(M> I Fietsers HEILOO 14 Omleidingsroutes Bereikbaarheid Informatiepunt GEMEENTE Spooronderdoorgang De aanleg van de spooronderdoorgang Vennewaters- weg gaat binnenkort van start. Deze onderdoorgang is nodig om de verkeersveiligheid, bereikbaarheid en leefbaarheid van Heiloo voor verkeer en hulpdiensten te waarborgen. De werkzaamheden starten maandag 18 maart. De Vennewatersweg is 13 maanden dicht tussen de Westerweg en Hoogeweg en gaat april 2020 weer open. De Vennewatersweg is vanaf maandag 18 maart 05.00 uur afgesloten voor al het verkeer, tussen de kruising Westerweg en Hoogeweg. Borden geven de omleidings routes aan voor gemotoriseerd verkeer, vrachtverkeer en fietsers. De omleidingsroutes zijn ook te bekijken op de website van de gemeente Heiloo: www.heiloo.nl/spooronderdoorgang. Via de omleidingsroutes blijft Heiloo goed bereikbaar. De Westerweg en Hoogeweg blijven open voor het verkeer. Het kan voorkomen dat het in de omleidingsstraten drukker is dan normaal. De gemeente blijft de situatie volgen om tijdig bij te sturen als dat nodig is. We vragen weggebruikers extra op te letten en rekening te houden met elkaar. Vanaf woensdag 6 maart is het informatiepunt voor het project spooronderdoorgang open. Deze vindt u aan de Westerweg 354b - ingang via het bouwterrein aan de Vennewatersweg. De eerste zes weken is het informatiepunt wekelijks op woensdag geopend van 15.30 tot 17.00 uur. Vanaf mei is het informatiepunt maandelijks geopend op de tweede woensdag van de maand van 15.30 tot 17.00 uur. UITKIJKPOST MAART 2 0 19 Richting Alkmaar Richting Sportcomplex Het Vennewater Tankstation Onze Lieve Vrouw ter Nood Richting Limmen Richting Castricum Omleidingsroute Omleidingsroute 18 maart - 1 mei 2019 Doodlopende weg Spoorwegovergang Vennewatersweg en Groeneweg afgesloten

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 14