Tien vragen aan... Carolien Falkland Toneel speelt 'Denk aan mij' Kijk, dat is die mevrouw van de Uitkijkpost" 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST MAART 2 0 19 1. Waar ben je geboren en getogen? In Geldrop (NB) ben ik geboren, maar toen ik 1 jaar oud was, ben ik in Heiloo komen wonen. Op mijn 22e ben ik voor m'n werk naar Alphen aan den Rijn verhuisd en na 3 jaar ben ik in Zeist gaan wonen. Sinds 2015 zijn mijn man en ik weer terug in het mooie Heiloo! 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Mijn grootste hobby was en is nog steeds tennis. Vanaf m'n 7e jaar beoefen ik de sport al. De tennisclub is zo'n beetje m'n tweede thuis. Momenteel ben ik als bestuurslid bij TC Heiloo United actief en vind je mij zowel op de tennis- en padelbaan als in de bestuurskamer. We hebben een actief en ervaren bestuur waarmee we samen met ruim 70 vrijwilligers zorgen voor een groeiende en bloeiende vereniging. HEILOO - Je ex-man nodigt je uit in het oude, vertrouwde vakantiehuis in Frankrijk. Je zit zo goed in je vel dat je gaat. Maar er komen nog drie andere ex-vrouwen opdagen. Het uitje met weemoedige herinneringen blijkt al gauw een confronte rende nachtmerrie. Er laait van alles op: hormonen, jaloezie, wraak, hebzucht, spijt en vooral de ontluisterende waarheid. Hij heeft het weer voor elkaar! Vier totaal verschillende vrouwen (van dezelfde ex) raken verwikkeld in een schaamteloos conflict vol hilarische rivaliteit en typische wij- venstreken. Geen wonder. Allemaal heilig van plan om eindelijk te krij gen wat hen toekomt. Stuk voor stuk dachten ze ermee klaar te zijn. Hier moeten ze toch boven staan? En waar blijft -ie trouwens? Was het nog maar gisteren. Waren ze maar niet gegaan. Op vertoon van uw toegangs kaart krijgt u in het weekend van de voorstelling bij Restaurant Herberg Jan het tweede kopje kof fie of thee gratis. Bovendien biedt Herberg Jan in het weekend van de voorstelling op vertoon van uw toe gangskaart een speciaal 2-gangen Falkland theatermenu aan voor de gereduceerde prijs van 19,50 p.p. (normaal 27,50 p.p.). De voor stellingen zijn op zaterdag 16 maart (20.15 uur) en zondag Falkland Toneel speelt 'Denk aan mij' van Hetty Heyting. Foto: Peter Bijkerk Edo Postma 17 maart (14.00 uur) in Theater De Beun in Heiloo. Entree: 10 euro. Kaartverkoop: vanaf veertien dagen voor de uitvoeringen bij Primera Het Hoekstuk en Boekhandel Bruna ('t Loo). Kaarten zijn tevens vanaf één uur voor aanvang van de voor stelling verkrijgbaar aan de kassa van Theater De Beun. Voor reserve ringen en informatie, zie www.falk- landtoneel.nl of bel Irene Schols via 072-5332163. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos offset rotatiepers, de milieu- a f r vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur HEILOO - Truus Ligthart (81) kreeg afgelopen week een bloemetje aangeboden door Uitkijkpost. Zij brengt de krant namelijk al 35 jaar rond aan Het Maalwater en De Dors. Mevrouw Ligthart woonde inder tijd aan Het Maalwater met haar man en 2 zoons, ze hadden een tuindersbedrijf met kassen. Ze kre gen Uitkijkpost altijd op zaterdag bezorgd. "Nou, dat vonden we niets, het was oud nieuws." De drukkerij van de krant zat toen aan de Rechte Hondsbosschelaan. Een van de zoons is een keer op woensdag, na schooltijd, langsgegaan en heeft voor de buurt een stapeltje meege nomen. Dat bleef hij (betaald) doen, totdat hij naar de middelbare school ging en toen heeft zijn moeder het van hem overgenomen. Ondertussen woont mevrouw Ligthart al weer heel wat jaartjes met veel plezier aan het Wethouder Tomsonbos, maar haar 'wijkje' loopt ze trouw elke week, door weer en wind. "Als ik eens een weekje met vakantie ga, neemt een buurman het over." Ze gaat op pad met 35 kranten en wat Rodi te veel aanlevert gaat naar de Albert Heijn. Het leuke aan het rondbrengen van de krant vindt ze het tegenkomen van oude bekenden. Ook in het winkelcentrum wordt ze regelmatig herkend: "Kijk, dat is die mevrouw van de Uitkijkpost." Tekst Erika Dekker-de Groot Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Mevrouw Ligthart met haar welverdiende bloemen. Foto: Erika Dekker - de Groot 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Op dit moment zou ik Kiki Bertens nog wel eens willen ontmoeten. Ik ken haar al vanaf haar 17e, toen ze nog bij mijn vorige tennisclub com petitie speelde. Nu staat ze, 10 jaar later, als 7e op de WTA Ranglijst. Ik zou graag van haar horen hoe ze haar leven ervaart als toptennisser. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? De winter van 1979. Het was zo koud en de bestrijding van ijzel was niet meer te doen, zodat we vrij van school kregen en konden schaat sen op straat. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Dat is voor mij toch wel het recreatiegebied Noorderneg, aan de west kant van Heiloo. Ik wandel daar heel vaak met mijn man en geniet dan volop van de natuur, het water en het uitzicht over de weilanden naar Egmond. Daar kom ik echt tot rust na een dag werken. Heerlijk! 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Alleen als m'n huis in brand staat moet je me wakker maken. Een ongestoorde nachtrust vind ik best wel belangrijk. Dus laat mij maar lekker doorpitten. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Blijf en accepteer jezelf! Ontwikkel jezelf en luister ook goed naar anderen, maar blijf altijd trouw aan je eigen normen en waarden. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Naast tennis, beachtennis en fitness, speel ik sinds kort ook graag een potje padel. Ik ben een enorme fan van Causes, Haevn en Kensington, hou van dansen en neem vaak iets meer hooi op m'n vork dan ik aan kan. Door al die activiteiten ga ik regelmatig voor 'onderhoud' langs bij de inmiddels bekende praktijk Q-Sportmassage. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? De heer Romeijn is vooral een uiterst betrokken burgemeester. Dus als ik hem zou zijn, dan zou ik zijn filosofie op het burgemeesterschap proberen voort te zetten. 10. De persoonlijke vraag van Marko Strang: "Sinds jaren ben je intensief met tennis bezig, zowel in als naast het veld. Nu ligt je focus op padel. Wat is padel en hoe zie jij de toekomst van padel?" Padel is een toegankelijke sport voor jong en oud en wordt gespeeld in een kooi, op een klein tennisveld met glazen wanden. Het is een mix van tennis en squash. Het racket heeft geen snaren en dat zorgt ervoor dat de bal makkelijk de andere kant van het net bereikt. Je speelt als beginner al snel een rally. Het is de snelst groeiende sport van Nederland. Ik zie de toekomst van padel zeer rooskleurig in, omdat deze sport de potentie heeft om bij een breed publiek aan te slaan. Met name vanwege de aard (sociaal, temperamentvol en een hoog 'funge- halte') van padel. Daarnaast past deze sport uitstekend bij de individu ele en flexibele sportbehoefte van deze tijd. Ik geef de 10 vragen door aan Tom Slootman. Mijn vraag is: "Je speelt prachtig harp en bent sinds kort muziek aan het maken met een Keltische band. Hoe is jouw liefde voor de Keltische muziek ontstaan?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3