ft Zij zijn vandaag 6ojaar getrouwd Zosjha van Merriënboer 26 Margaretha Catharina Koopman - Dröge Johan Renes Jaap Hoogeboom Puck Koomen - Lamar Gijsbertus Anthonius Hoetjes Ben Ger van de Graaf Tiny van de Graaf-Baas Omdat ieder vaarwel bijzonder is... Met veel verdriet hebben wij te vroeg afscheid moet en nemen van onze supermarktondernemer, collega en vriend Naast het runnen van een fantastische winkel stond ook de zorg voor zijn medewerkers altijd op de eerste plek. Johan, bedankt voor alles, je was een enorm warme en fijne man. We zullen je allemaal ontzettend missen! Wij wensen Johan zijn vrouw Mariëlle, dochter Myrthe en zoon Ruben, ouders en schoonouders, familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Alle medewerkers van Albert Heijn Limmen. In verband met het overlijden van Johan zullen wij donderdag 28 februari de gehele dag gesloten zijn. Leonardus Marinus van Westerhoven Na een rijk leven van 94 jaar is het doek definitief gevallen. weduwe van Klaas Koomen 16 oktober 1924 22 februari 2019 Wim en Harriet Rob en Astrid Klein- en achterkleinkinderen Puck is overgebracht naar de aula van uitvaartcentrum 'Duin',van Maerlantstraat 4 te Alkmaar. Hier geen bezoek. Wij nemen afscheid van Puck op vrijdag 1 maart om 14.00 uur in crematorium 'Westerveld', Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na afloop bent u welkom om samen het glas te heffen in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Kennemerstraatweg 181 1851 BE Heiloo In stilte is onze lieve, zorgzame vader en opa van ons heengegaan. Hij blijft in ons verder leven. weduwnaar van Margreet Hoetjes - Droog Heiloo, Heiloo, 20 december 1926 24 februari 2019 Max Anja Nina, Elke Joost Rienkje Niels, Sophia Lucas Annette Miguel Koen f, Ella Correspondentieadres: Yarden Uitvaartzorg, o.v.v. G. A. Hoetjes Overkrocht 20, 1815 KX Alkmaar Er is gelegenheid om afscheid te nemen van onze lieve vader en opa op vrijdag 1 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in het Yarden Uitvaartcentrum, Overkrocht 20 te Alkmaar. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 2 maart om 13.00 uur in de aula van het yardenhuis van Schagen, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop nodigen wij u uit om nog even samen te zijn in de ontvangkamer van het crematorium, waar we gezamenlijk herinneringen kunnen delen. Wat fantastisch, wij zijn supertrots op onze ouders, schoonouders en opa en oma Paul, Charlotte, Maud en Anouk Frank, Denise, Alec en Quinn UITKIJKPOST 27 FEBRUARI 2019 I ,'1 T. Oh, Maria Zonder zonden ontvangen Bid voor ons Die onze toevlucht tot u nemen Bedroefd, maar met de dankbare herinnering aan haar liefde, optimisme en goede zorgen voor ons en vele anderen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, oma, schoonmoeder en tante 6 september 1928 Alkmaar t 19 februari 2019 weduwe van Cees Koopman Paul en Maria Jack Hans en Isabel Nicole Noa Margreth en Frank David en Morgan Debora en Stefan Naomi Joshua Kitty en Wilfried Ton en Claudia Elisa Neef Jos Correspondentieadres: Familie Koopman Het Zandstuk 116 1851 RT Heiloo De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Eenfijn mensenmens is niet meer. Na langzaam verval van krachten is tot groot verdriet van ons heengegaan mijn lieve Leo, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Haarlem, Heiloo, 2 september 1931 22 februari 2019 Sjoukje Avis Ria en Wil Janny en Frans Lea en Stef Lydia en Vincent Yvonne en Bert Anja en Ep Jan Jaap en Anja Bertie kleinkinderen en achterkleinkinderen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren don derdag 28 februari van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaart centrum, Westerweg 263, Heiloo. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Capella Uitvaartverzorging E.J. Potgieterweg 27, 1851 CG Heiloo Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Limmen, februari 2019. en kleinkinderen Trudy Hoogeboom Wim Wendy Mary Paul Coen -Bakker Een jong hart van goud, vol goede gaven ligt zacht en stil begraven. 14-02-1991 19-02-2019 Lieve Zos, wat zijn wij trots op jou Marcel en Marijke Yara en Sjors Swiffer Correspondentieadres: Vredenoord 79 1852 WG Heiloo Algemene begraafplaats Holleweg Heiloo J uitvaartverzorging Henny Stoop E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Telefoon: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 26