Teamleider Albert Heijn 't Loo zoekt sponsors voor Alpe d' HuZes 't Gymlokaal Heiloo: Workshop fotobeheer COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 trainen met gegarandeerd resultaat Een dansje Michiel Ullers UITKIJKPOST 20 FEBRUARI 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Op 6 juni 2019 doet Edwin Reimers mee aan Alpe d'HuZes. Edwin wil die dag de berg twee keer bedwingen om zo veel geld op te halen voor KWF Kankerbestrijding. Daarom zoekt hij sponsors en klanten van Albert Heijn kunnen hem ook een handje helpen. Edwin (42), woonachtig in Krommenie en vader van twee kin deren, werkte tot zes jaar geleden bij Albert Heijn in Winkelcentrum 't Loo. Nu, na een aantal jaren in andere filialen gestaan te hebben, is hij weer als teamleider in deze win kel werkzaam. Edwin wil meedoen aan Alpe d'HuZes omdat hij van heel dichtbij heeft meegemaakt wat kanker met een mens kan doen. Zelf heeft hij 5 jaar geleden een nieuwe hartklep gekregen maar dat weer houdt hem er niet van deze uitda ging aan te gaan. Edwin: "Mijn buurman heeft twee jaar geleden meegedaan. Toen dacht ik: dit wil ik ook. Nu gaan we samen. Inmiddels heb ik ruim 900 aan sponsorgeld opgehaald. Maar er is nog veel meer nodig." Bij Albert Heijn in Winkelcentrum 't Loo staat inmiddels een zuil naast de legeflessenautomaat. Mensen die Edwin willen sponsoren kun- nen daar hun emballagebon in deponeren. Vanaf 18 februari is dit ook mogelijk bij Albert Heijn in Winkelcentrum Het Hoekstuk. Albert Heijn Ypestein volgt in april. Op 31 mei wordt het totale bedrag van de emballagebonnen bekendge maakt, waarna Edwin op 1 juni naar Frankrijk vertrekt. Tekst: Yvonne van Stiphout 't Gymlokaal Heiloo, Heerenweg 148, 1851 KW Heiloo www.gymlokaalheiloo.nl,info@gymlokaalheiloo.nl Tel.: 072-7370396 "Ik vind het heerlijk trainen hier: geen spiegels, geen bodybuilders om je heen en er heerst een relaxte sfeer," aldus een van de leden van het eerste uur van 't Gymlokaal aan de Heerenweg, dat op 18 januari officieel is geopend. Er wordt getraind in circuitvorm, in slechts een half uur train je al je spiergroepen. De apparaten in het circuit werken op een elektromotor, dus zonder gewichten. Dat betekent dat je bij iedere beweging, zowel duw- als trekbewegingen, weerstand voelt. Er is bewezen dat dit effectiever is dan trainen met gewichten. "Ik kamp al jaren met een knieblessure maar dankzij dit systeem, waarbij je de weerstand per oefening zelf in kan stellen, kan ik toch doeltreffend trainen zonder mijn knie teveel te belasten." "Mijn kleding een maatje kleiner kopen" Het meest enthousiast is ze over de persoonlijke begeleiding. Het enthousiaste team van 't Gymlokaal bestaat naast de eigenaar uit drie personal trainers en drie sportadviseurs die allemaal uit Heiloo komen: "Er is altijd een personal trainer aanwezig en iedereen kent je bij naam. Nog een verschil met de andere sportscholen waarvan ik lid ben geweest is dat je hier goed inzicht krijgt in je resultaten. Ik word namelijk één keer per maand gemeten en gewogen en alle resultaten worden opgeslagen in je persoonlijke profiel die je via een app op je telefoon kunt bekijken. Periodiek heb ik een gesprek met mijn trainer waarin mijn voortgang wordt besproken en waarbij mijn trainingsschema zo nodig wordt bijgesteld. Mijn kleding kan ik inmiddels al een maatje kleiner kopen," aldus de tevreden klant. De motor achter deze prachtige boutique-gym is ondernemer én plaatsgenoot Rick Sombroek. Hij werkte 80 uur per week in de financiële sector maar het ondernemersbloed gierde door zijn lijf. Toen hij de kans kreeg om een fitness centrum in Amsterdam over te nemen hoefde hij niet lang na te denken: "Het was een enorme uitdaging, alles in het pand moest vernieuwd worden. Toen dat klaar was had ik de smaak te pakken: ik wilde dit nog een keer doen maar dan in mijn woonplaats Heiloo." Centraal gelegen met een parkeergarage voor de deur Tijdens zijn zoektocht naar een geschikte locatie stuitte hij op het oude pand van drogist Jef Letschert aan de Heerenweg, pal naast café Aris de Wit en midden in het Stationscentrum. "De locatie is perfect, lekker centraal en met een par keergarage voor de deur," zo meldt de enthousiaste ondernemer. Ook in dit pand moest veel gebeuren; met behulp van een aantal lokale bedrijven was de klus in twee maanden geklaard. Als je binnenloopt bij 't Gymlokaal herken je het pand niet meer terug: een prachtige vloer, strakke muren, de allernieuwste apparatuur en een frisse look. De boutique-gym is toegankelijk en laagdrempelig: veel voorbijgangers komen even een kijkje nemen. "Koffie, thee en andere drankjes zijn gratis voor leden. Het gebeurt regelmatig dat zij na de training gezellig blijven hangen om nog even bij te kletsen of een tijdschrift te lezen. Dat huiskamergevoel in combinatie met onze persoonlijke benadering én natuurlijk de lichamelijke doelstellingen die onze cliënten behalen zijn mijns inziens de ingrediënten van het succes van 't Gymlokaal," zo vertelt de tevreden ondernemer. Rick is nog lang niet klaar, hij wil op korte termijn nog een vestiging openen in de omgeving van Alkmaar. Maandelijks 10 euro korting gedurende je hele lidmaatschap Maar tot die tijd is kunt u kennismaken met Rick en zijn team in 't Gymlokaal aan de Heerenweg 148. Stap gewoon eens binnen of meld je aan voor een intakegesprek. Tot 1 april betaal je geen inschrijfgeld en als je je aanmeldt naar aanleiding van dit artikel krijg je 10 euro korting op de kosten van een maand abonnement zolang je lid bent. Neem de stap, want bij 't Gymlokaal is resultaat verzekerd! Tekst: Margreeth Anema HEILOO - We maken steeds meer foto's, waardoor onze fotocollectie binnen de kortste keren uit honderden of meer foto's bestaat. Hierdoor wordt het steeds lastiger een speci fieke foto terug te vinden en voor je het weet kan je 'door de bomen het bos niet meer zien'. Gelukkig biedt Apple voor iedere iPhone en iPad een gratis foto-app aan die vele mogelijkheden biedt om uw kostbare foto's te beheren en te ordenen. In een speciale workshop schen ken we aandacht aan alle mogelijk heden die deze app biedt en staan we stil bij de verschillende manie ren waarop u uw foto's veilig kunt bewaren in de cloud. Stap voor stap nemen we alle mogelijkheden door aan de hand van uw eigen iPhone of iPad. Datum: Vrijdag 1 maart 2019 Tijdstip: 14.00 - 16.00 uur Plaats: Bibliotheek Heiloo Kaarten zijn verkrijgbaar via www.bibliotheekheiloo.nl of bij de servicebalie van de bibliotheek. Nog twee weken en we mogen weer. Ik bedoel dat de competitie op het veld weer gaat beginnen. Na weken van sporten in de zaal kunnen we eindelijk weer naar bui ten. Als koeien zo blij springen de jongens rond op het veld tijdens de eerste training. Nou ja, blij? Er staat conditietraining op het programma. Rennen, sprinten en nog meer ren nen. Zuchtend, hijgend en klagend werkt de groep van 14-jarigen het programma af. Ik vuur de jongens aan, want ik heb maar kort de tijd om ze klaar te stomen voor de tweede helft van het seizoen. En om nu te zeggen dat ze overlopen van conditie, nou nee. Hoe kan dat toch? Jongens van 14-15 jaar die drie a vier keer per week sporten moeten toch een hoge basisconditie hebben? Die moeten toch zonder moeite 70 minuten als de brandweer over het veld kunnen gaan? Die moeten toch makkelijk het 'rondje Vennewater' kunnen ren nen? Vroeger, toen ik zelf. Het valt me al een tijdje op dat de conditie van de jongens beter kan, maar ik weet toch niet helemaal waar het hem in zit. Of toch wel? De hele dag op de bank gamen (Fortnite) misschien? Liggend in een stoel YouTube kijken op de telefoon? Hangend whatsappen? Dat helpt niet echt natuurlijk. Hoe kan ik dat omdraaien? Een virtuele trai ning? Een online wedstrijdgame? Of misschien via een YouTube-filmpje laten zien hoe anderen trainen? Terwijl de jongens het zoveelste rondje voorbij komen rennen laat ik alle opties de revue passeren. Dan ineens schiet het me te binnen dat ik ze ook op een andere manier kan laten bewegen. I.p.v. rennen gaan we een dansje doen. Een Fortnite- dansje! Eigenaar Rick Sombroek. Aangeleverde foto Edwin Reimers hoopt dat veel klanten hem steunen Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5