieets- preekuren bij Fysio Heiloo. Buurtzorg Heiloo en Fysio Heiloo bieden samen zorg aan voor 'kwetsbare' mensen als ouderen, chronisch zieken en mensen die thuiskomen na ziekenhuisopname. Ze richten zich hierbij op factoren als behoud van zelfstandigheid, valpreventie, functionele revalidatie en verbetering van kwaliteit van leven. Bij een complexere zorgvraag vindt overleg plaats met andere hulpverleners om samen tot goede zorgafstemming te komen. Meer informatie? Fysio Heiloo, Slimpad 16a, tel. 072-5339355. www.fy.sioheiloo.nl. Vrijwilligers van Home-Start bieden ouders met vragen over de opvoeding van hun kinderen een luisterend oor. Foto: aangeleverd REGIO - Home-Start is genomineerd voor het Appeltje van Oranje voor vrijwilligerswerk. Dit jaar zet het Oranje Fonds de schijnwerpers op vrijwilligerswerk, omdat vrij willigers erin slagen de verbinding te leggen met mensen die tijdelijk wat extra ondersteuning nodig hebben. Al meer dan 25 jaar bieden vrijwilligers van Home-Start ouders met vragen over de opvoeding van hun opgroei ende kinderen een luisterend oor en een steuntje in de rug. Eenzaamheid en sociaal isolement binnen gezinnen worden ermee doorbroken. Een Appeltje van Oranje zou een kroon zijn op hun werk. Home-Start is heel blij als het de prijs wint, want met dit geld kunnen nog meer gezinnen ondersteund worden bij de opvoeding van hun kinderen. Belangstelling om vrijwilliger te worden bij Home-Start? Home-Start Noord- Kennemerland is onderdeel van Humanitas en is actief in Alkmaar, Heerhugowaard, Langedijk, Heiloo, Castricum en Uitgeest. In maart gaat de training van start. Informatie: 072-540 1800 of home-start.nkl@humanitas.nl. Door middel van een uitgebreid onderzoek en de inzet van specifieke behandeltechnieken (oa Manuele Therapie, Dry Needling, Watson Methode) zijn veel hoofdpijnklachten goed te behandelen. Maak online een afspraak en geef jezelf de kans zonder hoofdpijn en met meer energie door het leven te gaan! Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang KINDEROPVANG www.martineruiter.nl info@martineruiter.nl 06-48904753 Kennemerstraatweg 464, kamer 1.11 Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13