Kits Oonlie op pad! MVD Styles Aangenaam: de wijkagenten COLUMN ii BEDRIJF BELICHT 5 'Een goed onderscheidend inkoopvermogen met een mooie mix van merken' Carnaval \l Michiel Ullers De kinderen leren van alles over de boerderij UITKIJKPOST MAART 2 0 19 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Kinderen ontwikke len zich spelenderwijs, op de kinderdagverblijven van Kits Oonlie is dan ook materiaal en speelgoed aanwezig voor iedere ontwikkelingsfase. Maar hoe leuk is het om af en toe eens op pad te gaan! De kinderen en medewerkers van kinderdagverblijf Hoefsmid trekken er regelmatig op uit. De ene keer gaan ze naar Monkey Town, een andere keer gaan ze gewoon even langs de supermarkt om ingrediën ten voor een bakactiviteit te halen. Echt feest was het toen de kinde ren Boerderij Ter Coulster mochten bezoeken. Samen met de boer en de medewerkers mochten de kinderen een kijkje nemen in de stallen van de koeien. Zo leerden zij wat een koe eet en hoe een stal er van bin nen uitziet. Bedankt Boerderij Ter Coulster! Wilt u meer informatie over kin derdagverblijf Hoefsmid of een keer komen kijken? Neem gerust contact op met de Centrale administratie van Kits Oonlie, 072-5323576, info@ kits-oonlie.nl. Mirel van MVD Styles in Milaan. Aangeleverde foto MVD Styles, Stationsweg 83, 1851 LJ Heiloo 072-5824998 Veel mensen kennen MVD Styles van de video's en foto's op Facebook en Instagram waarin eigenaresse Mirel van Dam de nieuwste items pre senteert die ze inkoopt voor haar kleurrijke winkel aan de Stationsweg 83. Via haar posts kun je zien wat de laatste trends zijn en hoe je deze met elkaar kunt combineren. Veel inwoners van Heiloo maar ook van daarbuiten komen naar de winkel om bijvoorbeeld 'dat gele jurkje uit de video op Facebook' te scoren. Mirel werkt al jaren in de modebranche; ze begon als agent van verschillende kledingmerken en opende al gauw haar eerste winkel in Alkmaar. 2,5 jaar gele den besloot zij te verhuizen naar de Stationsweg 83 in hartje Heiloo. "Dit is een prachtige straat met hele mooie winkels die elkaar versterken, MVD Styles was hierop een goede toevoeging," aldus Mirel. Voor ieder wat wils: mooie mix van merken in verschillende prijsklassen In haar stijlvolle en gezellige winkel verkoopt ze niet alleen een mooie mix van kledingmerken maar ook kleurrijke shawls, prachtige oorbellen en bijzon dere tassen zodat iedereen bij MVD Styles kan slagen. De hoofdmerken die zij voert zijn o.a.: Ted Baker, Juffrouw Jansen, Helena Hart, Silvian Heach, MAC en Rosner, maar u vindt er ook een aantal prachtige onbekende Italiaanse merken. Mirel en haar team zijn specialisten in het combineren van kledingstukken; in de knusse winkel wordt u onder het genot van een lekkere cappuccino goed gehol pen door middel van een vrijblijvend advies. Service staat hier hoog in het vaan del, en dat viel ook de mysteryshopper op die zo tevreden was over de manier waarop ze werd geholpen door het team van MVD Styles, dat Mirel mede hier door een hele bijzondere uitnodiging kreeg. "Het leek wel Bananasplit" De mysteryshopper was namelijk gestuurd door de organisatie van dé mode- beurs van Nederland: "De ModeFabriek vindt twee keer per jaar plaats, een must-go als je in de modebranche werkt," vertelt Mirel. "Ik werd gebeld door Annemarie van Nijen van de Modefabriek, zij nodigde mij uit, namens de Modefabriek én namens de gemeente Milaan, om op hun kosten af te reizen naar White, dé kledingbeurs in Milaan. Vijf Nederlandse mode-ondernemers werden ingevlogen na een strenge selectie en ik was daar één van," vertelt ze trots. "Het leek wel Bananasplit, ik geloofde het bijna niet toen Annemarie mij belde," lacht ze. Mirel is geselecteerd vanwege haar onderscheidend inkoopvermogen qua opbouw en mix van de mooie merken die zij in haar winkel voert in combinatie met de positieve bevindingen van de mysteryshopper. "In Milaan ben ik enorm in de watten gelegd, ik voelde me een prinses. Ik werd op vrijdagavond van het vliegveld opgehaald door een chauffeur die mij naar een fantastisch restaurant in Milaan bracht met een prachtig interieur en een hippe dj. Ik dineerde daar met ondernemers uit o.a. Kopenhagen, Los Angeles, Londen en Parijs. Het was zo gaaf om met dit internationale gezelschap te brainstormen over mode." Mirel vond het heel bijzonder om mee te maken en kwam ogen tekort tijdens haar snoepreisje naar Milaan. Felgeel, fuchsia, rood en oranje Natuurlijk heeft Mirel tijdens haar trip prachtige merken ingekocht voor aan staande winter maar daarover wil zij nog niet te veel kwijt: "Ik heb van alle mer ken een paar unieke stukken ingekocht zodat niemand in Heiloo en omstreken straks in hetzelfde loopt. Verder laat het ik nog even een verrassing, laten we eerst genieten van de kleurrijke voorjaarsmode." Daarover wil ze wel iets zeg gen: "Felgeel, fuchsia, rood en oranje: kleuren voeren de boventoon. Dit seizoen heb ik ook wat zachtere kleuren ingekocht zoals beige en goud. De skinny broe ken worden korter, wat heel leuk kan worden gecombineerd met een sneaker of een pump, maar Ted Baker heeft bijvoorbeeld een paar kleurrijke wijde broeken in de collectie." Wilt u op de hoogte blijven van de nieuwste items in de collec tie? Volg MVD Styles dan op Facebook en op Instagram. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - Het team wijkagen ten bestaat uit Jacqueline de Kok, Johan de Wildt en Dirk Haasnoot. Samen met burgers en o.a. Buurtpreventie wordt criminaliteit, overlast en onvei ligheid aangepakt. Het team bezoekt mensen thuis, adviseert en geeft voorlichting. De samenwerking met Buurtpreventie begon ooit met het uitzetten van buurtonderzoeken via WhatsApp naar aanleiding van woninginbraken. Inmiddels is de samenwerking geïntensiveerd en wordt de hulp van Buurtpreventie steeds vaker ingeroepen. De wijk agenten zijn bereikbaar via 0900 8844 voor alle vragen over overlast en veiligheid in Heiloo. Je krijgt de wijkagenten dan niet direct aan de lijn, maar wordt zo spoedig mogelijk teruggebeld. Zie je iets verdachts? Bel dan éérst 112 en zet daarna een bericht op Buurtpreventie WhatsApp. Wees vooral niet terughoudend: liever een keer teveel gebeld dan één keer te weinig. Samen met Buurtpreventie Heiloo en het team wijkagen ten bijdragen aan een veiliger Heiloo? Meld je dan aan op www. BuurtpreventieHeiloo.nl. De Heilooër wijkagenten Johan de Wildt, Jacqueline de Kok en Dirk Haasnoot. Foto: Iwan Bronkhorst Ga ik als soldaat, politieagent, clown of toch als hockeyer? Het is carna- valstijd en dat houdt dus verkleden in. Nu wonen wij boven de rivieren; wij hebben hier niet echt een carna- ,_J valscultuur, want wij hebben de ker mis. Het is eigenlijk hetzelfde, veel drank, gezelligheid en feest, behalve dan het verkleden. Toch doen wij hier ook aan carnaval, vooral op de scholen. Zo ook op de school van mijn zoon. Maar ja, omdat het niet in onze genen zit komt het elk jaar weer op het laatste moment aan. Op vrijdag is het carnaval op school, en dus staan we op donderdagavond voor een dilemma: wat voor kleding wordt er gedragen? Toen de jongens heel klein waren was het makkelijk. Een geel shirt aan, hockeystick mee en hup, je bent een 'hockeyer'. Maar naarmate ze ouder worden moet er toch meer aandacht aan besteed worden. Clown, piraat, ridder, draak en zelfs een 'patatje-pak'. Dit jaar is de outfit 'skiër'. Veel te warm gekleed in skikleding met helm en skibril leverde ik mijn zoons op school af. Elfen, piraten, ridders, draken, brandweerman nen, soldaten, cowboys en prinses sen kleuren het schoolplein. En heel veel geel. Gele shirts, zwarte broekjes of rokjes en hockeysticks. Gelukkig, de 'hockeyers' zijn er ook weer. Komende weekend zal ik me ook verkleden en geel aantrekken. Is er een carnavalsfeest of optocht in Heiloo dan? Nee, gewoon voor een hockeywedstrijd. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5