Acupunctuur en onverklaarde klachten Gerrit Bruil ontwikkelaar van Reset Your Mind Barrelhouse en rock-'n-rollmiddag in de Vriendschap Akersloot V Aftrap Bloemendagen 2019 REGIO 15 INGEZONDEN MEDEDELING Kapsalon Kim vijf avonden per week open UITKIJKPOST 13 MAART 2 0 19 LIMMEN - Wie overdag niet voldoende tijd heeft om naar de kapper te gaan, kan maar liefst vijf avonden per week terecht bij Kapsalon Kim aan de Schipperslaan 4h in Limmen. Op de eerste verdieping van het pand heeft Kim Kerssens enkele maanden geleden haar eigen kapsalon geopend. Nieuw in het kappersvak is ze allerminst. Kim werkte geruime tijd in een kapsalon, waarna ze haar eigen salon aan huis opende. Intussen breidde haar gezin zich uit en besloot ze het kappersvak te verruilen voor een kantoorbaan. Echter, de passie voor het kappersvak bleef en ze miste de omgang met klanten. En dus opende ze in oktober vorig jaar opnieuw een eigen kapsalon. Kim: "Ik heb er alle liefde in gestopt om er wat moois van te maken. Ik ben er heel trots op.'' Kim volgt inmiddels ook weer trainin gen om op de hoogte te blijven van de nieuwste trends en technieken. Haar belangrijkste troeven zijn echter de openingstijden in de avond en het feit dat ze helemaal alleen werkt, waardoor de privacy van de klant optimaal gewaarborgd is. Zowel heren en dames als kinderen zijn welkom voor kleuren, permanenten, föhnen, knippen, enzovoort. Wassen, knippen en drogen kost 22,50 inclusief de verzorging die voor het haar nodig is. Ook kunnen mensen hun nagels laten lakken met een mooie Gelcolor die minimaal twee weken blijft zitten. Kim werkt uitsluitend op afspraak. Kijk voor openingstijden en het maken van een afspraak op www.kapsalonkim.nl of bel: 06-40355542. CASTRICUM - Binnen de wes terse geneeskunst zijn er veel onderzoeksmogelijkheden om de oorzaak van een bepaalde klacht te achterhalen. Helaas zijn er ook klachten die niet terug te brengen zijn tot een oorzaak of die niet binnen een bepaald ziektepatroon passen. In de praktijk Tao Dao komen regelmatig mensen met klachten waar de westerse geneeskunst inderdaad geen diagnose voor kan stellen. Mensen zijn uitgebreid door de molen gehaald, hebben allerlei bloedonderzoeken gehad en zijn door scans gehaald, maar er worden geen afwijkingen gevonden. Maar wat is er dan aan de hand? Gelukkig kan de Chinese geneeskunst in veel gevallen uitkomst bieden. CASTRICUM - Reset Your Mind is een therapie om diepliggende patronen en mechanismen te doorbreken en te veranderen. Die innerlijke, vaak onbewuste, patronen sturen het denken en kunnen zorgen voor stemmings wisselingen, ongewenste emo ties en onwenselijk gedrag. Gerrit Bruil zit al 25 jaar in het vak als behandelaar/medium en ver telt er graag over: "Deze patronen worden vooral veroorzaakt door emotionele energie. Vaak houden ze een dagelijkse worsteling en interne negatieve dialoog in stand. Dit kan heel vermoeiend zijn en levert vaak ongewenst gedrag op. Er is een sterke samenhang tussen emoties, gedachten, lichamelijke klachten en diepere levensvragen. Kortom, inzicht krijgen in de 'gebruiksaan wijzing' van je eigen leven en daar zelf veel meer positieve invloed op kunnen uitoefenen." De methodiek is toe te passen voor de behandeling van gevoelens als bijvoorbeeld angst, onzekerheid, schaamte, schuld, eenzaamheid, verdriet, boosheid, jaloezie, onrust/ slecht slapen, traumaverwerking, rouwverwerking etc. Ook geschikt voor kinderen met uiteenlopende klachten (ADHD, stemmen in hun hoofd, woedeaanvallen etc.). Gerrit presenteert sinds januari bij Radio Castricum105.nl zijn programma 'Anderzijds', waarin hij vooral inter views houdt met collega-behan delaars. Maandag 18 maart om 20.00 uur is Bo Baden uit Bergen te gast. Op woensdagavond 20 maart geeft Gerrit een lezing over 'Buitenaardse Intelligentie en het ontstaan van de Homo Sapiens' in de Bergense vestiging van Bibliotheek Kennemerwaard. Aanmelden via: info@carlyshealth. nl. Ga vrijblijvend een intakegesprek aan en laat je informeren over Reset Your Mind therapie. Interesse of vragen? Kijk op: resetyourmind.nl. Gerrit Bruil. Aangeleverde foto Binnen de Chinese geneeskunst wordt er op een andere manier naar de mens en zijn klachten gekeken. Na een uitgebreid vraaggesprek over onder andere het voedings patroon, de nachtrust, de menstru- atiecyclus en of er traumatische gebeurtenissen zijn geweest, volgt een pols- en tongdiagnose. Vaak komt er dan meer duidelijkheid over het ontstaan van de klachten. Chinese geneeskunst is een mooie aanvulling op de westerse genees kunst; daar waar de ene ophoudt neemt de andere het stokje over. Voor meer informatie: Tao Dao Acupunctuur, Westerplein 2a/b in Castricum, taodao@hotmail.com, tel: 06-42851717. AKERSLOOT - Chuck Berry, Elvis Presley, Buddy Holly, Jerry Lee Lewis, Ricky Nelson, Carl Perkins, Fats Domino en Johnny Cash: ze komen allemaal voorbij tijdens de rock-'n-roll dansmiddag op 17 maart bij de Vriendschap in Akersloot. DJ Swinging Rocking Daddy ver zorgt de muziek. Toegang is gra tis. Op zaterdag 22 april staat Barrelhouse in de Vriendschap met een jubileumconcert. In het verleden werd deze formatie zes keer teruggevraagd voor een toe gift. Akersloot is de thuisbasis van zangeres Tineke Schoemaker. Het optreden heeft de titel '45 Years on the Road' gekregen. Dat is tevens de naam van het nieuwste album. In 2017 kreeg Barrelhouse de Edison Jazzism Publieksprijs voor hun album Almost There. Voorprogramma: Mannish Boy. Kaarten zijn verkrijgbaar via de Vriendschap, Novy Velzeboer of online via www.ikbenaanwezig. nl. Kaarten in de voorverkoop kos ten 10, op de avond zelf betaal je 12,50. Barrelhouse geeft op zaterdag 22 april een jubileumconcert in de Vriendschap. Aangeleverde foto Annemarie Visser van praktijk Tao Dao. Aangeleverde foto LIMMEN - De 67e Bloemendagen vinden plaats van zaterdag 4 mei tot en met woensdag 8 mei. Om op de hoogte te zijn van alle data voor dit jaar is iedereen uitgenodigd om op zondag 17 maart naar de Oude School te komen. Vanaf 14.00 uur is ieder een welkom om hier de laatste nieuwtjes te horen. Aansluitend vindt het Proeflokaal van de Dampegheest Bierbrouwerij plaats. Deze middag worden, samen met de vele oude rotten in het vak, alle nieuwe ploegen verwelkomd die zich hebben opgegeven om dit jaar voor het eerst mee te doen. Het is misschien leuk om een nieuwe ploeg aan een bestaande ploeg te koppelen zodat ze op sleeptouw worden genomen door het gehele proces. Natuurlijk laten we de film van vorig jaar zien die gemaakt is door Kees Bos. Deze film bevat momenten van het ritsen en het eindresultaat van de mozaïeken. Ook komt de film van 20 jaar gele den (1999) aan bod. We zijn trouwens nog op zoek naar een nieuwe filmer voor de Bloemendagen, die alles voor onze historie en die van Limmen vastlegt. Ook hij/zij is van harte welkom tijdens onze aftrap- middag. Dus: zondag 17 maart om 14.00 uur in de Oude School aan de Schoolweg 1. Komen! Kunnen we het maken? Nou en of! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15