Tien vragen aan... Marko stf Strang Highlow Rangers goed aangekomen in Helsinki lAÏ&k** Denise Jannah brengt eerbetoon aan Mahalia Jackson 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 27 FEBRUARI 2019 Hl HEILOO - Het eerste deel van de tiendaagse rally door Scandinavië zit erop. De Highlow Rangers zijn goed aangekomen in Helsinki. Naar schatting hebben de mannen zo'n 3800 kilometer afgelegd. De oude Fords hebben het goed gedaan en staan in Helsinki bij een sponsor te wachten tot de Rangers op 23 maart aan het tweede deel van hun rally begin nen. Dat de mannen zich goed heb ben vermaakt moge duidelijk zijn. "Geweldig die houten Pippi Langkous-huizen. We reden langs mooi bevroren meren en naaldbos sen over gravelpaden. En onderweg komen we alle mafkezen (deelne mers) van de tour, bijna 400 auto's, overal tegen. Heel Zweden zit vol gestoorde Hollanders in oude omge bouwde blikken met de meest idiote toeters. Er zitten zoveel lampen op de wagens, dat je het hele noorde lijk halfrond kan verlichten," aldus de Rangers. Leuk om te melden is nog, dat de Rangers dankzij een kennis, zelfs publiciteit in een Finse krant haalden. Inmiddels is er al 2500,- opge haald voor Timmerdorp en 500,- voor het project van de Rangers zelf, een opleiding voor weeskinde ren in Nepal. Natuurlijk zijn nieuwe sponsors van harte welkom. Voor meer informatie over sponsoring of andere vragen, kunt u contact opnemen met Leo Erkamp of Ruud Bruin (06-13299653 of 06-22744374) of mail naar highlowrangers@gmail. com. De avonturen van de Highlow Rangers en het tweede deel van deze rally door 'het hoge noorden' zijn vanaf 23 maart te volgen op de website www.highlowrangers.nl. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos j offset rotatiepers, de milieu- vriendelijke druktechniek ijrföli-L" ""S Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy HEILOO - Denise Jannah brengt een eerbetoon aan Mahalia Jackson, 'The Queen of Gospel', een van de meest invloedrijke en bevlogen gospelzangeressen aller tijden. In de Cultuurkoepel zingt de in Suriname geboren Denise Jannah een selectie van Mahalia's bekendste en meest ontroerende nummers. De contra-alt tourt over de hele wereld, heeft zeven keer op North Sea Jazz gestaan en trad op voor ons koningshuis, de Surinaamse president Ronald Venetiaan, de Amerikaanse president Bill Clinton en zijn vrouw Hillary en Nelson Mandela. Denise Jannah heeft twee Edisons en is in 2009 benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje- Nassau. Denise Jannah wordt bij gestaan door Danny van Kessel op piano, Pieter Althuis op bas en Walther Muringen op drums. Zaterdag 9 maart, aanvang 20.15 uur. Kaarten 17,50 via www. cultuurkoepelheiloo.nl of in de Verhalenkamer op Landgoed Willibrordus Heiloo. Volg de Uitkijkpost ook op 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben 52 jaar geleden geboren in het ziekenhuis in Alkmaar, maar ben opgegroeid in Egmond aan Zee. In 1998 ben ik met mijn vrouw in Heiloo komen wonen en sinds 14 jaar woon ik met veel plezier met vrouw en twee kinderen in Plan Oost. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Ik heb het geluk gehad om van mijn beide hobby's mijn werk te kunnen maken. Eerst jaren in de keuken achter de potten en pan nen en later als sport- en ontspanningsmasseur onder de noemer 'Qsportmassage' in mijn eigen praktijk. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Niet specifiek iemand. Maar mocht ik bijvoorbeeld een Messi of Ronaldo tegenkomen tijdens het boodschappen doen in 't Loo, dan zou ik wel aan ze willen vragen wat ze ervan vinden om als voet ballers op zo'n enorm voetstuk te worden geplaatst. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Als vrijwilliger bij de reddingsbrigade van Egmond aan Zee. Hele zomers heb ik op het strand doorgebracht. Heerlijk vond ik dat. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Ik ben zo blij met waar ik woon. Plan Oost is een ruim opgezette groene wijk van waar ik zo het bos inloop of even lekker rond de vijvers een blokje om loop, om vervolgens naar het voormalig theehuisje in het Ter Coulsterbos te lopen. Het is eigenlijk teveel om op te noemen. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Daar kan ik kort over zijn: chocolade. Al word ik wakker onder een berg Zwitserse chocola, dan eet ik mij gewoon een weg naar buiten. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Blijf altijd jezelf, onder welke omstandigheden dan ook. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Volgens mij gaat deze vraag voor mij niet helemaal op. Ik ben altijd wel een open boek. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik ben wel blij met onze burgemeester. Een minpuntje binnen Heiloo vind ik het verkeer op de Kerkelaan en de Stationsweg. Voor fietsers is dit soms echt niet te doen. Ik zou er eenrichtings verkeer van maken. 10. De persoonlijke vraag van Sandra van der Flier: "Hoe is jouw carrièreswitch tot stand gekomen en ben je er blij mee?" Ik heb altijd interesse gehad in sportmassage. In 2005 heb ik hier voor alle benodigde diploma's behaald en ben ik naast het koken heel voorzichtig begonnen in mijn eigen praktijk. Dit is uiteindelijk zo goed gaan lopen dat ik in 2015 besloot om voor de helft nog te gaan werken in loondienst en de rest van mijn tijd aan de praktijk te wijden. In 2016 heb ik de sprong gewaagd en ben ik volledig voor mezelf begonnen. Grotendeels in mijn eigen praktijk, maar soms sta ik ook nog in de keuken als er vraag naar is. Ook word ik regelmatig door Lasbedrijf Groen ingehuurd voor allerlei klussen, schilderen, timmeren etc. Dit is voor mij de perfecte combinatie van twee hobby's en het klussen. Ik geef de 10 vragen door aan Carolien Sterkman. Mijn vraag is: "Sinds jaren ben je intensief met tennis bezig, zowel in als naast het veld. Nu ligt je focus op padel. Wat is padel, en hoe zie jij de toekomst van padel?" Met deze foto stonden de Highlow Rangers in een Finse krant. V.l.n.r. Barre Dekker, Ruud Bruin, Leo Erkamp en Robin Bakker. Foto: Risto Puolimatka Denise Jannah zingt een selectie van Mahalia's meest bekende en ontroerende nummers. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3