WONEN Tips voor een opgeruimde slaapkamer 510- RO SN/I G Voor de unie a Nü met voordeel! Rijksweg 108 Limmen Tel. 072-505 14 54 Echt advies voor alle slapers slaapjÈenner' www.slaapkennerlute.nl Een opgeruimde kamer, het lijkt zo makkelijk maar het kan o zo moeilijk zijn om dit te realiseren. Kan jij wel een beetje hulp gebruiken op dit gebied? Dan hebben wij goed nieuws! In dit artikel hebben we een aantal tips voor je uitgeschreven die jou moeten gaan helpen met het opruimen van je kamer. Tip 1: Maak er regelmatig tijd voor vrij Tip 2: Zorg voor een systeem Tip 3: Gooi dingen weg! Tip 4: Maak je bed op Rozing Wonen Dromen presenteert de boxspring Ninety van Avek Westerweg 261 wonen&dromen 1852 AG Heiloo Tel (072) 532 17 38 www.rozing.nl LUTE Een opgeruimde kamer krijg je niet vanzelf. Ooit zal je op het punt komen dat je er tijd vrij voor moet gaan maken. Als je het opruimen van je kamer lang hebt uitgesteld dan kan het weleens een tijdje gaan duren. Grote kans dat je hiervoor de tijd niet hebt. Wees daarom slim en maak regelmatig tijd vrij voor het oprui men van je kamer. Vijf minuten per dag kan al een groot verschil maken! Om je kamer zo opgeruimd mogelijk te houden is het belangrijk dat er een systeem in je spullen zit. Wan neer je een duidelijk plekje hebt voor alles is het makkelijker om orde in je kamer te houden. Vind je het moeilijk om een systeem te creëren in je huidige slaapkamer? Dan kan het handig zijn om bijvoorbeeld op bergdozen aan te schaffen. Weggooien!? Ja. Spullen weggooien kan wonderen doen. Veel mensen vinden het moeilijk om dingen weg te gooien die bijvoorbeeld al jaren op je slaapkamer staan. Maar hoe groot is de kans dat je het daadwerke lijk nog gaat gebruiken als het al jaren op dezelfde plek staat? Een goede vuistregel om aan vast te houden is: gooi iets weg wanneer je het al een jaar niet meer hebt gebruikt. Zijn de spullen nog in een goede staat? Overweeg dan om het te verkopen. Dit kan je ook nog eens een mooi zakcentje opleveren. Het opmaken van het bed schiet er bij veel mensen in. Logisch, want zodra je weer in je bed gaat liggen, ligt alles toch weer overhoop. Toch kan het opmaken van je bed een groot verschil maken. Een bed wat niet opgedekt is kan zorgen voor een chaotisch gevoel in de slaapkamer, daarnaast is het vaak het eerste wat je ziet zodra je de slaapkamer binnenloopt. Heb je dus een mooi opgedekt bed dan zorgt dit vaak voor rust en een minder chaotische uitstraling. Het beste moment om je bed op te maken is 's middags of 's avonds. Je bed 's ochtends opmaken wordt afgeraden omdat het matras moet drogen. Een mens verliest zo'n halve liter vocht per nacht en door het matras te laten luchten kan dit vocht om een natuurlijke manier verdam pen. Doe je dit niet dan kan dit ten koste gaan van je matras. Is het opmaken van je bed niet je favoriete be zigheid? Geen zorgen. Gelukkig zijn er ook nog andere mogelijkheden die makkelijk voor een opgemaakt bed kunnen zorgen. Heb je zelf nog tips voor een opgeruimde slaapkamer? Laat dan een reactie achter! Via www.wonen.nl/ slaapkamer/bed/tips-voor-een-opgeruimde-slaapkamer BRON: Tekst en foto's WONEN.nl Avek bestaat 90 jaar! Om dit te vieren hebben wij speciaal voor jou de Boxspring Ninety ontwikkeld. Een luxe Avek boxspring met vele extra's zoals een extra dikke topmatras, gratis LED leeslampjes en gratis in- en uitstapverlichting. En natuurlijk met de fraaie Ninety achterwand. Jouw voordeel bedraagt maar liefst 510 euro! Je hebt al een zeer complete Ninety boxspring voor 2.395 euro!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 16