TCHU maakt zich op voor start tennisseizoen Derby van Heiloo: Foresters - HSV Ben Visser klopt Hidde Buur PCC Maalwater Run en Walk Het sportevenement voor jong en oud SPORT 25 Prijzenregen voor GTH-turnsters UITKIJKPOST 27 FEBRUARI 2019 HEILOO - Zondag werd de tweede competitiewedstrijd geturnd. Alle meisjes zetten hun beste beentje voor en turnden een sterke wedstrijd. In het eindklassement behaalden Brechtje en Fira de vierde plek. Brons was er voor Lieke en Felice, zilver voor Alette en Juul en goud voor Tatum, Jente en Maud. Daarnaast stro men door: Lieke, Jente, Felice, Leanne, Brechtje, Donna, Fira en Maud. www.gthgymnastics.com. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 2 maart staat een bijzondere editie van de derby van Heiloo op het voet balprogramma. De Foresters, dat vanaf volgend seizoen op zaterdag actief is, speelt voor het laatst in competitieverband tegen HSV. De aftrap van dit duel is om 18.00 uur en de toe gang is uiteraard gratis. De Egels willen er samen met HSV en alle supporters een onver getelijke wedstrijd van maken. Voor de hongerige fans is er een APENKOOIEN! Na de basisschool komt er een moment dat je geen tikkertje meer speelt. Je bent er te oud voor. Apenkooien doe je alleen op de basisschool. Maar waarom? Je bent nooit te oud om te Apen kooien. Ook niet voor Trefballen of Boer Kwajongens. Daarom organiseren we na de eerste les Apenkooien, nu nog meer Ouder wets gymmen voor volwassenen. Net als vroeger! Zijn er naast Apenkooien, Trefbal en Boer Kwajongens misschien nog andere gymlessen van vroe ger, die je graag nog eens zou willen doen? De meester staat overal voor open! Opgeven voor de Ouderwetse Gymles kan via b.ploeger@alkmaarsport.nl. Inmiddels is mijn moeder met pensioen en zou Fit&Vitaal haar op het lijf geschreven zijn. Ze kan zich nog opgeven voor een fittest om te kijken hoe fit zij echt nog is. Daarna kan ze zich BBQ met heerlijke hamburgers, die mede door slagerij Snel zelf zullen worden bereid. Tevens wor den door de organisatie van het Foresters Jeugdkamp 2019 fanpro- ducten aangeboden voor een leuke prijs, en kan elke bezoeker een lot kopen voor de loterij die in de rust zal plaatsvinden en waar iedereen prachtige prijzen kan winnen. De middag start al om 15.15 uur met de wedstrijd De Foresters 1- Alcmaria Victrix 1 in de zaterdag competitie. inschrijven voor een programma van 8 weken, waarin zij twee keer per week kennismaakt met ver schillende sport- en beweegaan- bieders in Heiloo, onder begelei ding van deskundige trainers. Na afloop testen we dan samen of de ze fitter is geworden en hopen we dat zij een leuke sportgroep heeft gevonden om bij aan te sluiten. Ze vindt het namelijk niet alleen belangrijk om weer meer te gaan bewegen, maar drinkt ook graag gezellig een bakje koffie na afloop. De fittest vindt plaats in overleg, waarna het beweegprogramma begint op dinsdag 5 maart. Aan melden kan via b.ploeger@alk- maarsport.nl, of via 06-28493955. Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via eerder genoemde gegevens. U kunt ook altijd even langskomen bij mijn Sportspreekuur, op dinsdagoch tend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan. HEILOO - In maart start het tennisseizoen voor de leden van Heiloo United. Ook staat de poort aan De Dors wagenwijd open voor nieuwe leden, bij voorbeeld tijdens de open dag op 24 maart. Veel aandacht gaat deze dagen uit naar de komst van padel, maar Heiloo United is toch vooral een bloeiende tennisvereniging. Maart is hét moment om het racket weer op te pakken, of om te beginnen met tennis. De nieuwe lesgroepen wor den samengesteld en de activitei tenkalender biedt tal van mogelijk heden tot kennismaking met tennis, padel en de vereniging. Juist de vereniging is voor velen reden om voor tennis en voor TC Heiloo United te kiezen. Leden vinden bij TC Heiloo United gezel ligheid, een prachtig park en een professionele horecavoorziening. Door de omvang van de vereniging (ruim 1000 leden) is er altijd wel een groepje te vinden in de eigen leef tijdscategorie en met vergelijkbare tenniservaring, van beginner tot wedstrijdspeler. De komst van padel voegt nog een extra dimensie toe aan het lidmaat- HEILOO - Op zondag 14 april organiseert Rotary Club Heiloo in samenwerking met AV Trias en de buurtsportcoach de PCC Maalwater Run en Walk. Dit jaar starten de hardlopers voor het PCC Heiloo, De Dors 2. De wandelaars starten wel vanaf ijssalon Pinoccio. Het evenement wordt gespon sord door het PCC en vele bedrij ven uit Heiloo en omgeving. Het is een activiteit voor een goed doel, namelijk voor Sport@School en het Rotary Sportfonds Heiloo. Sport@ School stelt de scholen in staat het bewegingsonderwijs aan te vullen met sportlessen gegeven door sport verenigingen uit Heiloo. Het Rotary Sportfonds is bedoeld om iedereen die dat wil maar die niet over vol doende middelen beschikt mee te laten doen aan de sport van hun keuze. Ook worden bewegingsacti viteiten gesteund voor vluchtelingen en voor mensen met een beperking. Inschrijven Vanaf 11 maart zal de buurt- sportcoach op de basisscholen de inschrijvingen noteren. De scholen ontvangen een brief met de datum waarop er ingeschreven kan wor den op het schoolplein. Ook vaders, moeders, opa's, oma's en alle ande re familieleden en bekenden van de leerling kunnen zich inschrijven op AKERSLOOT - Ben Visser uit Heerhugowaard heeft donder dagavond in Akersloot de weke lijkse wedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbike cup op zijn naam geschreven. Was het de laatste weken steeds hosanna voor thuisrijder Hidde Buur, nu moest hij laten zien of hij in een rechtstreeks duel ook opge- schap van TC Heiloo United. Padel is een nieuwe racketsport die zich razendsnel ontwikkelt in Nederland. Bijna iedereen, van jong tot oud, die een keer padel heeft gespeeld is verkocht. Leden van Heiloo United hebben onbeperkt toegang tot de padelbanen die komende week wor den opgeleverd. Geïnteresseerden kunnen zich nu al aanmelden voor de open dag f. S. het schoolplein. Daarnaast kan men zich ook inschrijven via de website www.pccmaalwaterrunenwalk.nl. Leerlingen van het PCC schrijven zich in op hun eigen school. Wandelen De organisatie vraagt ook aan dacht voor de prachtige wandeling, die beschreven is in een routeboek- wassen was tegen Ben Visser. Ben Visser toonde zich op Sportcomplex de Cloppenburgh meteen gretig en legde een straf tempo op met Hidde Buur in het wiel. Al vrij snel werd duidelijk dat laatstgenoemde zijn handen vol zou krijgen aan de Heerhugowaarder. Het begon met een gaatje die Buur moest laten. Dat gaatje werd een gat, maar leek nog steeds over- op 24 maart. Een mail naar info@ tcheiloounited.nl is voldoende. Wie niet zolang wil wachten kan iedere dag langskomen op het park aan De Dors. Extra gezellig is het in maart tijdens de vele activiteiten. Zo wordt op vrijdagavonden de interne com petitie gespeeld, van 14 tot 16 maart het Boerenkooltoernooi en is er op 31 maart een ouder-kindtoernooi. Padel staat o.a. in de spotlights tij dens de opening op 23 maart. je. Het is een fantastische ervaring onbekende hoekjes van Heiloo samen met de kinderen of vrienden te ontdekken. Voor de kinderen is na het volbrengen van de korte of lange wandeling een medaille te winnen. De start van de wande ling is vanaf 9.00 uur bij ijssalon Pinoccio (Stationscentrum). brugbaar. Gaandeweg moest Hidde Buur zijn meerdere erkennen in de ook technisch zeer bekwame Visser, onder insiders bekend als 'Benny Hill'. Ben Visser kwam dan ook ruim voor Hidde Buur over de streep. De wekenlang wegens ziekte uit de roulatie geweest zijnde Alkmaarder Henk Louwe wist zich weer aardig te meten met de rest en eindigde op de vijfde plaats. Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via 06-28493955, of via b.ploeger@alkmaarsport.nl. U kunt ook altijd even langskomen bij mijn Sportspreekuur, op dinsdagochtend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan. Mijn moeder was vroeger mijn gymjuf. Ik mocht vaak helpen met het klaarzetten van de spullen voor de gymles van die dag. Soms was mijn hulp niet nodig, omdat we gingen trefballen, maar soms zetten we de hele gymzaal vol met toestellen. Ik vond het altijd heel cool dat ik als enige wist wat we zouden doen met gym. Alleen de laatste les voor de vakantie wist iedereen het: Rotary Club Heiloo organiseert samen met AV Trias en de buurt- sportcoach de PCC Maalwater Run en Walk. Aangeleverde foto Vrijwilligers van de parkcommissie hebben de banen klaarge maakt voor de start van het tennisseizoen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 25